Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
19. sep 2008

no tak to je trapne... 😠
este som nevybrala, ale najviac to asi vidim na tu bezovosivu od Graco, je vacsia aj ma tam dost bohaty obsah, ta druha nema nic.. no este sa chcem s muzom poradit, len ten odliezol niekam mimo PC, tak cakam 🙄

lilly
19. sep 2008

katka, ty mas taky kyblik na plienky.. taky podobny by som chcela asi aj ja, bo tiez neviem ziaden iny zohnat, tam na nakup.sk ich maju, rozne farby, najviac sa mi paci biely s motylikmi, stoji 408 sk.. este som myslela, ze kuknem aj nejake domace potreby a tam nejaky taky zatvaraci smetnik, alebo kybel.. no neviem.. bolo by to lacnejsie ako 408 sk? a mali by vobec?
a este, aky je asi velky ten kyblik v skutocnosti? vojdu tam pouzite latkove plienky tak za dva dni?

katarinkad
19. sep 2008

lilly, ten kyblik je 15 litrovy. Mne sa zda taky akurat ako take klasicke vedro. Myslim ze plienky za dva dni tam vojdu. 😵 A su pekne tie kybliky. 😉

lilly
19. sep 2008

tak zrejme asi objednam z tej stranky rovno tu tasku aj kyblik a bude pokoj.. uz to chcem mat z krku

lilly
19. sep 2008

pozeram na tvoju novu foto.. poriadne brusko mas teda 🙂 ale take nejake kockaste tak z hora 😅

lilly
19. sep 2008

aj ten prebalovak mas pekny, ten ste kde kupovali? Ja neviem, kam polozim tu prebalovaciu podlozku a kadejake kozmetiky a podlozky k tomu a vanicku uz vobec nie.. ach jaj.. 😨

lilly
19. sep 2008

este aj pisem ako tatar.. 🙄
kozmetiky a prkotinky k tomu som myslela... 😅

katarinkad
19. sep 2008

lilly, brusisko uz mam riadne. Ved uz aj rodit dufam budem kazdym dnom. 😵 Je smiesne, maly sa stale vypucuje dakde hore, nie zeby uz isiel dole. Asi uz ma malo miesta, predsa len ja som malinka a uz sa to brusko nema kam natiahnut.

prebalovak aj postielku mame z ikei. Vyzera to fajn, aj cena OK, tak sme kupili. Mangel sa chystal ze to namori na tmavohnedo aby nam to ladilo k skrini, ale ja sa bojim, ze to bude smrdiet.

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/categories/se...

lilly
19. sep 2008

hmm, tak do ikei sa nedostaneme...
a stranku si neviem pozriet, lebo nam nedavno blokli vsetky stranky, nechali len .sk a .cz, ostatne pripony blokli 😠 kolko tam bola cena?

katarinkad
19. sep 2008

povodne som ja ani prebalovak nechcela, ale teraz som rada ze ho mam. Lebo tiez neviem kde by som davala vsetky tie prkotiny pre babo, aj kupat asi na nom budeme...ja v spalni nemam ziadnu skrinku ani police ani nic, takze myslim ze ho vyuzijeme. 😵

lilly
19. sep 2008

ani my nemame ziadnu komodu ani nic take v spalni.. ani policky, tak nefim

katarinkad
19. sep 2008

postielka stala smiesnych 998,- Sk aj prebalovak 998,- Sk. No nekup to. Myslim si ze svoj ucel to splni ako ine drahe postielky a pulty. Segra tiez mala tuto postielku pre malu a uz dva roky im sluzi. 😵

lilly
19. sep 2008

tak za taku cenu by som ten prebalovak kupila aj ja.. len keby som nebola na druhom konci republiky... ☹

lilly
19. sep 2008

postielku ale nemas v albume odfotenu..
musim rozmyslat, ako dostat taky prebalovak z blavy do ke

katarinkad
19. sep 2008

postielka este nie je zlozena. Mozno cez vikend ju uz poskladame, ked bude take krasne pocasie. 😵 Potom ju cvaknem.
No ak by si mala niekoho znameho kto chodi do BA tak by ti to priviezol. My aspon na toto vyuzivame segru, no neviem kedy pridu najblizsie na vychod, kedze teraz tu boli dva krat po sebe.

anamor
autor
19. sep 2008

caute kocky, idem varit veceru, tak len strucne,
lilly - zuzi toto som myslela https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... o nicom nizke to je, ale prezijeme, ostatne na mutsikovy zatial chvalim 😵 /az na maly nakupny, ale ten neriesim/

co sa tyka tasky, musi plnit ucel, aby sa tam zmestili plienky a prebalovacie potreby, nahradne oblecko a flasa.... a vybrat podla vkusu,moja taska je cierna, k cervno-ciernemu kociku sa podla mna hodi a je inak dost jednoducha. inak mne sa tato emitex aj pacila http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... ale cena riadne stupla, za tu cenu sa mi uz nepaci 😉
prebalovak ja vyuzivam, mam tam take odkadacie miesto a je plne na prasknutie - milion prkotin pre babo treba a ma to byt blizko, tak ja to mam. Kos na plienky ja nemam, ja davam do rozku v prace do igelitoveho sacku a denne vyhadzujem do smetia von. Inak rozklad dost pachne potom.Na latkovky to chapem, to je treba.

mouse
19. sep 2008

Ahojte babulky,
Lilly, podla mna kludne mozes vybrat tasku hocijakej farebnu kombinacie, nemusis sa viazat na farbu kocika, k takej svetlo bezovej sa hodi snad vsetko. My uz mame aj tu deku do kocika, mama vcera kupila, taku, ze sa da pouzit aj ako zavinovacka. Este som ju ale nevidela, otec ju dnes zabudol priniest na stavbu. Doobedu som bola na stavbe, bolo tam fajne, aj ked je vonku zima. Priviezli nam okna, len vchodove dvere zabudli, tak sa pre ne vratili, tie teda uvidim, az ked budu osadene.
Romi, Vam sa so stavbou dari vyborne, pred rokom ste zacali a uz cakate na okna, my sme sa do takeho stadia dostali po dvoch rokoch od prvych vykopov.
Katka, mas pekne brusko, ja moje pridam mozno vecer, mozno aj hned, ak najdem usb kabel... Upratovala som skrine, police, vlastne vsetko a teraz neviem nic najst...
Zuzi, mna v doline caka este vacsia samota, ale zas na druhej strane sa tesim na kazdodenne vychadzky do prirody a aby nam z dietata nevyrastol nesocializovany odron, budem casto chodit do mesta a k nasim a dufam, ze aj spolu obcas zajdeme na prechadzku. Manzel vcera prosil maleho v brusku, aby tam este tyzden vydrzal, ze potrebuje surne este podokoncovat na stavbe vela veci pred omietanim a ked vylezie von, uz nebude mat kedy, lebo bude za nami chodit do porodnice, bude chciet byt s nami.

katarinkad
19. sep 2008

Ahojky mouse,
takze uz mate okna. No parada, uz vam nebude fukat. 🙂
A hod tu slubenu foto. Ved poslednu foto mas v albume uz veeelmi staru. Tak nech vidime aj tvoje brusko pred finale. 😀
Som zvedava ci vas maly bude pocuvat ocka a vydrzi este. 😵 My nasmu hovorime aby uz isiel von, ale ma nas v pazi. 😀

mouse
19. sep 2008

Ahoj Katka,
nas maly musi byt z toho chuda popleteny, lebo ja uz som ho volala von a manzel ho vcera prehovaral, aby este ostal dnu... No uvidime, koho napokon pocuvne 😀 . Nasla som USB kabel z diktafonu, ale nepasuje ta mala koncovka, musim pockat na manzela, pridam foto vecer. Katka ako mas? Ako sa citis? Kolko si pribrala kg? Ja uz 16 😲 ... Dufam, ze uz to nepojde viac hore.

mouse
19. sep 2008

Inak brusko mam niekedy poklesnute, inokedy zas uplne hore, ked sa tam Robko natlaci. Raz mi ludia hovoria, ze mam brusko hore, raz ze mi este nekleslo, tak to vobec neriesim, ved co aj nariesim 😀 ? Inak ta hlienova zatcha mi odchadza akosi postupne, zas zo mna lezu nejake hlieny.

mouse
19. sep 2008
mouse
19. sep 2008

Pozeram na mmb zimne overaly. Aku velkost by som mala kupit? 68 alebo 62?

zuzanat
19. sep 2008

ahojte, ja som tu mala segru a boli sme aj v tescu, kupila som malemu kordovy overal za 165SK 😀
miska kludne mozes kupit aj 68 vel, ja som tiez mala taky, ked sa Filipko narodila, aspon dhsie vydrzi, nevadi ak bude na zaciatku trosku vacsi.
Uz aby si tu byvala, ani nevies ako sa na teba tesim, aspon budem mat s kym kecat 🙂

katarinkad
19. sep 2008

misi, ja sa citim fajn. Pribrala som 13 kg. Uz by aj stacilo, to brusko je uz dost tazke a velke. U mna je to tiez tak ako u teba, raz je brucho dohora, inokedy sa mi zda ze kleslo...proste ako sa tam maly ulozi. 😀 Inak ziadne priznaky nemam.
Ja mam overaly na 3-6 mesiacov. Asi budu trochu velke na zaciatok, ale ked babo pod to naobliekam tak mozno ani nie. A vzdy lepsie trochu vacsie akoby mali byt male. 😵
Ja ocakavam velkeho chlapa. Urcite tromfneme porodnou vahou aj zuzkinho Filipka.

zuzi, ty stale tak dobre nakupis. 😕

lilly
19. sep 2008

ahojte, dnes mi dosla zimna zavinovacka do autosedacky, taka svetlosivo-svetloruzova, je krasna 😵 Tiez som ju objavila na mmb, je pouzita, stala len 350 sk /nova stoji 790 sk a pouzite sa pohybuju tak za 500-600 sk/ a ta kocka mi pribalila k nej este take mini riflicky trosku zateplene, som to necakala, prijemne ma to prekvapilo 🙂

lilly
19. sep 2008

ja mam zimny overal zdedeny po neterke a je to tiez 68 a to budem rodit neskor ako vy.. snad sa v tom lilus nestrati 😕 😀 prinajhorsom kupime nejaky mensi, keby bola velmi drobna 🙂 ale myslim, ze to bude v poho.
Katka, ty si teda nepribrala vela... ja mam tak 11 kil navrch, mozno uz aj trosku viac.. skor to vidim na podobnu vahu ako ma miska ku koncu

katarinkad
19. sep 2008

lilly, tak to si perfektne kupila tu zimnu zavinovacku. Ja som povodne tiez chcela taku ale sivo-modru. Ale nakoniec sme kupili overal a sa mi zdali dost drahe tie zavinovacky aj pouzite co som pozerala. Ale su peknucke.

Ja som pribrala hlavne na bruchu, ved to vidite na foto. Sa mi to zda tak v pohode, ani tych 16 kg neni vela. Vy ste s mouse vyssie ako ja. 😵
Mne dnes neprisla ta taska na kocar. Uz som ju tak cakala. No co uz, snad dojde v pondelok. 😖

Sme dnes postavili postielku. Hodim foto.

lilly
19. sep 2008

aj ja si myslim, ze som pribrala najviac na bruchu, trochu ale aj zadok a stehna sa zvacsili, no celkovo to ani az tak nevidno, len taku loptu nosim pred sebou 😀 V podstate sa mi moja tehu postava paci 😀 No len je tazke take brusinko nosit, dnes ma asi najviac bolelo vsetko - teda krize, podbrusko, uplne dole lonove kosti, ci co, ako sa mi to tam natahuje, picha to tam a neviem co.. ledva som chodila.. boli sme aj v metre, som si podopierala vacsinou to brusko ako keby som mala loptu pred sebou.. ludia sice divne na mna pokukavali miestami, ale co uz.. 😔 obcas by sa mi zisiel taky nosic na brucho, co by mi ho podopieral 😀

mouse
19. sep 2008

Vdaka za radu, tak kupim teda 68. Zavinocku do autosedacky mam zn.Emitex http://www.emitex.cz/nase-vyrobky.htm , ked si na tomto linku stiahnete katalog, tak ta zlta. Je nadherna, vybrala som si ju a svokra ju kupila. Sice som trosku potom olutovala vyber farby, mohla som radsej vybrat tmavodru v kombinacii s bledomodrym vnutrom, nas pes ma totiz cierne chlpy a urcite sa nejake na zavinovacke uchytia.
Zuzi aj ja sa tesim 🙂.
Liily to uz tolko nepriberies. Ja som mala v Tvojoim tyzdni uz plus 13kg... Ale akosi tu vahu ani necitim, hlavne teraz, ked sa ochladilo, obcas zabudnem, ze som tehotna a beriem schody po dvoch akoby nic.

mouse
19. sep 2008

Lilly, aj ja som uvazovala hlavne v tych horkach, ze by sa zisla taka karicka, na ktoru by som si mohla vylozit brusko. Tiez na mne zo zadu nevidno, ze som tehotna, aj ked som urcite pribrala vsade. Vidno to ale iba na prsiach a brusku a zagulatila sa mi trosku tvar 😵 . Posledny tyzden mam neskutocne zravy... Ani nie som hladna, skor pazrava. Lilly, co vravis na tu sedacku, teda na cenu? Vyssie som hodila link. Ta co som nasla predtym mam pocit, ze nebude pasovat na nas kocik... Pride mi to podla obarazku taka starsia verzia. Ta pani mi pisala, ze ak ma kocik hranate trubky, nebude pasovat, ak ma gulate, bude pasovat. Nas ma gulate, ale ved sa predsa aj rozmery kocikov menia, no nie?