Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
22. máj 2008

romi a ta sestricka s tebou nic neurobila? len ta poslala domov a koniec? 😕

kote100
23. máj 2008

ahojte
☹ zacala som v pondelok poobede spinit tak som isla do nemocnice a tam ma nechali a museli ma cistit 😢 ☹ lebo,ze mam tam len ten vacok a nie je tam ziadny plod zevraj nedoslo k oplodneniu a vacok bol zle ulozeny a uz klesal niekde dole ☹ ,ale spon ma utesili a povedali,ze vsetko je dobre a za 6 tyzdnov mozme skusat znova otehotniet 😵 len teraz sa budem bat ked otehotniem ci bude vsetko v poriadku a uverim,ze som tehotna az ked doktor bude vidiet babo a ze mu bije srdiecko.Tak vam drzim vsetkym palce aby ste to dotiahli az dokonca a narodili sa vam zdrave babetka 😵

mouse
23. máj 2008

Ahoj Kote, velmi ma to mrzi 😔 ....
Moc Ti drzim palceky, aby sa to na druhy krat podarilo a aby si mala coskoro v brusku zdravucke silne babatko...

katarinkad
23. máj 2008

Ahojte 🙂
anamor, tak dufam ze cez vikend sa uz Natalka vypyta na svet. Nezavidim ti to cakanie, ale aj nas to caka. 😉

kote, no to je smutne. Drz sa! Urcite to na druhy krat vyjde. Ono cele tehu je o strachu, aspon ja sa strachujem stale ci je vsetko OK. Ale tie zaciatky boli asi najhorsie, to ja som si myslela pri kazdom spineni, a pichnuti v podbrusku ze uz potratim. ☹

lilly
23. máj 2008

ahojte
kote, druhykrat to uz bude dobre, casom to preboli a mozete skusat znova.. 🙂 no teraz je to smutne ☹
mne sa dnes tak nechce pracovat, ani nam nejde uctovny program cely den, tak len take kravinky vo worde porobim, no ani to sa mi nechce

katarinkad
23. máj 2008

lilly, ani mne sa nic nechce. Nejako mi je dnes zle. Rano som vstala z postele a skoro som sa pogrcala cestou na WC, tak ma naplo. ☹ Uz mi davno nebolo. 😒
Treba mi upratat byt a navarit daco. No som lenivaaaaaaaaaaaa.

lilly
23. máj 2008

mne uz prestalo byt zle.. niekedy, ked som hladna je to take divne, no uz to celkom ujde 🙂

anamor
autor
23. máj 2008

ahojte kočky,
kote to mi je strašne, strašne luto, drz sa moja, hlavne po psychickej stranke a dufaj, ze coskoro to ozaj bude ono, zostalo mi z toho tak smutno 😔

lilly ano,vcera sa na mna nikto nepozrel, poslali ma domov.... a kopec takych ako ja, co to maju za par....

katarinkad
23. máj 2008

kde ste vsetky? Nikto nic neplanuje? ☹

zuzanat
25. máj 2008

ahojte, kote je mi velmi luto, co sa vam stalo, ale treba dufam, ze sa to nabuduce podari. a co sa tyka strachu, ja som ho mala pocas celeho tehu. ci je vsetko v poriadku a teraz ho mam vlastne tiez, stale maleho kotrolujem ci dycha a pod. lebo on si po papani neodgrgne a uz poriadne otaca hlavickou, tak sa bojim, aby sa nepovracal a neostalo mu to v ustockach.

anamor vidim, ze prezivas presne to co ja, takze viem ako sa citis a drzim palce, aby to prislo co najskor 😉

lilly
25. máj 2008

ahojte, ja chcem dnes urobit na obed ryby a nove zemiaky a chceme ist na bazu, urobim bazovy sirup, ten mam strasne rada 😝 😵

katarinkad
25. máj 2008

Ahojte!
Ja dnes nevarim, obedujeme u nasich.
lilly, aj my sme robievali bazovy sirup, ale to uz bolo davno. A pamatam si ze tiez mi chutil.

anamor, este nic?

lasenka
25. máj 2008

ahojte kocky 🙂
anamor - aj ja som sa prisla na teba pozriet 😉 tak drzim palce 😉
juuuj, baby, ako vam tie tyzdne pekne pribudaju 🙂
ja cakam na mrchu, teda dufam, ze nepride 😖
od zajtra som doma, mam 2 tyzdne volno kvoli statniciam, no pridem sa na vas kuknut
peknu nedelu 😉

anamor
autor
25. máj 2008

anamor este nic 😀 dievcata denne sa ma to opytaju minimalne piati ludia, ale inak uz som krizu prekonala a uz dufam, ze to ozaj bude, ze raz vylezie, mam sice strach, aby bola ok, lebo kadeco sa stava, ale dufam v najlepsie. Ziadny osvedceny babsky recept mne na vyvoalnie porodu nepomaha a dufam, ze len my dve so zuzkou sme take planovacky, co rodia po termine, vy vsetky prekvapko par dni pred terminom 😉 mate to rozkazom.

lasenka drzim palce pri uceni a dufam, ze mrcha nepride 😉 ň

apropo ja tiez nevarim, lebo ja uz som si myslela, ze budem tyzden na nemocnicnej strave, tak ma zivia nasi 😉

lasenka
26. máj 2008

dobre ranko 😉
krasny den, vsak? ja som sa pustila do mensieho upratovania, najradsej by som teraz vyupratovala vsetky domy na nasej ulici ako sadla ku kniham 😅

mouse
26. máj 2008

Ahojte,
Lasenka, to Ti verim, aj ja ked sa mam ucit na skusku, laka ma vsetko ostatne, aj to, co bezne velmi rada nerobim...
Katka, ako dopadol vo stvrtok UTZ?
Anamorcek neboj, coskoro to na Teba pride a malicka Ti bude spinkat v naruci 😵

lilly
26. máj 2008

ahojte, ja som bola dnes na double testoch, v piatok mam volat na vysledky. Teraz som v praci a mam toho akosi vela a nic sa mi nechce, nejaka unava na mna sada.

anamor
autor
26. máj 2008

ahojte kočky, takže my sme na porod pripravene - krcok uplne spotrebovany a otvaram sa malicko zatial, ale otvaram, nechce sa to rozbehnut, v stredu idem znova, a asi zostanem uz hospitalizovana a pomozu mi s rozbehnutim, mohli by aj dnes, ale vraj mozno to pride samo. Som v kazdom pripade pokojnejsia. 😉

katarinkad
26. máj 2008

Jej anamor, tak to uz hadam pride aj samo do stredy. Hlavne ze ta dnes vysetrili a ze je vsetko v poriadku. Takze teraz mozes byt kludna, pekne sa uvolni a cakaj na Natalkin prichod. 😉 😉 😉
My budeme cakat kazdym dnom na dobru spravu.
A teraz si doma? Manzel caka s tebou? To uz musi byt trochu o nervy cakat, kedy to prepukne. Ale vydrz! Bude dobre. 😵

zuzanat
26. máj 2008

anamor som rada, ze si kludnejsia, neboj, ono to uz kazdu chvilu isto pride 😉

my sme boli s Filipkom v tescu, pekne spinkal v autosedacke, celkom sa mu tam paci, hlavne, ze sa veze. som mu kupila karovanu koselu na leto a opalovacky a take vacsie dupacky-pyzamko. teraz uz je napapany a snazi sa buvat, ale vzdy ked mu vypadne dudka tak sa preberie.

zuzanat
26. máj 2008

Katka vy uz viete pohlavie? tak predsa to bude chlapcek?

katarinkad
26. máj 2008

zuzi, no si prva kto si to vsimol 😉 Moja intuicia ma nesklamala.

Filipko este spinka? A ste teraz doma ci u vasich?

zuzanat
26. máj 2008

tak teda gratulujem 😵 u mna bola intuicia mylna 😀
veru este spinka, pri mne v obyvacke, na gauci, obcas zastona, ponatahuje sa...
uz som doma, druhy tyzden, ale je u mna segra, tak aspon nie som sama 🙂

anamor
autor
26. máj 2008

ahojte kočky, jeeeeeeeej katarinka čaká Boriska /aj ja som chcela Boriska, len mi doma akosi neprešiel, ale uvidíme pri druhom 😉 /

katarinkad
26. máj 2008

zuzi, to je super ze mas pri sebe segru. Ja nie som rada sama doma. Urcite je lepsie ak mas pri sebe niekoho. 😵
Ty si mala citak ze to bude dievca? Ja od zaciatku som bola presvedcena o chlapcovi. Sama nechapem ake silne bolo to presvedcenie.

anamor, ty najprv prived na svet Natalku a potom sup sup moze byt coskoro aj Borisko. 😉 😀

zuzanat
26. máj 2008

katka samu by ma asi kleplo, kedze muz chodi domov az vecer okolo 18-19hod 😖 cize budem stale sama, ked segra pojde domov.
ja som bola presvedcena o tom, ze to bude Barborka, len ma potom pan doki vyviedol z omylu 😀

anamor
autor
26. máj 2008

zuzi ale urcite by si teraz Filipka nevymenila za nic na svete 😉
inak u nas moj muzik bol presvedceny o tom, ze cakame dievcatko od zaciatku... tak hadam je to ozaj baba 😀

katarinka veru prve porodit jedno a uvidime, ci ako Zuzka az po Alzheimerovi druhe 😀

mouse
26. máj 2008

Katka gratulujem 🙂 . Takze predsa maly futbalista 🙂 . My zatial len tusime, ale buduci tyzden idem do poradne, tak mozno tiez pan doktor uvidi to, co babo ukryvalo, aj ked vlastne ani neviem, ci mi bude robit utz. Romi, to je super, ze sa otvaras. Ja som mala vcera poobede take bolesti, ze som sa bala, ze porodim skor ako Ty 😖 , ale nastastie to preslo, bolo to asi od chrbtice. Chcela som ist na pohotovost, ale nemohla som sa ani hnut a chytali ma mdloby, ked to ako tak ustupilo, hned som zaspala a ked som sa zobudila, citila som sa dobre..

anamor
autor
26. máj 2008

mouse nieco podobne som aj ja zazila co opisujes a spominam na to ako na najhorsiu noc, tiez som sa bala, ze do rana porodim, neboj ty este nemozes, mas cas.
ake mate tusenie, co to bude? prezradis?

mouse
26. máj 2008

No, kazdy nam tipuje chlapceka a nam sa zda tiez. No ved uvidime, hlavne, aby bolo babo zdravucke, pohlavie si nevyberame 😀 .
Romi, ja som mala v sobotu aj trosku vacsiu zataz, nechala som sa este prehovorit a bola som so psom v detskom domove, dost ma to vzalo. Este predtym som sa doma pustila do velkeho upratovania. Preto som sa tak bala, ze som to prehnala ...