Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

mouse
13. nov 2008

Ahojte babulky,
dlho som tu nebola, chodime na dlhe prechadzky kazdy den raz s kocaram raz so satkou a vecer, ked mam doma ntb s netom, tak som uz zalezena v perinach 😵 . Idem si Vas rychlo precitat a mozno kym sa Robko zobudi, stihnem hodit foto do albumu.
Lilly, Ty si este 2v1 🙂 , stale na Teba myslim. Ako sa citis?

mouse
13. nov 2008

Uz mam docitane.. Lilly, uprimnu sustrast... Ja sa tento rok na darceky nechystam, rodina to musi pochopit. Nebudem maleho Robka vlacit po obchodoch. Pre najblizsich nakupim v e-schopoch a mam rozmalovane nejake obrazy...
Idem supnut nieco do albumu. Katka, album som zmazala omylom, ked mi nos padal na klavesnicu

lilly
13. nov 2008

ahoj miska, citim sa stale rovnako, akoby sa ani nic nedialo... 😖 okrem beznych bolesti a obtiazi, co mam uz dlho nemam nic nove.. kedy ja porodim?
vy sa ako mate? veru prihod nejake fotocky, zvedave sme na robka ako rastie 😵

lilly
13. nov 2008

a dakujem 😔

mouse
13. nov 2008

Fotky uz su tam. Neboj, nebude to uz dlho trvat. Podla mna tento tyzden urcite porodis... Drzim Ti palceky a moooc sa tesim na tu radostnu spravicku.

lilly
13. nov 2008

miska, krasne fotky 😵 robko je zlatucky a ma podla mna taky kukuc ako ty 😉

mouse
13. nov 2008

Mame sa vyborne, Robko sa prave zobudil, boli sme vonku a spinkal estehodinu potom, ako som ho vytiahla za satky. Uz ho mam zaveseneho na ciciku 😵 . Poprdkava pri papani, ako je mu dobre

lilly
13. nov 2008

no ten sa teda ma 😀 este aj pod nos ti prdi 😀
ja cakam na muzika, kedy pride domov, este mu maju prist potom zablahozelat moji rodicia..

mouse
13. nov 2008

Vcera som bola pre fotky so 4 filmov, dala som ich napalit aj na CD. Budem musiet kupit Robkovi album, lebo sa mu fotky valaju na policiach. Najedol sa a zase spinka, chrustik maly. Jarkovi prajem vsetko najlepsie 😵 . Moj Robko - velky, je na stavbe, ale cochvila snad pride.
Zuzi, startuj pomaly satku, je to super vec 😵 😵 😵 .

mouse
13. nov 2008

Doobjednala som plienky - 3 ks bamboo - na skusku, 5 ks organics

lilly
13. nov 2008

som si myslela, ze to su fotky zo zrkadlovky, take su ine, krajsie.. 😵
bamboo este nemas? a s ostatnymi si spokojna?
satku by som aj startovala, ale s takym brusiskom sa neda ani uvazy skusat.. 😅

mouse
13. nov 2008

Kupila som aj digital, nikon coolpix, ale ide ma z neho porazit, je strasne pomaly... Trochu som tie fotky este pomenila.
Tie bamboo co som objednala prisli dnes k nasim, este zajtra tam idem pre ne. S organics som spokojna, len uz nepouzivam tu vlozku, co je ku nim. Classics by som vyhodila najradsej, strasne su tvrde. Ale zase su prve suche, tak ich pouzivam ako zachranu, ked organics este schnu..

mouse
13. nov 2008

pisem zas ako tatar. Ja som satku s bruchom takmer ani neuviazala, kratka bola 😀

lilly
13. nov 2008

classic ja ani nemam, mam tusim 2 bamboo, jednu organics a jednu farebnu, taku flanelovu, to vsetko len na skusku.
my co sme mali starsi kompakt, canon, tak ten bol strasne pomaly, ma porazalo z neho, kym ulozil fotku a mohla som fotit dalej.. tento co mame je v tomto super, ani nepostrehnem, kedy fotku ulozi, taky je rychly

lilly
13. nov 2008

krasne fotky, aj velkemu robkovi maly robko pasuje 🙂
ozaj, este som ti chcela pochvalit to ponco, super vam to tam spolu pasuje, aj ja take cem 😵 teraz je v nom uz asi ale zima, nie? budes ho nosit aj v zime?

jankazaba
13. nov 2008

ahojte,

miska - krasne fotecky, chodievate aj do mesta alebo len po juhu... zeby sme sa niekedy stretli 😉

mouse
13. nov 2008

Janka, my uz 3 roky na Juhu nebyvame... Chodime vacsinou na hradzu, obcas na brezinu. Do mesta chodim len vynimocne. Ale za Tebou do mesta rada vybehnem 😵 .
Zuzka, toto mal byt jeden z najrychlejsich kompaktov, ale je pravda, ze som ho vonku este nemala, strasne dlho mu trva, kym zaostri v interieri s bleskom. Bez blesku je mozno rychlejsi, musim vyskusat. Pod stromcek si asi predsa kupim zrkadlovku, stale mi to lezi v hlave...

zuzanat
13. nov 2008

ahojte, my sme dnes boli pobede vonku, filipko zaspal pri papani, tak som ho preniesla do kocar a spal 1,5hod 🙂 bola som si trochu zacvicit na aerobiku a tak som vyhladla, ze som si dala rozok s nutelou 😀 😀
Filipko uz sice buva, lae ma taky divny nepokojny spanok, uz bol dva krat hore, a ked som ho vzala na ruky tak hned zaspal. inka ked som prisla z aerobiku sa tak za mnou tahal akoby ma mesiac nevidel 😵 😀

miska teba chytila nejaka mania na plienky, ked len dokupujes? ja som s bamboo velmi spokojna, akurat by mi bolo treba este aspon dve, lebo nestaci schnut, ale nie je financ 😅 a obcas ked mu vrchne gatuse viac stiahnem, tak je rano dost otlaceny 😅
maly Robko je krasnucky 😉

lilly
14. nov 2008

ahojte,
u mna zase nic nove.. 😒
zuzi, zjavne si po aerobiku musela doplnit kalorie 😀 😀
ja si robim v pekarnicke mliecnu ryzu, mnam 😝 a vytiahla som z mrazaku kurca, no este neviem na aky sposob ho urobim 😵

zuzanat
14. nov 2008

dobre rano, lilly ja som vcera vecer v posteli ratala, ze kedy je 20-teho, predpokladam, ze skor to nebude 🙂
ja si dnes urobim rybu, ved vies aku, pang....si neviem zapamatat ten nazov 😀
noc sme mali celkom dobru a vstavali sme az 8.10h, ked susedia zacali vrtat.
vcera som do 23h sedela pri pc a studovala ten digis... - dalsi nazov co si neviem zapamatat 😀 😀 ale som z toho blba, je tam tolko toho na stahovanie, ze neviem co treba. romi prosim ta, nemozes mi poslat link co potrebujm stiahnut, ak budes mat cas prosim 😉

lilly
14. nov 2008

zuzik, ty mas nejake vypadky pamate.. 😀
ryba - pangas /pangasius/ 😉
a tamto - digiscrap.. no v tom sa ja vobec nevyznam 😅

anamor
autor
14. nov 2008

ahojte kocky,
takze nam asi pojde aj ten druhy zub, kakame ako sialeny, mala sa casto budi, a vsetko kuse, chuda male,ale inak je celkom v poho, len nevedela zaspinkat ☹ chuda male, ale uz zdriemla. Dufam, ze chvilu pospi.
Zajtra mi pridu kamosky a mame babsku jazdu 😉 tak upratujem, zajtra nieco upeciem /asi cesto od lilly a mini osie hniezda - kakaove, skoricove, makove/
Inak dnes prisla cestovna postielka /darcek od nasich k Vianociam malej/ je uzasna, som velmi spokojna a prekvapena aka je super. A prisli aj magnetky /prekvapko/ su uzasne 😵 - inak ja som nepouzila ziadny z motivov zuzi,ale spravila digiscrapom vianocny, ze Natalkine prve Vianoce. A este mi prisiel jedalnicek zo sunaru a always na vyskusanie /to z porodnice/.

Miska prekrasne fotecky, Robko ma fakt tvoj kukuc tak sa mi zda. Ozaj v Ba na vernisazi ste boli? my sme akurat fofrovali a akosi nebol cas, az teraz som si spomenula 😔 ma to aj mrzi 😒
Zuzi ta nutela po aerobiku bolo asi to naj 😉

anamor
autor
14. nov 2008

jaj a digi pre zuzku:
potrebujes program : photoshop alebo gimp
a potom obrazky - papiere, ramiky, elementy napriklad odtialto http://www.digiscrapdepot.com/ klik hore na freebies - a theme kit mozes vybrat aku temu kitu potrebujes - jesen, vianoce,chlapcek a pod.

Zacni tym, ze si na konovi precitas uplne prve strany temy Digiscrapbook pre zaciatocnikov. A ak chces mrk na baby-cafe.cz su tam super rady.

katarinkad
14. nov 2008

Ahojte babulky 🙂
miska, no konecne si nam pridala nejake fotocky. 😵 Aj mne sa zda ze Robko sa podoba na teba. 😉

anamor, neukazes nam magnetky? Hlavne ten s vianocnym motivom. Aj ja by som nieco take chcela na Vianoce, ale nemam cas sa ucit robit v tom programe. ☹ Nase magnetky mali na krstinach velky uspech. 😵

lilly, ja som si myslela ze uz vcera to na teba pride a furt nic? 😢 No do pondelka by sa uz Lilly mohla vypytat na svet. 😵 😵 😵

anamor
autor
14. nov 2008

katarinka mozem sa pochvalit, tak mrk do albumika, pridam aku magnetku mame, ale potom zmazem, nech je to ozaj prekvapko 😉

zuzanat
14. nov 2008

no romi ani mi to neukazuj, je krasna ta magnetka, ta moja sa na vas ani omylom nehrabe 😅 😉

anamor
autor
14. nov 2008

dik zuzi, ale mala tam aj ona na tu ukazku pekne.
Ozaj katka teraz ma aj katalog vianocnych, tak skus si vypytat, urcite tam nejaku najdes a nebudes musiet nic robit.

katarinkad
14. nov 2008

anamor, tak to je krasny magnetik 🙂 Ty si teda sikulka.

zuzi, aj ty uz robis v tom programe?

katarinkad
14. nov 2008

ozaj babulky, a tazky je ten digiscrapbook?
Ja sa to raz urcite tiez chcem naucit, ale teraz fakt nestiham. Este tu mam segru s malou do nedele a ked odidu, chcem sa pustit do nakupovania darcekov.
A pri Boriskovi sa ani velmi neda, lebo cez den niekedy vobec nespi, len pozera, chce sa so mnou rozpravat, hrat. 😵 😵 😵

lilly
14. nov 2008

romi, krasna magnetka.. si fakt skryty talent 😉 😵
katka, no vidis.. porod v nedohladne.. tiez by som bola rada do pondelka porodena, prinajhorsom do stredy, uz nechcem ist na poradnu zase.. 😖