Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
15. apr 2009

Ahojky 😉

tu to zije 😀 😀 😀

lilly, chuda 😒 sucitim s tebou 😔 😔 😔 Uf, este aj kojit za pochodu, no nic moc 😢 😢 😢 Ale to lilusku prejde, neboj. Bud silna a mysli na to ako velmi si ju chcela, ze je to tvoje nadherne vytuzene babatko, ktore lubis nadovsetko a ktore za to nemoze ze v noci buntosi 😵 😵 😵

prisla ti uz ta clona na kocar? bo mne stale nic 😠

katarinkad
15. apr 2009

hej a som zabudla, kocar je uz predany 😉

zuzanat
15. apr 2009

ahojte, my sme boli na prechadzke, v pieskovisku a zase Filip zaspal pocas jedenia v stolicke.Vstava rano ped 7h, tak potom je mrtvy.
Zuzka tie noci nezavidim, my sme mali par zlych, ale to je proti vam nic 😔

Ja som taka nas.ata na toho mojho chlapa, idem menit gumy na aute, tak som si ich musela sama nalozit 🙄 Rano na 8h mame byt v servise, tak ideme s Filipom k nasim, lebo tam je servis. Tak sa mu este nepacilo, ze stale chodim k nasim, dobre sme sa vecer povadili a nebavime sa. Niekedy mam toho fakt plne zuby a vravim si, ze samej by mi bolo lepsie 😢 ☹

Ake ste objednavali clony na kocik, to je univerzalne? Lebo ja chcem predat moj dazdnik a kupit clonu.Ten dazdnik bol velky omyl, je mi na dve veci 😖

jankazaba
15. apr 2009

ahooojte
Rychlo pisem, cakam pred jednym obchodom a je tu net...
Zrovna sa strasne rozprsalo... Este ze som v aute...

V piatok k nam pride svokra-prva rodinna navsteva, veeelmi sa tesim

lilly
15. apr 2009

no dnesny den je podobny ako vcera vecer a noc.. 😖 uz mame za sebou par kojeni v pochode, teraz konecne papa v lahu a asi aj zaspi 😔
katka, clona nedosla este, pisali ze okolo 10-teho bude a furt nic, chdim s plienkou cez kocar, jak debko 🙄 tie clony su univerzalne.. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3677135
zuzi, chlapi su dakedy taki.. mna vcera v noci moj tiez serkal..

zuzanat
15. apr 2009

Katka super, ze si predala kocik, isto to velmi potesilo!

Zuzka mozno idu malej zuby, ked je taka nervozna...chudatko male 😔

Prave periem hraciu deku a uz aj zbalim, lebo sak uz filipovi viac menej zavadzala. Ale super sme ju vyuzili, oplatilo sa, co som rada 🙂
Vcera sme mali necakanu navstevu, Misku s Robkom, teda co ten dokaze.Je velmi sikovny, Filip sa moze pri nom schovat 🙂

Jani ahoj, no pekne od teba,ze sa na svokru tesis, ktovie ci by aj mne chybala keby som tak daleko vo svete 😀

katarinkad
15. apr 2009

Babulky, de ste?
asi ste vsetky vonku, ze? Aj my si uzivame toto krasne pocasie a skoro cely den sme na dvore a v zahrade 😵 😵 😵
Ja teraz dostavam zabrat, lebo mam na krku dve deti 😵, okrem B aj neterku Sophinku. Segra ju nechala u nasich ked tu boli na v. noc, no ale ona samozrejme ze nechce byt u nasich a tak stale chodi ku nam, lebo sa chce hrat s Boriskom a so mnou. 😵 No ale 2 deti su teda dost zaberak, ta mala je ako radio. Cely den sa jej huba nezavre. 😀 😀 😀

lilly
16. apr 2009

ahojte,
vcera bol divny den.. mala bola nespokojna, este aj vonku v kociku vyvadzala, no este ze som kocikovala s kamoskou, tak ona mi tlacila kocik a ja s malou na rukach.. chvilu sme sedeli v parku, tak to mala pekne hopala na mne a obzerala sa, no len co som ju dala do kocika tak rev.. asi budem chodit s manducou vonku ci co, uz par dni mi takto vyvadza v kociku.. 🙄
vecer zaspala o siestej a ja ze si s nou zdriemnem, no ona si uz hodila nocny spanok, tak sme spali pekne neumyte obidve do pol jednej v noci, potom bola zurka do tretej, presne ako vcera, akurat ze nebola az taka nespokojna, no proste nespala. Muzik prisiel domov az o pol desiatej vecer, to som zistila az dnes rano, ked sa bol na nas kuknut, pred odchodom do prace... to je inac uplne bohovske.. 🙄 🙄 🙄 🙄 a ja sa zas citim ako vygrcnuty rezanec 😢

lilly
16. apr 2009

a mala si spala pekne spokojne posrata az do tej pol jednej, ked som ju prebalila.. 😀 😝
kati super, ze si predala kocik, urcite si rada 🙂
a mas aspon trening na dve deti teraz aj s neterkou
zuzi, super, ze filipko sa uz odvazil behat aj sam, sikovny je 😵

mouse
16. apr 2009

Ahojte,
Lillus, to bude zubok... Robko bol 2 dni taky a potom vysiel zub. Potom dalsi den a dalsi zub... Katka a Borko uz dava na zem cele chodidla alebo chodi po spickach< Lebo ak chodi po spickach, radsej mu kup pavuka a nech beha v nom, nie je to sice bohvie co na chrbticu ale aspon trochu ho to odlahci. Ale teda sikovny je...
Aj Robko by sa len na nohy staval nuz ale ma smolu 😵 , musi vyckat, kym sa sam udrzi na nohach. Zuzi, ba prave mne sa vzdy zda byt Robko pri Filipkovi taky strasne babatkovsky 😵 , doma sa mi zda byt velky, sikovny a pridem ku Vam a hop - zas v nom vidim babatko 😵 . Som nafotila ten vylez co som Ti spominala. Filipko krasne chodi, sa mi paci, ako uteka, potom sup na styri a naopak... No uz je to velky chalan. A mily velmi. Asi sa tu dlhsie neukazem, musim odovzdat dipl. tak sa budem venovat tomu, mala som nuteny prestoj, tak to musim dobehnut, uz mi vela nechyba, nieco dokoncit, potom to usporiadat a nachystat na viazanie. Manzel mi kupil tlaciaren so scanerom a kopirkou, tak asponze nemusim behat do prace tlacit a scanovat.

mouse
16. apr 2009

Aaaa - vratili mi dane, sa vytesujem...

anamor
autor
16. apr 2009

ahojte baby,
najviac mi je luto lilkinych a zuzi tvojich noci ☹ 😔 chapem to a tiez viem co to je... tiez som bola na pokraji so silami, rozhadana s muzom, Baby v kritickych situaciach ja necakam podpboru! videm z toho ako nemozna matka /na margo druhej zuzi/ uz len pomyslenie ze samej by ti bolo lepsie je hrozive 😅 🤐 ale chapem ta, tiez som obcas mala ten pocit 😒 zial 😔
aj mne vratili dane 😵
vcera sme mali program boli sme v aquacity v senci s malou a bolo suprvo, bola otvorena hodina plavania, mala si to uzila - vodu miluje, krasne sme sa odreagovali, cela rodinka.
dnes sme boli v poradni - 77cm 8850g a ockovania ☹ uff, ale teraz spinka, uvidime ako to bude postupovat.
travime vela casu vonku, net nestiham akosi.
kati dve deti, zaberak riadny, ti verim 😝 tak pekne varuj a trenuj 😉 super ze si kocar predala, a si sa bala ze nem, a ako rychlo 😉

miska drzime palce nech dipl dopises sa mas pokoj a potom vas obe so zuzkou cakam 😉 😵

lilly
16. apr 2009

no my uz mame za sebou doobednu 1,5hodinovu prechadzku v manduce, boli sme aj v obchode, bankomate a lekvarni, kupila som jej Calgel na dasienka... a dnes ma dojst aj kociiiiiik 😵 😵 😵 skoda, ze tu nie je tancujuci usmievacik 😀

lilly
16. apr 2009

zase nikde, nikto ☹ no ja tiez ledva daco stiham a este je v tom nasom byte ako po vybuchu.. 🙄 no mala mi dava zabrat..
dosiel moonik, poskladala som ho, najprv mi tam daco cvakalo v pravej strane, asi vtom klbe, ako sa sklada, no ked bol uz zatazeny lilluskou, tak to prestalo 😅
inac je fajn, aj ked lilly ho dost oplakala, no ona teraz vseobecne kocik nemusi ziaden, ten potah je ako na sucasnych gaucoch, ani nie velur podla mna, no je taky prijemny a mal by sa podla mna aj dobre cistit.. ovladanie je ine, ako na mutsikovi, kedze tam je vzadu ohybna naprava a tu predu otocne dvojkoleso, no zvyknem si 😀 super pruzi, ako mutsy skoro, aj lah je skoro do roviny, no to nastavovanie chrbtovej opierky je dost o nicom s takym popruhom.. a nanoznik je tiez fajn.. na mutsikovi nemam, tak asi ho aj tam budem vyuzivat, ked bude treba 🙂

lilly
16. apr 2009

a pridala som jeho foto 😉

lilly
17. apr 2009

ahojte, nikto sa tu uz neukaze.. druhy den tu konverzujem sama so sebou ☹
mali sme lepsiu noc, asi 5x som podala dudel, bo plakala zo sna, o druhej papala a o 5:30 rano vstala.. teraz som ju uspala v postielke.. 🙂
u nas je sychravo, nesympaticky.. 😖

katarinkad
17. apr 2009

Dobre ranko 😉

lilly, ja som uz tu 😀
Vcera som bola cely den u svagriny, dosli sme domov az vecer, vykupali obidve deti a sup do postele 😵 😵 😵

Pozrela som MOONika, peknucky je. 🙂 🙂 🙂

miska, nas Boris chodi pekne, az nechapem ze z nicoho nic si zacal takto vykracovat, vobec nechodi po spickach ale krasne na celych chodidlach. Dnes rano sa na posteli sam postavil 😕 chytil sa postele a sup hore na nohy, je to riadne sidlo 😀 😀 😀 neobsedi ani sekundu.

katarinkad
17. apr 2009

vyzera to tak, ze dnes si budem pisat sama ja 😀

takze, dzeci uz spia, ja obedujem a jednym ockom pokukujem na kona 😀 A o chvilku si pojdem posadit vonku jeden stromcek.
Vonku pod mrakom, ale prijemne teplo, bez vetra. 🙂

lilly, my Calgel pouzivame uz asi 3 mesiace a zub stale ziadny 😨 Neviem ci to vobec ma nejaky ucinok, nas Boris sa len tesi ked mu to natieram, ze mu prstom premasirujem dasna 😀

zuzanat
17. apr 2009

ahojte, ja dnes makam ako fredka 😀 Zajtra mame oslavu, tak kym Filip spi, chcem poupratovat, aby som toho zajtra nemala vela. Sme doobeda boli aj vonku, ale sme stihli aj zmoknut, no hnusne pocasie. Filip je od rana akysi nervozny, umrncany, asi tiez z pocasia, zubov...
Posledne dni chce sam jest, tak to u nas aj tak vypada 😀

Borisko je sikovny, ty brdo, super! 😵
Zuzik pekny kocik, uz ho aj pouzivas?
Ja som predala slnecnik na kocik, bol dost velky zaujem on, som mohla dat aj drahsi, ale co uz. Chcem objednat tu clonu, ale suseda tiez objednavala stadial co vy a stale neprisla, tak neviem 😖

katarinkad
17. apr 2009

zuzik, a co dobre chystas na oslavu? 😝
tesim, tesim na fotecky 😵

u nas zatial neprsi, ale zacalo fukat, no vikend asi bude uprsany, skoda 😢

no ja som stale cakatelka na clonu 😠

zuzanat
17. apr 2009

Katka budem robit misy a ruske vajco...segra pecie tortu a ja asi spravim len makovec z pekarnicky, lebo nasim velmi chuti.
U nas strasne prsalo, dobra burka bola, ale uz je klud, dufam, ze prestane prsat, aby sme mohli ist este von.
Ja teda asi objednam clonu az ked vam pride, akosi dlho chodi 😖

katarinkad
18. apr 2009

Dobre ranko 😉
u nas zima, hmla, po dazdi 😒 😒 😒 Chceme slniecko!!!!!

zuzik, prijemnu oslavu zelam!!! Nech si to Filipko uzije 😵 😵 😵

liluske blahozelame k 5. mesiacikom!!!! 😅

snad sa tu dnes aj niekto ukaze...

lilly
18. apr 2009

ahojte, aj u nas je skaredo, a doste chladno..
kati, dakujeme k blahozelaniu.. lilluska ma veru 5 mesiacikov, az nechapem.. aj som ju odvazila a odmerala, len tak na nasej vahe a ma cca 7300g a 69cm.. nejaka dlha sa mi zda 😅
teraz pekne buva, idem daco porobit..

katarinkad
18. apr 2009

lilly, no mala je rozmerovo asi tak ako B v 5. mesiaci, ako tak kukam do nasho albumu 😵 trosku je dlhsia to je pravda, no ale sak modelka 😀
Bola si uz s MOONom vonku? Ci Liluska teraz len v manduci chce byt?

ta de je romi? a mouse? no mouse asi pracuje na diplomovke... 😔

lilly
18. apr 2009

s moonom som este vonku nebola, mozno dnes.. sama som sa neodvazila, kedze je v smere jazdy a lillus bojkotuje aj mutsika.. vcera sme boli vonku s kocikom, kamoska ma vytiahla, no fajne sme zmokli, samozrejme som plastenku nevzala, lilly revala jak nepricetna, no potom v tom lejaku zalomila.. dnes keby sme sli s muzikom von, tak by som moona aj vyskusala, len je aj dost chladno.. uvidime..
sme dostali dnes chut na zemiakovy salat a vyprazaneho pangasa.. tak to chceme urobit na obed.. 😀
romi ktovie co robi, asi sa tula po vonku abo upratuje, zuzka oslavuje a miska urcite pise dipl.. no mohla by tu nakuknut, vramci odreagovania sa 🙂

anamor
autor
18. apr 2009

ahojte kocky, ja sa citim pod psa - hrdlo, usi, hlava, tela, vsetko ma boli, som dost nevyspata aj, lebo som sa viac budila kvoli sebe ako malej, aj ked tu bolia nozky z ockovania, je taka ustonana, ale zvlada to hrdinsky.Aj by som dnes potrebovala upratovat.... no nemam sil, tak dost oddychujem, lebo fakt nevladzem.
Blahozelame lilke k 5m! 😉 sa mi nechce verit, ze uz aj ta je taka velka babula, ze o mesiac polrok, my rok 🤐 skara.... snad F a Z vide oslava 😵 nech je vsetko najsamlepsie 😉
miske nech sa veru s dipl. dari.

inak u nas je celkom slnecno, chladnejsie, ale prijemne, co som rada, vcera to bolo hrozne - pocasie, moj neviemaky uboleny stav 😝

tak pekny vikend, uzite si tatinkov, ti co ich mate doma 😉

katarinkad
18. apr 2009

romi, mrzi ma ta choroba 😔 😔 😔 prajeme aby to rychlo preslo 😉
kasli na upratovanie, zalez do postele ak sa da a oddychuj. Ved bordel neutecie. 😀

Ja som dnes nejaka aktivna, navarila som rizoto, upiekla strudlu, aj take nepecene piskota-banan-piskota v cokolade 😝 😝 😝 to viete, 2 deti a manzel dnes doma, takze chcu nejake dobroty. 😝 😀

zuzanat
18. apr 2009

ahojte, tak sa hlasim pred oslavou, vsetko nachystane, upratane, este chlieb nakarajam, vylozim na stol a je to 😀 Este musim ist do sprchy a skusit nejaku suknu ci zapnem, to ma smiech prejde 😅 😀 som piekla v pekarnicke makovy zavin a je strasne vysoky, az bol prilepeny hore o sklo 😀
Dufam, ze sa nam podari ist aspon nachvilu pobede von, keby nie, vyhodim navstevu 😀

u nas je dnes krasne, rano sice bola zima, ale teraz uz je teplucko, slniecko svieti 🙂

Lily vsetko naj k 5-mes 😵

mouse
18. apr 2009

Ahojte, nedalo mi a prisla som aspon pozdravit, dnes sme boli na skuske, cela rodinka 😵 , super vyletik sme si urobili a snad nie zbytocny, bola to pisomna, tak snad som urobila. Niekedy sa tak sama seba pytam, co to do mna voslo, urobit si este jednu skolu, ale potom sa zas vytesujem, lebo ma to bavi. Cez den veru pracu nepisem, to sa neda pri Robkovi, ani pomysliet. Uz nelezie ako slimak, poriadne pridal na rychlosti, tak som stale v strehu (ale zas ked sa stretneme s Filipkom sa mi bude zdat, ze sa Robko len tak pomaly sunie 😀 ). Najlepsia zabava je liezt psovi do lavora {taky velky plastovy kos pre psy} a to nie je bohvie co, Beretta je z toho riadne zmatena a dieta aj ked odtial odnesiem dost daleko, hned sa zvrtne a trieli k naspat psovi. To je zabava poslednych dni. Predtym bola kuchynska linka... , to bolo bezpecnejsie.
Lilluske prajeme vsetko najlepsie k 5.mesiacikom 😵 😵 😵 , je to uz riadna slecna, posielame bostek na licka.
Katka, Borko je veru sikovny, za mesiac budes kupovat 1. poriadne topanky, len ci na taku malu nozku zozenies 😉 . Robko sa postavi, ale sa este neudrzi, zosunie sa na kolienka, tak u nas este chodenie za ruky nehrozi, aj ked urcite by sa mu to pacilo, musi vyckat, az spevnie, okrem toho krepci na spickach.
Zuzi, peknu oslavu Vam prajem.
Romi, odovzdam dipl. a startujeme ku Vam. Prajem skore uzdravanie, ja som na tom podobne, priserne ma boli chrbtica, hrdlo, uzliny a citim sa ako mechom udreta

lilly
18. apr 2009

dakujeme za blahozelania 🙂
boli sme vonku s moonikom a lilluska tam spala cely cas - 2,5 hodiny 😀 to sa uz davno nestalo 🙂 tesim 😵
zuzik, ako oslava? som zvedava 🙂 aj na fotky 🙂
miska, rychlo urob diplomofku, nech uz mas pokoj a tiez sa vyzdrav, podobne prajem aj romi.. chorobu vam nezavidim 😔