Zákony a paragrafy v detskom domove

zuzka_puska
7. feb 2016

Ahojte, hladam LEN zienku/zienky ktore pracuju ako socialne pracovnicky v detskom domove. To je jedno ake mesto, aky detsky domov. Chcem sa len opytat, ake zakony a paragrafy najcastejsie vyuzivate? Teda viem zhruba, ze zakon 36/2005 a zakon 305/2005. Aj dohovor o pravach dietata?? Ci ten nie? A ktore konkretne paragrafy, z tychto zakonov? A este nieco - mate tieto zakony cele v hlave, ovladate ich naspamet, alebo si pri rieseni konkretnych problemov napomahate nakuknutim do zakonov? Dakujem 🙂 PS: Poprosim len odpovede k teme, popripade ak by sa dalo, odpovede do sukromnej spravy 🙂 Nerada by som vyvolala nejaku diskusiu(mam skusenost ze tu sa takmer kazda otazka zvrhne v hadku,tomu sa chcem vyhnut preto prosim len k teme) Velmi pekne dakujem 🙂

zuzka_puska
autor
7. feb 2016

ziadna z vas nepracuje v decaku? ☹

sissy27
7. feb 2016

@zuzka_puska nič v zlom, možno sú tu aj také, akurát ale nemusia sedieť pri pc aby najneskôr do 17 minút reagovali na tvoje otázky...

zuzka_puska
autor
7. feb 2016

@sissy27 potom ale moju otazku zahltia ine otazky a uz si ju nemusia vsimnut 🙂 Nevadi, budem aktualizovat hadam si to nejaka vsimne neskor. dakujem.

pribinak
7. feb 2016

Keby tu aj bola tak na taketo vseobecne otazky ti sice od povie, ALE kazdy pripad sa posudzuje individualne a to ci plati pri 9tich detoch pri 10tom dietati platit nebude

zuzka_puska
autor
7. feb 2016

dakujem, uz sa mi ozvali dve pani do sprav, takze moje otazky su zodpovedane. Samozrejme prijmem aj dalsie odpovede a skusenosti, prosim naozaj LEN K VECI. dakujem za pochopenie.