Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

monkula
10. júl 2008

nazdar závislé 😀
Ahoj Mirka 😀 😀

malaskoricka
10. júl 2008

hura konecne 3zavislacky naraz😀

malaskoricka
10. júl 2008

teda som chcela napsiat:
ahojte ako sa mate?🙂

monkula
10. júl 2008

o chvíľku len dve, idem robiť jogurtovú marinádu na mäsko 😝 😝 😝

malaskoricka
10. júl 2008

monku 🙂 mnaam 🙂 hodis potom aj mne:?🙂

monkula
10. júl 2008

nelika666 • Včera o 17:03

jasne

Nejúžasnější jogurtové řízky

Ingredience: 8 prsních kuřecích řízků, 1 velký hustý bílý jogurt, 2 celá vejce, 4 stroužky česneku, sůl, pepř, další koření dle chuti

Postup přípravy: Kuřecí řízky naklepeme, osolíme a opepříme a namáčíme do jogurtové marinády. Tu připravíme smícháním jogurtu, vajec, česneku, opět soli a pepře a já přidala pálivé grilovací koření. Pak maso přendáme do uzavíratelné nádoby a uložíme v lednici. Nejdříve druhý den vyndáváme řízky z marinády, obalujeme ve strouhance a opatrně smažíme.

Řízky jsou hodně křehké, chuť úžasná, kdo zažil, nechce jinak. Připravila jsem takto i řízky z vepřové kýty, kterou pro její "suchost" nepoužívám téměř vůbec. Ty byly po "jogurtové" úpravě šťavnaté, výborné, můj konzervativní manžel jen slintal.
Prebrala som recept zo stránky modrá strecha 😉

malaskoricka
10. júl 2008

moni dakujeem aspon viem co zajtra varit😝 😵

monkula
10. júl 2008

no, ale to musíš nechať marinovať cez noc, preto to idem robiť teraz...

malaskoricka
10. júl 2008

ja zacnem zajtra a tak i tak nemam doma co potrebujem😝

monkula
10. júl 2008

to nemám nikdy ani ja 😀 😀
A to gazdujem sama od 18-tich a nenaučím sa a nenaučím kupovať si veci do zásoby... ešte že bývame v meste a všetko mám po ruke 😝

malaskoricka
10. júl 2008

my byvame na dedine byvam s rodicmi este a u nas nie je nikdy nic pri mojom otcovi to nie je mozne😝

monkula
10. júl 2008

tak, hotovo, už len tá marináda je k "sežrání" 😀

malaskoricka
11. júl 2008

😀😀 robis chute😝😀ja sa to pokusim spravit dnes 🙂

maca793
11. júl 2008

ahojte len kuknem ako obyčajne a už idem odniesla som len deti k mame a idem pracovať do zajtra ☹

keby ste vedeli ako sa mi nechce ☹ ☹ ☹

malaskoricka
11. júl 2008

maca ked je aj u vas taky hic ako u nas tak ti verim 😒

maca793
15. júl 2008

ahojte, mama odišla k lekárke, tak som si sem sadla a musím vás pozdraviť, nedá mi to, zajtra idem domov prídem len v sobotu tak mi bude bez vás smutno 😢
čo porábate? malú som dala spať, lebo je zlá, teraz sa musí vyliečiť z angíny, našťastie teploty akoby šibnutím prútika prestali a aj soplíky, takže zajtra pôjdeme domov a na kontrolu ku doktorke. tak sa mi nechce. budem si musieť nejak našetriť na počítač aby som mohla doma ťukať 😉

emily333
15. júl 2008

ahojte zavislacky ako sa mate?Deturence posluchaju? 🙂

monkula
15. júl 2008

ahoj Emily... nie, neposlúchajú, ale to nie je novinka... 😀 😀

elise
autor
15. júl 2008

ahojte závisláčky hlásim sa po dlhej dobe lebo sme mali doma pokazený net a v práci to nešlo, ale chýbali ste mi 😀 😀

monkula
15. júl 2008

elise a ja som hútala, kde si... vitaj... 😵 😵

sestri
15. júl 2008

ahojte...my ideme zajtra do tábora..

emily333
15. júl 2008

ako je niekomu dobre 🙂

monkula
15. júl 2008

a mne ešte lepšie.. ja idem nabudúcu sobotu d oTalianska 😎 😎 😎

emily333
15. júl 2008

monkula trosililinku ti zavidim. je to pekna krajina 🙂

monkula
15. júl 2008

veď už sa teším ako miminkooooo 😀

elise
autor
15. júl 2008

ivka a mon budete sa mať perfektne aspon trochu zrelaxujete 😉

sestri
15. júl 2008

ja budem doma...idú nám meniť rúry v stupačkách...to bude relax...a o týždeň idem pod nôž...

elise
autor
15. júl 2008

ivka myslela som si že už si pod nožom bola aj som na teba myslela nech ti to dobre dopadne 😵

a stúpačky - prerábku nezávidím my sme našťastie z paneláku pred dvoma rokmi zdrhli do domčeka a to po našom odchode začali zbieraž peniaze na zateplenie paneláku a prerábku strechy a stúpačiek a montovali merače na radiatory, my sme sa tomu vyhli. 😀 😀

mám nové foto v albume kuk 😉 😉 😉

sestri
15. júl 2008

linda...pekné...aj ja som niečo pridala...lan žiadny komentár prosím... 😉
malý je zlatý... 🙂

maca793
15. júl 2008

ahojte, uzavrela som 5 obchodov, zbohatla som o 1000,-, takže len pozriem a idem spať, ale pred tým dám malej lieky a dnes poobede odchádzam domov, konečne. ale cez víkend som tu znova 😝 pa