Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

elise
autor
4. aug 2009

ahoj asitka 😉

maruschka
4. aug 2009

asitka a kde to je?..čo na tom azete bolo? 😕

elise
autor
4. aug 2009

tiež neviem čo sa tam zmenilo ale aj tak táto stránka naša koníkvá je super 🙂

cessy
4. aug 2009

ahojte, aj ja som zavislacka 🙂

elise
autor
4. aug 2009

ahoj cessy aký bol deň?

cessy
4. aug 2009

ahojky elise, ale celkom fain, ty sa pochval 😉

cessy
4. aug 2009

zameaceny, uprsany den, hadam zajtra to bude lepsie 😕 😅

elise
autor
4. aug 2009

u nás tiež bola veľká búrka, ale bola som v práci malý sa varuje u našich tak mám chvílu prázdniny aj ja 😀

minkak
4. aug 2009

ahojte kocky 🙂 som sa tu dlho neukazala,vidim,ze to tu ozilo 😉
ako sa mate?asitka panalekovie ako? 😀 😵 sme sa tu dlho nestretli 😉 ,elise co nove 🙂

cessy
4. aug 2009

jááj ty sa más......, ty uz mas maleho trosku odrasteneho, to ja toho mojho krpca nemozem nikde nechat,nanajvis tak na 2-3 hod

elise
autor
4. aug 2009

minkak ahoj 😉 ja prežívam ťažké obdobie v práci, ale dúfam že to zvládneme

cessy to si práve už vychutnávam pár dní s manželom iba sami pre seba 😉 inak chceli by sme od nového roku začať pracovať ba bábenku tak uvidíme 🙂

cessy
4. aug 2009

elise vazne, no super......ja by som tiez chcela, ale muz akosi este nie ☹ , ale ved mame este cas... 🙂
no teraz by ste asi babiku chceli, alebo opat chlapceka???alebo asi to je jedno, nech sa hlavne podari a je zdravucke. pravda 😉

cessy
4. aug 2009

no skoda musim ist, muz tu okolo neako nervozne chodi, zajtra sa ozvem ☹

cessy
4. aug 2009

dobru nocku 😉

elise
autor
4. aug 2009

cessy chcela by som dievčatko ale keby bol chlap tak nevadí 😀 hlavne nech je zdravučké tak uvidíme už mám dosť rokov aj manžel takže najvyšší čas na druhé 😉

cessy
4. aug 2009

no este som tu minutku, muz potrebovaljednu fakturu spravit, tak preto... 😅

no ja som chcela tiez dievcatko prve, ale teraz ked mam chlapa, tak asi aj druhe by som chcela chlapceka, vobec by mi to nevadilo.ale ved uvidime 😉

asitka
4. aug 2009

elisse...azet...vymyslel stránku pre mamičky....a je to jak cez kopirák ako koník....nechcem tu dávať link....ale ked si klikneš na azet...a trochu poprečitavaš aktuality...to tam nájdeš....ináč takto sa aj po facebooku opičia...tiež zavádzajú beta pokec a až velmi sa to chce podobať facebooku.... 🙄

elise
autor
4. aug 2009

my na dovolenku pôjdeme iba na jednodnové výlety lebo manžel má novú prácu a je v skúšobnej dobe, ale o rok si to vynahradíme 😉

asitka
4. aug 2009

aj ja chcem ísť na dovolenku...ale sťahujeme sa do domu...tak tento rok nás to tiež minie... 🙄

elise
autor
4. aug 2009

asitka ale predstav si vianoce v domčeku a potom leto na teraske 😵 my ked sme sa stahovali tak som polovicu vecí z bytu vyhodila a nechápem ako sa to všetko zmestilo do bytu a 😀

minkak
4. aug 2009

elise tak teda vela,vela sil v praci ti prajem ,nech to zvladnes 😉 a drzkam palceky nech sa Vam zadari pri babenku 😵 aspon tak ako nam 😅
cessy drzkam palceky aj Tebe 🙂
Asitka ,tak Vas caka stahovanie-no pevne nervy 😉 a nech si tam stastlivo nazivate 😵

asitka
4. aug 2009

minka...ahoj moja...teba dlho nečítala...panelák nefičí čoooo??? 😀 dakujem velmi pekne

elise tiež dúfam, že povyhadzujem polovicu...ale poviem ti...už sme sa raz sťahovali z jednoizbového...do dvojizbového...a veru ja som nechápala...kde som tie veci v tom malo byte mala...ked som ich do vačšieho popratať nevedela 🙂)

elise
autor
4. aug 2009

jéj gratulujem dvojčatká super aj ja som pri prvom túžila po dvojčatkách 😵 😵 😵

lamada181
4. aug 2009

caute aj mne mm vravi zavisla mozem pripojit

minkak
4. aug 2009

asitka noooo 😀 ale ved ani tam som uz predtym dlllho nebola,nejako nestiham....FB ma "zamestnava" 😀
no vsak hned som Ta oslovila,ze asitka panelakovie 😀 si asi prehliadla ☹ 😀 ako deticky posluchaju?

elise dakujeeeeme 😵 no nas ani vo sne nenapadlo,ze by mohli byt aj dve 😅 horko tazko sme sa rozhodovali,ze co a ako....makoniec sme sa rozhodli 😵 no a pekne sa rozrastieme 😵 mooooc sa teskame 😵

elise
autor
4. aug 2009

lamanda jasné vitaj 😉
minkak to bude super aspon si jedným pôrodom získaš dve deťúrence. takže budete super rodinka čo vraví veronička na bruško?

asitka
4. aug 2009

minka...no pravdu ti poviem...že prehliadla...ja sem každý deň zavítam...ale tiež už toľko nepíšem..ale nedá mi... 😀 a pozerám teraz v tvojom pase...vy čakáte bábatká....aj ja veru chcela pri prvom dvojičky...aj to nejak generačne na nás vychádzalo.... 😀 ale ništ 😀 tak hlavne veľa zdravíčka celej rodinke prajem...a nech to v pohode zvládaš 😀 deti moje??? chorí sme ti furt dokola od začiatku prázdnin...ak nie laryngitída...tak priedušky...ak nie to...tak angína...či zapálené uzliny...a celá rodina dokola...k tomu starosti s dokončovaním domu...sťahovaním...malý ide od septembra do školy...no veselo nám je 😀 ale vám bude veselšie 😀

asitka
4. aug 2009

dobrú noc dievčatá.....bolo mi potešením... 😀

minkak
4. aug 2009

elise noooo 😵
Veronika satesi-brusko hladka-natiera-spieva im-hracky-podusky im priklada 😵
ma dobre komentare a otazky 😅 ci tam maju postielky a dudky..... 😅 zlata je,tak len vyzveda teraz ci tam bola aj ona,ci sme aj my bolibabatka.... 😉 a same preco-preco-preco-mame teraz 😀 no rozkosna je babulka moja 😵
asitka dakujem 😵 no u nas nebolo ziadne ,ze generacne tak to bol pre nas inyyy sok 😅 😵
a zvlast ked sme sa nevedeli rozhupat ci druhe ano ,ci nie 😅 😵

tak ste marodi a coze to tak? ☹ och,och no to mi je luto ☹
no tak to teda mate veselo aj dom aj vsetko-tak uz budete mat skolaka-waaau 😵 urcite sa moc tesi,ze? 🙂
no veru u nas bude veselo 😀 😵
dobru asitka 🙂

lamada ja to vitanie nechavam na kocky,lebo ja som tu len ako nasteva 😀 nebola som tu 100 rokov 😀 teda tu v tejto teme 😀 na MK som fuuuuuuuuurt 😀 aj ked nestiham tolko pisat 😅

elise
autor
4. aug 2009

každá závisláčime vo svojich TOP témach
😀