Knihy pre začínajúcich čitateľov

eviann
4. okt 2021

Mamicky, poradte nejake zaujimave tensie knizky, idealne s nie tvrdou vazbou, nejake zositkove, pripadne komiksy, aby sa dali lahko poslat postou do USA pre zacinajuceho citatela - chlapceka.

Dakujem!

karhu
4. okt 2021

svrcek a mravce, moj macik, zabiatko..

tropkica
4. okt 2021

Toto je perfektna knizka. Vyberala by som presne nieco taketo nase slovenske. Nejake riekanky a basnicky, to sa podla mna lepsie cita malym citatelom ako dlhe rozpravkove texty.

eviann
autor
4. okt 2021

@karhu Dakujem, vsetky spomenute ma okrem Do skoly.
@tropkica Do skoly? Je to tenke? Aby mamka neplatila drahe postovne haha

yanni
4. okt 2021

@eviann do skoly je tenka, len ako velky zosit. Ja ju mam este z mojich detskych cias. Ale to su skor nieco ako basnicky. Nasa to velmi citat nechcela. Skor take "krimi", pribehy, store mali skutocny dej, zapletku. Inak my sme v zahranici a normalne cez net sa daju aj sk knihy objednat. Ved perlustrujte US net, amazon, hod slovak books alebo tak nejak do googlu. Zo slovenska do USA zaplatis viac postovne ako ta kniha stala. A este aj clo.

dori2
4. okt 2021

@eviann kolko ma rokov? moj syn od 7 fici na komiksovych knihach napr seria smradi, alebo holubia agentura a pod

eviann
autor
4. okt 2021

@yanni Zijem v USA takmer 20 rokov, cez internet neviem nic najst.

@dori2 Bude mat 6.

jazula
4. okt 2021

Neterka neznáša čítať a prvá knižka, ktorú prečítala v lete sama od seba bol Maxipes Fík 🙂

lucik194
4. okt 2021

nie je pre teba lacnejšie kupit online knihu a v usa vytlacit?

dori2
4. okt 2021

@eviann su to knihy na tento styl:

eviann
autor
4. okt 2021

@dori2 dakujem ti! Uz som Smradov objednala, aj ked v anglictine. Momentalne su v akcii za 5 dolarov.

eviann
autor
4. okt 2021

@lucik194 Dakujem za tip, nerozmyslala som este nad tym.

lucik194
4. okt 2021

@eviann alebo ma este napadlo pozri na ulozto detske knihy, stiahni ich a vytlac, zufala doba vyzaduje zufale ciny

potrebujes aby cital po slovensky alebo aj pocuval? lebo debata o rozpravkach na pocuvanie tu uz x razy bola a boli v nej aj dobre odporucania

lucik194
4. okt 2021

a v skupine "nakuknime spolu do detskej knihy" si?

zuzikak
4. okt 2021

moj syn zacinal na komixovej serii "Ako si skrotit draka". Inak pekna knizka je aj o stoplikovi (ale nema makku vazbu), Adam a carovna smykalka a detektivky Lasse a Maja (to tak pre druhaka)

matabb73
4. okt 2021

@eviann moje deti čítali knihy od Thomasa Brezinu. Sú to malé knižky, moc nevážia. Oni čítali sériu Klub záhad. Také detektívky pre deti s nejakou záhadou a otázkami, ktoré mali lúštiť. To ich bavilo. Má aj iné série. Tiež mi príde dobrý nápad kúpiť e knihu a nič netreba posielať.