Poraďte romanticko - erotickú knihu

31. júl 2021

Poradite mi nejaku romanticko eroticku knihu. Mam rada knihy od Ve Keeland,hladam nieco na ten styl.

bbebe
31. júl 2021

ja poznam iba: Plakať som si zakázala

kika1603
31. júl 2021

Všetky od autorky Lucia Saskova... krásne 🥰

petamich
1. aug 2021

Melani Moreland, Christina Lauren, Elle Kennedy, Penelope Ward ;) napr.

dublinka22
1. aug 2021

Ja som z takeho sudka citala Stracam sa v tebe a Stracame sa v sebe.

andrejka1606
1. aug 2021

Pulz - Gail McHugh toptoptop..teplo mi bolo keď som čítala. Fakt mega kniha pre mňa, teraz mám zimomriavky keď si spomeniem..

autor
1. aug 2021

@petamich tieto vsetky uz mam precitane

unicornlady
1. aug 2021

hmm, tak erotika býva opisovaná aj v historických knihách napr. od Gaelen Foley, Sabrina Jeffries, Johana Lindsay, ale tie majú hlavne pekný dej
viac erotiky napr. Sylvia Day, Sarah Maclean,

nikuska625
1. aug 2021

Alessandra Torre, kim jones, winter renshaw, abbi glines, Whitney G., Helen hoang, Helena hunting, jodi ellen malpas, J.t. geissinger, Mona kasten, l.a. casey, ava reed, samatha young, Emily d. Benova, Tijan, brittainy c cherry, Stela rouge, kristin callahan, Michaela zamari, tabytha suzuma, b.b easton, r.l mathewson, nika peas, J.r.ward, lisa kleypas, Rachel van dyken, J. Lynn, meghan March. Samatha towle, nalini singh, Jay Crownover, a. Ivy, mary balogh, J.l.armentrout, Mia sheridan, alison bliss, Penelope bloom, alissa Johnson, Christine d abo, Lydia strong, a iné... uz sa mi ich nechce písať a niekde som sa možno pomýlila v mene.

mushkaa
1. aug 2021

Michaela Zamari

naobedbuduspagety
1. aug 2021

Neviem či zrovna toto bude z tvojho súdka, ale mne celkom v pamäti utkveli knihy od Petra holku.

timi247
1. aug 2021

Medený jazdec

sally001
1. aug 2021

Aj jenifer probst

adriannasvk
1. aug 2021

Klasika 50 odtienov sedej 😅ale ja mam napr od L. MARIE Adeline Spolok, su dve

luckiamuchova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz