Akej povahy sú Sofie?

8. apr 2022

Ahojte, toto meno sa nam velmi paci. Ked uz je tych Sofii tak vela (ja nepoznam ani jednu), chcem sa spytat, akej su povahy.. Ak teda popustime fantaziu a povieme si, ze aj meno moze mat vplyv na povahu 🙂 tie všeobecne charakteristiky mena z internetu som si citala, zaujimali by ma realne skusenosti. Meno samotne prosim nekomentujte, nam sa paci. Dakujem 🙂

ddaassuullaa
8. apr 2022

Pobavilo😂😂 poznam 2 Sofie. Jedna je uzasna, mila, ludska a dobracka, presne ako jej mama. Druha je sebecka, neprijemna, intriganka, zakerna a falosna...presne ako jej mama🤫😁 takze ak chces stotoznit Sofiu s povahou, kuk do zrkadla

ferianca
8. apr 2022

povaha predsa nieje podla mena ale vascinou podla genov, ci?

autor
8. apr 2022

@ddaassuullaa haha, mas pravdu

autor
8. apr 2022

@ferianca jasneee, preto som napisala, ze popustme fanraziu a dajme tomu, ze aj meno prispieva k povahe 🙂 som len zvedava

liljana
8. apr 2022

To znamena, ze ked si cez noc rozmyslis ine meno ako vcera, tak sa dietatu zazracne zmeni cela povaha, aby sa prisposobilo novemu menu? 🙂

autor
8. apr 2022

@liljana kasli na to..

autor
8. apr 2022

@karhu ano, toto uz mam precitane, ako som pisala hore

kaciato
8. apr 2022

Ja mam tiez Sofiu je to hrave slnecne dieta plne fantazie kamaratska, stebotava ,nema problem nadvazovat vztahy je extrovert a spolocenska, srdecna, empaticka a velmi citliva ALE...vsetko ma na haku hlavne skolu nerozhadze ju zla znamka v podstate akokeby sa jej to netykalo ako vsak povedala jej ucitelka ked ju vidi v prvej lavici a ma zly den tak si povie ked na nu pozrie ze ved zivot je taky krasny 😂😂😂😂😂starsiu mam Saru v povinnostiach uplny opak 😁 ale...nezavisi to od mena proste povaha ...

jaga18
8. apr 2022

Tá princezná Sofia z rozprávky je celkom fajn, často som to púšťala susedovej malej, keď som ju strážila. 👌👸

autor
8. apr 2022

@kaciato ďakujem 🙂

kiwi3
8. apr 2022

hlavne si nezabudni vypocitat, ake bude mat znamenie! a potom to skombinuj s menom a presne budes vediet aj to, co bude robit 8.6.2060. ale vazne, nie si nahodou trochu nezrela na dieta s tymto uvazovanim?

kaciato
8. apr 2022

@kiwi3 ja nechapem normalne sa ooytala ak niekto pozna Sofiu tak akej je povahy keby tu akzdy napisal k veci co ma osobnu skusenost pani sama zisti ze to o mene nieje ale o povahe a ze Sofie su skratka rozne a nie sa tu navazat ci je alebo nieje zrela to nieje nasa starost jezisi ona sa bude starat a vychovavat nechapem naco tu posudzujete jej zrelost 🤦 mk..najmudrejsie na svete...a navyse na svete si kazdy veri v nieco a je to jeho osobna vec bud komentujte k veci alebo radsej vobec lebo toto niekedy otras citat...

kiwi3
8. apr 2022

@kaciato tak to mi je luto, ze to takto musi zistovat niekto, kto caka alebo planuje dieta. smutne fakt. mne to skratka lezie na nervy, ak sa niekto sprava ako v stredoveku

autor
8. apr 2022

Kokos, tu sa neoplati nic pisat.. Dokopy 2-3 prispevky k veci.. Sama dobre viem, ze povaha je subor faktorov, ci uz dedicnosti alebo vonkajsich, ako vychova, prostredie atd.. Bola som len zvedava, ake Sofie poznate, ked nepoznate, kaslite na to.. To je ako keby som do temy o rybarceni pisala, ake oceany pozname..

autor
8. apr 2022

@kiwi3 teba mi je luto, ze nechapes a takito ludia musia strkat nos, kam neni treba

kaciato
8. apr 2022

@kiwi3 ked vam to lezie na nervy tak naco taky prispevok vobec otvarate tak chodte robit nieco uzitocnejsie a nesedte na MK ked nemate co k veci napisat len mudrovat mne lezu na nervy presne takito ludia lebo clovek sa nieco opyta a miesto vecnej odpovede musi hodinu skrolovat debiliny aby sa docital nieco k veci 🤦

kinderzwillinge
8. apr 2022

Ja si napriklad myslim, ze meno moze ovplyvnit cloveka. Poznam 3 dievcata s rovnakym menom a vsetky 3 su rovnake potvory. Sofia sa nevola ani jedna, meno radsej neuvediem, ale obcas mi pride, ze to asi nebude nahoda s tym menom.

autor
8. apr 2022

@kaciato ❤️

conquestor
8. apr 2022

Podľa mňa aj meno má nejaký vplyv... Mam doma o tom knižku.... (NEVIEM CI JU NÁJDEM, SME SA Sťahovali) a popravde charakteristiky sedia aj na iné mená.... Takto z poznania poznám Sofie, tak sú usmiate, veselé, také slniečka kt. Si všetci obľúbila, ale je pravda ze povinnosti berú nie úplne vazne😊a ako hore niekto s posmechom podotkol tak ja naozaj odporúčam kuknúť aj znamenie a aj čínske, to podľa mňa ovplyvňuje viac ako naše slnecne💓

conquestor
8. apr 2022

A ešte na margo posmievacov... Jedna učiteľka s dlhoročnou praxou, mi tiež raz vravela ze naozaj žiaci s určitými menami majú podobnú povahu a pod.. Spomeniem len kladné, lebo na neg. Mena by sa to tu rozburilo😄😄😄 napr. Katky ze sú milé, zlaté,usilovne...tomaskovia sú často športoví,.... Atď...

autor
8. apr 2022

@conquestor ďakujem 🙂

edien
8. apr 2022

Ja poznám dve a obe sú rozmaznané a náročné na výchovu. Obe ešte na ZŠ,no mamky majú hlavu v smútku. Či to je menom,alebo tým že obe nemajú súrodenca neviem..Ale tiež verím na to,že meno ovplyvňuje život/povahu. Všímam si to.

autor
8. apr 2022

@edien haha, no som zvedava, aka bude ta nasa 🙂

terina25
8. apr 2022

Ja mam doma vytuzenu Sofiu 😁 a k jej povahe. Je dost leniva, co sa tyka napr.upratovania😬😤 co sa tyka ucenia, tak v poslednej dobe jej zacalo zalezat konecne na znamkach a zacala konecne uvazovat nad strednou skolou. Je skor flegmaticka, na vsetko ma cas. Vecer chodi neskoro spat a rano by spala aj do 12.00 🤷 neviem,ci som pomohla . A znamenie je vodnar

autor
8. apr 2022

@terina25 no uz tu bolo spominane, ze povinnosti prilis nemusia 🙂

ervenka
8. apr 2022

Sissi mala svokru Sofiu/žofiu a aj mladsia sestra sa volala sofia a myslim,ze prvorodena dcera bola sofia.
Tak si teraz vyber.... 😉🤔

evaachesa
8. apr 2022

Ja len mám takú úvahu...ak sa jej meno páčiť nebude a v 18tke sa rozhodne zmeniť si ho na Lindu napríklad? Zmení sa jej aj povaha? 🤔🤭

kaciato
8. apr 2022

@terina25 nemate moju Sofiu???😂😂😂

sjuzi
8. apr 2022

Ja chápem, na čo sa pýtaš - proste NOMEN OMEN. Ale Sofie nepoznám osobne žiadne (mali sme len mačičku Sofinku 😀)