Amélia - meniny

miette
12. mar 2021

Ahojte, nájde sa tu niekto, kto má dcérku alebo niekoho vo svojom okolí s menom Amélia?
Vraj po správnosti by mala mať meniny na meno Emília (24.11.), podľa ktorého je odvodená, ale ak by som sa to nedočítala na nete, v živote by ma to nenapadlo.
Viac mi pasuje na Amáliu (10.7.) a si myslím, že aj ostatní ľudia to tak budú brať.
Áno viem, mám si spraviť podľa seba, ale zaujímajú ma ostatní ako to majú v praktickom živote.
Pozerala som aj rozšírený slovenský kalendár, ale toto meno tam ešte nie je zapísané.

anuci11
22. jún 2021

@1angelika Amelinka Amely Amy ;) my máme

adnane
1. júl 2021

@1angelika mám Améliu a hovoríme jej Ami

ulljanka
8. júl 2021

@miette ja mám Améliu a popravde najskôr sme to oslavovali na Emíliu, ale minulý rok sme mali kalendár a bolo tam Amália,Amélia. Tak od minulého roku to oslavujeme 10.07. I keď tie dve mená nemajú nič spoločne.

miette
autor
9. júl 2021

@ulljanka bolo by to dobre keby to takto daju oficialne do kalendarov, pre ludi je to tak "zrozumitelnejsie"

discoveringglam
10. júl 2021

@1angelika my ju voláme Amelka alebo Amuška alebo Amy 🙂

jamajkafresh
10. júl 2021

@1angelika Ameli, Ami.

ulljanka
10. júl 2021

@miette áno to je pravda. Tento rok už ju tam opäť nemám písanú, ale oslavovali sme dnes 🤗

michaela16
19. júl 2021

Máme Améliu ❤️ jej meniny oslavujeme 24.11. ❤️

Voláme ju Ami, Meli, Amélia 💞

michaela16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaela16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rasto_zuzka
21. sep 2021

@miette my máme Ameliu 😃oslavujeme meniny na Emiliu.

wiesnerovastanka
22. okt 2021

@miette mám Ameliu a oslavujeme jej meniny 10.7. na Amáliu. Niektoré vydavateľstva kalendárov už pri mene Amalia uvádzajú aj Amélia. Treba hľadať.

pumpkinpie
8. aug 2022

@miette Ahoj, ako ste to vyriešili, kedy oslavujete? Tiež sa mi veľmi páči to meno 🙂

anjelik9993
8. aug 2022

máme Améliu a meniny má 10.7.

miette
autor
8. aug 2022

@pumpkinpie Ahoj, oslavujeme 10.7. 🙂