Karolína verzus Viktória

30. mar 2023

Ahojte,
ktoré meno je vám sympatickejšie a hlavne ktorého skratka (Kaja/Vikina) je podľa vás menej hrozná?

nelca84
30. mar 2023

za mna Karolina

dian32
30. mar 2023

Ja mam doma Viktóriu a ešte ani raz som neolutovala je XY variant ako ju nazvať 🙂

lauriik
30. mar 2023

Mne sa pacia obe mena. Aj tie skratene verzie Kaja, Viky su v pohode ☺️

dankabetka
30. mar 2023

Ahoj,mne sa pacia obe, ale ak by som si mohla naozaj vybrat tak Karolinka.

ana82
30. mar 2023

Ja mám Karolínku, ale aj Viki je pekné🙂asi by som vybrala čo je lepšie k priezvisku,

silwii
30. mar 2023

karolina sa mi teda paci viacej, ale teda nemusim moc kadejake zdrobneniny, ale paci sa mi meno cele ake je, je krasne a teda este nie je take caste 🙂

syslik81
30. mar 2023

neznasam Viki ... karolina je daleko lepsi vyber -za mna

ana82
30. mar 2023

ešte dodám, že už má 18 a v škole ju volajú Karolína, doma je to Kajka, ja niekedy Karol, Karla, ale to sa jej až tak nepozdáva🙂 Kaja ju volá len jej brat keď je na ňu vytočený 😀 babka ju volá Kajuš

ivula0807
30. mar 2023

Máme Karolínku a s výberom mena sme maximálne spokojní ♥️

zanta3
30. mar 2023

Ja som za Karolinu 🙂

elenka.k
30. mar 2023

Karolínka 😉

mk22
30. mar 2023

Mam Karolínu, voláme ju kajus, kaja, ale najčastejšie Karolína.
Jej najl kamarátka je viki, nikto jej nehovorí Viktória len viki..

simca06022011
30. mar 2023

Mam niekoľko Viktórii okolo seba a v živote som nepočula vyraz Vikina... Karolína sa mi nepaci, radšej Karin. Ale teda výber je na vás🙂) tu budú názory aj aj.. :D

kacenocka2
30. mar 2023

Viktória

vkatush
30. mar 2023

My máme v rodine viacero Viktórii, takže to nie.
Ale keď sme ešte nevedeli pohlavie, Karolínka bola jedno z dievčenských mien, nad ktorými sme premýšľali. A mala som v škole jednu žiačku, všade sa mi podpisovala ako Karoli, Kaja ju nikto nikdy nenazval.

andrea_82
30. mar 2023

ja by som dala zase Viktóriu. Mala som prababku Karolínu, volali sme ju Karolka, tak to sa mi spája so starou ženou. Musíš si len ty povedať, čo ti je sympatickejšie, kedy oslavuje meniny, ako ju budete volať a pod.

sense
30. mar 2023

Obe sú pekné, ale za mňa Viktória aj. Keď teda Vikina sa mi nepáči, bývalá kolegyňa mala takú putzwolu psa a volala ju vikina

tykat
30. mar 2023

Ja len k zdrobneninám, poznám Viktóriu ktorú volajú Viva a Karolínu ktorú volajú Linka/Lina.
Mne sa páčia obidve rovnako. Podľa mňa veľmi pekné mená.

cookie29
30. mar 2023

Mne sa moc nepaci ani jedno. Ja nemam rada skratky, ked uz davam dietatu meno, tak aby nemalo prezyvku. Ale to je moj osobny pocit, mozno prave preton ze mne sa moje prezyvky nepacili. Oboje su dlhe mena (ano existuju aj dlhsie).
Ale ono moze ovplyvnit aj to, ake zdrobneliny si vymyslis Tu, ak sa dieta predstavi ako VIKI, tak asi nikto nebude vymyslat Vikina. A podobne pre Karolinu, mozno Linka, Karli, Karlicka, Kacka...

ivangeline
30. mar 2023

Obe su fajn. Kaja je teraz viac v mode. Bude ich viac..

lucky_girl
30. mar 2023

Obe mená sú pekné. Skratky sa mi nepáčia k nim. Tiež nemám rada skratky mien, škoda, že na Slovensku je takýto zvyk, lebo veľa pekných mien je zmenených na nie pekné skratky. .

caroline_
30. mar 2023

Viktória 🙂

gabrielikta
2. apr 2023

Za mňa Viktória.Zdrobnenina pre Viktóriu je Viki,Vikinka,Viktorka.

nazornatest
23. apr 2023

Ja som mala byť Viki a nakoniec som Karolína 😁😁 som spokojna moje meno sa mi páči viac ako keby som mala byť Viki.. je to len na vás za mňa Karolíniek nieje veľa 😉