Ktoré meno by ste určite nevybrali pre dieťa?

30. sep 2023

Čo si myslíte o týchto menách? Ktoré je naj pre chlapca a ktoré pre dievča, poznáte ľudí s týmito menami?

Dievča: Amelie, Rozália, Kristína, Klára, Clara, Melánia, Melinda, Melissa, Nina, Elena, Helena,

Chlapec: Alan, Adam, Jonathan, Nathan, Gabriel, Lukáš, Erik

ivana11155
30. sep 2023

Nedala by som Jonathan a z dievčenských Clara, Melinda, Melissa, Amelie

nikayla
30. sep 2023

Autorka - No to je náhoda 😊 my máme Erika a je to krásne meno a Kristínka bola tiež v top výbere. Ale tiež by som nedala po rodičoch, aj keď sú to krásne mená 👌

bibina32
30. sep 2023

Nevybrala by som Rozália, Elena, Helena, Nathan

katuskacicuska
30. sep 2023

@alienkami Joj presne. Chcela som dať Luciu, ale všetky dospelé Lucie čo poznam (4) to sú tak zákerne ženy, že ma to odradza 💁‍♀️

ankare
30. sep 2023

Naj sú Kristínka a Nina, Alan a Lukáš.

2006_1211
30. sep 2023

Pre dievča odtiaľ Clara
Pre chlapca Erik alebo Alan

jankka1981
30. sep 2023

Mám doma Kristínu a Lukáša 🙂 Páči sa mi aj Adam, Nina

simona20201309
30. sep 2023

Určite nie Rozália (v každej rozprávke je to koza) , Melanie poznám 2, obe katastrofa
Melinda znie tiež hrozne, tak z dievčenských tieto tri určite nie...A aj s Ninou sa mi spájajú dievčatá s poruchami spravania, problémové a drzé dievčiska takže kvôli tejto asociácií ani Nina
Alan - HROZNE (proste toto vzdy bolo a bude meno pre psa), Jonathan - jablko, Nathan - prosim nie!!! Erik - predstavím si skaredeho chlapa s chybajucim zubom. Neviem prečo.

maryetta
30. sep 2023

Z dievcenskych by som hned dala prec Clara, Melinda, Melissa
Z chlapcenskych Alan.

autor
30. sep 2023

@simona20201309 😂 to s tou Rozáliou, no áno, aj ja sa bojím, že sa to spája ľuďom s kozou Rózou. Je to skôr zastaralé meno, ale zasa mne sa to zároveň aj veľmi páči. Ja by som ju nevolala Róza, ( možno keby ma hnevala “koza Róza” 🤣😂🤣). Ale Rozálka mi príde veľmi pekné. No nepoznám žiadnu mladú Rozáliu , aby som sa mohla opýtať, ako sa jej “žije” s týmto menom.
A priezvisko bude mať maďarské, Róth. Tak ku tomu by to bolo podľa mňa top: ROZÁLIA RÓTH. Ale netrvám na výbere mena podľa priezviska. A z chlapcov vôbec nemám favorita, všetky tie mená sa mi páčia rovnako.

nwnw
30. sep 2023

Ja som za mena,ktore su aspon v pisanej podobe medzinarodne.

elia9
30. sep 2023

Kristínu by som nechcela, ostatné sú fajn..

taminka1986
30. sep 2023

Helena,Rozalia a Alan

leniel
30. sep 2023

urcite by som nedala Mellisu, Rozaliu a Jonathana

kristiii
1. okt 2023

Inak k tomu priezvisku sa mi veru páči aj ten Jonathan a Nathan. Ale Nathana by som volala normálne Nejtn, nie Natan. A z dievčenských ho Melánia pekne zjemňuje.

mamkalentedkova
1. okt 2023

Podľa mňa ani jedno z nich nie je škaredé ,hlavne ,každému sa páči niečo iné,preto ,že je teraz všade samá Laura a Sofia nemusím dať také meno dieťaťu aj ja ..
Alana má kamarátka ,hanby som nad tým.asi neuvažovala ,ale prečo nie .
Klára sa mi veľmi páči , uvažovala som.nad ním.pri najmladšej ale muž nechcel ..Ameliu má kamarátku,Melániu iná kamarátka ,ale to je už 13 ročná slečna ,ďalšia kamoška má Elenku a ďalšia Ninku ..všetko sú to pekne mena .Brat má Richarda a Kristínku ...
Adamko je tiež už všade kopu ,ale ak sa ti páči ,tak prečo nie .Gabriel sa mi vždy veľmi páčilo a chcela som ho dať prvorodený,nakoniec ani neviem prečo ,je Tadeáš 😁
Miesto Jonathan by som možno šla.skor do Jonáša .
Ale ozaj ..sto ľudí ,sto názorov ..

luciah187
1. okt 2023

Vybrala by som: Klára, Nina - Adam, Lukáš
Urcite nie: Rozália, Kristína, Clara, Melánia, Melinda, Melissa, Elena, Helena - Jonathan, Nathan

ivanka33
1. okt 2023

Nedala by som Rozália a Alan.... prvá Róza, kt. som poznala bola 🐐 a Alan bol 🐕

popoluskaxy
2. okt 2023

Mne sa veru Rozália Róth veľmi páči 😉 Rozália bola sestra môjho dedka, mala som ju veľmi rada. Nedala by som Clara, Melinda a Melissa.
Chlapčenské sú pekne všetky. Mne sa páči ale verzia Jonatán. Ešte mi znie zaujímavo Emanuel Róth. Vtedy vyznie silné priezvisko.

lizatko1009
4. okt 2023

Inac aj Dária je ešte fajn

alina765
5. okt 2023

Nevybrala Helena, Elena,Rozália,
Jonathhan Nathan

lindus555
5. okt 2023

Áno dcéra je melania

zuzu2636
23. okt 2023

Moja milovaná starká sa volala Rozália

aminka2325
19. nov 2023

Z chlapčenských je pekné Alan, z dievčenských Melánia