Melisa, Elisa alebo Lara

denisa9724
14. nov 2021

Ahojte babenky v decembri mám termín 😍 a čakáme dievčatko lenže problém je že sa nevieme zhodnúť na mene.
Chcela som dať buď Lejla alebo Romana a ani jedno sa môjmu mužovi nepáči. 🤨🤨
Tak som zvolila buď Melisa, Elisa alebo Lara tak čo vy na to? Snáď nie sú blbé tie mená...

alzbetka1783
14. nov 2021

@denisa9724 aj ja chcem dat dcerke meno Lejla. A tiez s tym manzel nesúhlasí.
Mam doma Lauru a Lalorianu,Lejla by bola taká čerešnička 😊😊
No musím hľadať dalej nieco na L
Ale pre mna je to top meno 😍

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
14. nov 2021

@denisa9724 ...daj Larisa ...budes mat vsetko v jednom... a urcite bude jedina v triede.

cyberk
14. nov 2021

lara urcite nieee :D to sa budu smiat ze Larva... Melisa je pekne

koniarova
14. nov 2021

Ani jedno. A keď už,tak Romana.

nenne27
14. nov 2021

@cocolino234 neviem, preco si slovenske zeny tak potrpia na cudzokrajne, exoticke mena? To su nejake komplexy alebo co? Nechapem...zaujimalo by ma, ci to robia aj ine narody, ze pchaju detom cudzokrajne mena, alebo je to ozaj typicky slovensky mindrak?

pipikcek
14. nov 2021

@denisa9724 pre mna su všetky tieto mená znesiteľné dokonca aj Lara sa mi páči. Čo mne uši strasneee reže je Mia to mi nepríde ani ako meno, ale skôr ako nejaký mačací pazvuk. A keď ešte zacujem Miuškaaaa, tak to už rovno krv cez uši. Nechcem uraziť nikoho s týmto menom, ale asi každý má meno, ktoré ani počuť nemôže.

sunshine_18
14. nov 2021

Elisa

lintu
15. nov 2021

Ty si Denisa? V takom prípade by som nevyberala mená, ktoré sa končia podobne ako to tvoje, lebo keď na vás bude ktosi kričať, v pozore budete všetky.
Z uvedených znie najlepšie Romana.

miadi
15. nov 2021

Wow zeny ti tu tie mena rozdupali a Mne Jedna vcera pisala ze som velmi neprijemna ked som len Slusne napisala ze z tych jej 4 sa mi ani jedno nepaci. A nech jej pomoze s vyberom otec jej dietata. 🤣 tu sa zas vsetkym paci len to tvojim zakazane Romana ( nepisala si tu uz ze take meno nemozes dat Lebo tak sa vola jeho sestra? ) a Romana sa im paci Lebo je jedine take typicke slovenske. Vzdy sa najde niekto komu sa meno moze zdat hrozne ako pre psa ci stripterku. Preto nema zmysel pytat sa druhych. ( na mk ) poznala som Melissu zlate deco v mexiku. A poznam aj Lejlu tiez zlate dievcatko madarka. Romana sa mi zda take tvrde muzske meno Roman +a .. aj Lara je tvrde asi sa ti take pacia to je uz o kazdeho vkuse. No nepomozem ti 😇🤣musite s muzom porozmyslat najst kompromis.

miadi
15. nov 2021

@alzbetka1783 to by ti muz mohol dovolit aj Lejlu ked uz mate Lalorianu, ( zas budem za hnusnu 😂ale toto meno pocujem prvy x Takze Lejla pri nom nie je ziadna exotika)

jaja20
15. nov 2021

@nenne27 Iné národy to robia aj horšie,napr. v Amerike bežne deťom dávajú mená po mestách alebo štátoch. To je ako v tom vtipe,že prečo mi na matrike nedovolili dať dcére meno Žilina,keď sa náš syn môže volať Martin?

denithestrange1993
15. nov 2021

@denisa9724 ked mate zahranicne znejuce priezvisko tak by nemal byt problem s takymto exotickym meno. Mne osobne sa nepaci exotickejsie meno+tradicne slovenske priezvisko typu Quido Mrkvička 😁

denithestrange1993
15. nov 2021

@denisa9724 ty si moja menovkyna,ergo Denisa. Eliška sa ti nepáči? Vyzera pekne napisane,hodi sa ku vsetkemu,kopu milych prezyvok,ano ma ho kazda druha teraz ale trendy sa menia. Pekne meno je na cely zivot. Ano aj my mame Elišku 😁

lenka_matko
15. nov 2021

@denisa9724 my mame doma Elissu ale s dvoma s 😍

ingush616
15. nov 2021

@pribinak to je dobra somarina 🤣

pribinak
15. nov 2021

@ingush616 čoby, u nás sa tak fakt vola každú druhy havkac

ingush616
15. nov 2021

@denisa9724 vyber si meno, ktoré sa hlavne tebe a tvojmu mužovi páči a nepočuvaj tých čo len kritizovať tu vedia mená. Lebo oni isto dostali najkrajšie meno????
🤣
Ženy takýmto štýlom kritizovať tu mená, že píšete že “na grc” a pod… no mne z tohto prislo . . .
Radšej no komment…

cajomila
15. nov 2021

Z tých troch jednoznačne Melisa ( príde mi také ucelené).

evulincula
15. nov 2021

ak je ne vyber len z tychto troch tak za mna Elisa 🙂 a kedy by oslavovala meniny? priznam sa to som nepozerala, tak vobec neviem.

babababka
15. nov 2021

mám 2 vnučky.staršia ,7 ročná sa volá Eliška.Jedno z najkrajších mien v kalendári,okrem Alžbetky-tá je moja mladšia ,5 ročná vnučka.

snezienkaaa82
15. nov 2021

Daj ako Ty, cítiš, aby si v budúcnosti nebanovala, že meno vybrali ženy na diskusnom fóre. Inak, všetky sú pekné, daj to, ktoré sa najviac hodí k priezvisku. Aby potom nebo ne znelo smiesne

kamatopo
15. nov 2021

@denisa9724 sestrnica má Lara Elis. Tiež si nevedela vybrať🤭a znie to krásne, teda už sme si zvykli.

ivanka12311
15. nov 2021

Ani jedno

lenka_matko
15. nov 2021

@evulincula meniny má na Elišku

karolinakr
15. nov 2021

Mne sa nahodou Leila páči, keby ste chceli ist do zahraničia, na Slovensku...neviem, či s nim pochodíš

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macik166
31. jan 2022

@denisa9724 môžem vedieť aké ste nakoniec vybrali meno?