Meno pre bábätko

13. dec 2023

Ahoj lidičky.. čo hovoríte na meno pre chlapčeka Marek alebo Tobias a pre dievčatko Dorotka alebo Eliška.. vdaka za názory 🤗 Dorotka je moja srdcovka od škôlky len sa mi nepáči možné oslovenia Dora... a vŕta mi hlavou aj Linda 🫣

thereisabear
13. dec 2023

Páči sa mi Marek, Dorotka a Linda. Eliška a Tobias nie.

zmrzlinka2021
13. dec 2023

Mne sa aj meno Dora páči. Je to také štýlové, luxusné - teda pre mňa.

autor
13. dec 2023

@thereisabear
@zmrzlinka2021
Ďakujem za názor baby 🤗

maryetta
13. dec 2023

Ja mam doma Elišku 🙂
Ale aj Dorotka je krásna len to už v rodine máme.

A z chlapčenských. Mne sa páči Tobiáš. To mi pasovalo aj k Eliške.

autor
13. dec 2023

@maryetta môjmu mužovi sa páči meno Eliška to je asi jedine dievčenské meno ktoré sa mu páčilo na prvú ... aj mne sa páči je to také zlate ale proste mam v sebe od malička tu Dorotku (proste taka mala šibalka 🤗

lucia13022023
13. dec 2023

Chlapčenské sa mi nepáči ani jedno ale dievčenske sú pekné všetky. Poznám jednu Dorotku a niekedy jej rodičia povedia aj Dora a je to zlaté podľa mňa. A Lindu mam neter, tiež krásne meno aj pre dievčatko a aj pre dospelú ženu.

maryetta
13. dec 2023

Nooooo ja mam Elišku a taku šibalku by si teda doma mať isto nechcela. To mi ver. Mne práve Dorotka evokuje taku princeznu. Dievčensku.
Naša Eliška je dievčisko za dvoch chlapcov 😂😂😂😂
Ja som to meno mala hádam ešte od puberty. Ešte ani muža som nepoznala.

domka222
13. dec 2023

Z týchto Linda a Tobias

hortenziaj
13. dec 2023

Dorota alebo lidna a Marek

ivangeline
13. dec 2023

Vsetko pomerne moderne. Az na Mareka tych vela nestreetavam.

lenkakoc444
13. dec 2023

Tobias je super ja som chcela, ale mi to nepreslo. Z uvedenych dievcenskych ani jedno. Este ako tak Linda pre mladu zenu pre dieta sa ni to nehodi.

autor
13. dec 2023

@ivangeline no ved to sa mi páči 🤗 ja síce poznám 3 Marekov a sú to veľmi dobrý a starostlivý muži .. a sa mi to tak spojilo že pekne meno a k tomu pozitíva tých čo reálne poznám 😊

autor
13. dec 2023

@lenkakoc444 presne to mi hovorí muž že meno sa celkom dá pre slečnu alebo zenu ale nesedí mu na bábätko a malé dievčatko..

mirka193
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacena2022
13. dec 2023

Ja mám 13rocnu slečnu Lindu,keď bola malá volali sme ju Linduska,teraz keď je väčšia tak Linda alebo Lindus.
Čo sa týka chlapčenských mien tých sa mi páčilo viacej no vybrali sme si meno Adamko pre synčeka.

cimage
13. dec 2023

My mame Elisku a bolo to jedine meno na ktorom sme sa zhodli 2dni pred porodom. Vyzorom je princezna, ale tiez je to sibalka, neposedi ani chvilku. Poznam aj Dorotky a Lindy. Za mna su vsetky tieto mena pekne. Z chlapcenskych by som dala Marek.

petronellla87
13. dec 2023

Chlapcenske sa mi pacia, eliska a dorotka mi evokuju male dievcatko a nie dospelu zenu. A pri dorotke sa mi ani nepaci zakladny tvar dorota. Inak my tiez vyberame prave meno, je to boj😁 drzim palce✊

rorino
13. dec 2023

Pri mene Linda mi hneď napadne moja malá💜,aj keď je ešte len dievčatko,ale už vidno,že nie je žiadna bábovka,ale "žena" do konca aj do voza😉

janka_266
13. dec 2023

Mame Mareka a keby bol dievča sme chceli Elisku, alebo Améliu, ale obe sú už veľmi časté mena 😃

juliacenc
13. dec 2023

Vyberam marek a linda 👍👍

la_dolce_vita
13. dec 2023

Tiez mam Mareka, ine meno neprichadzalo do uvahy, aj ja som mala byt 🙂

jakubkoanjelik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvadrinkaaa
13. dec 2023

Z týchto mien za mna Linda 🌸

autor
13. dec 2023

@la_dolce_vita ano aj mne sa veľmi páči také odvážne 😊

@kvadrinkaaa
@juliacenc
@janka_266
@rorino
@petronellla87
@kacena2022
Ďakujem všetkým za názory 😊

estellas
13. dec 2023

Ja by som dala Marek a Dorotka.

kristiii
13. dec 2023

Všetky sú pekné, osobne sa mi najviac páčia Tobias a Linda.

2006_1211
13. dec 2023

Tobiasa ma mužov brat ale príde mi to také hnusne keď staršieho syna volajú ze jánko a malé bábo volajú ze Tobias keby aspon tobiasko.. Neviem no mne sa nepáči ani jedno meno ale to je na tebe

kristiii
13. dec 2023

@2006_1211 však ale to je "problém" tvojho brata, že ho tak volajú, nie mena samotného 🤦

beata110
13. dec 2023

@thereisabear presne tak isto sa aj mne paci

beata110
13. dec 2023

Aj my mame mareka❤ a dievcenske linda a dorota ale mne sa viac paci linda😊