Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

jenn44
2. feb 2017

@jarka2304 som za Adrian 🙂

jenn44
2. feb 2017

Dievčatá, asi máme meno, na ktorom sme sa zhodli, bude Michal 🙂 Aj manžel už súhlasí, Miško je fajn, Mišo ho volať nebudeme a keď, tak bude Michal... stále nie je ,,cink,, pri tom mene, ale pripadá mi asi ako najlepšie 🙂 v siedmom mesiaci sme na to asi prišli hehe... konečne.

jenn44
15. mar 2017

@jarka2304 Jarka aké ste nakoniec vybrali? Ja v ôsmom mesiaci asi dám po tatovi Daniel... nerozhodná som a neviem ci su to hormóny ci co,ale ... no informujem 🙂

jarka2304
15. mar 2017

@jenn44 asi ostanem pri mene Mathias

jenn44
16. mar 2017

@jarka2304 je to prekrásne meno ;)

lucinuska
16. mar 2017

@jenn44 aj my mame Matiaska bez H

spassskaya
29. mar 2017

My máme Borisa 😊 a páči sa mi aj Alexej 😊

arnoldinka
16. aug 2017

My čakáme chlapčeka a bude maxim alebo maximilián,
My ho už nevieme ani inak volať. A druhé keď bude dievča bude Alessia.
To meno milujem ♥♥

evi5888
24. sep 2017

Ahojte dievčatá,
aké meno sa najviac hodí pre chlapčeka s priezviskom Šiko?
Máme viaceré mená a nevieme sa rozhodnúť: Oliver, Adrián, Sebastián, Matej(po ocovi)???
Už sme v koncoch a termín sa blíži. Mne sa najviac páči Oliver, ale muž má problém so skrátenou verziou Oli ☹

ondris99
26. sep 2018

Ženy ženy, ešte že máte manželov, ktorý vám tie divné mená neodsúhlasili....Damien, Nathaniel, Karim, Emanuel, Maxim, Nino a mnoho ďalších....to fakt chcete aby vás deti nenávideli v dospelosti, alebo máte len v hlavičke nakakané?!

drimonna
15. feb 2019

@sophia Ja toho mám dosť....Povedzme z dievčenských Vendulína,Valentína,Valéria,Klementína,Laurélia,Aurélia,.atď....

drimonna
15. feb 2019

@barborkababatko2 Aké ste dali nakoniec? K Rebeke sa veľa hodí....A chlapec povedzme Viktor Erik,Šimon Alex,a ešte veľa ďalších....Ja tie kombinácie vymýšľam každý deň,ale ja mám radšej menej tradičné mená.....aj netradičné...aj zastaralé....veľa toho mám!!!

chemia
3. mar 2019

@danulik Aj mne sa páči Timotej, sa bojím, že to bude tak nezvyčajné, že sa mu budú deti smiať...

squirrels
3. mar 2019

@chemia Toho sa vôbec báť nemusíš - štyri kamarátky dali v posledných rokoch toto meno svojim synom ;) Myslím, že v súčasnosti nie je také nezvyčajné ako by pôsobilo povedzme pred 10-15 rokmi.

janka7739
28. mar 2019

Timon

ondris99
28. mar 2019

@janka7739...a Pumba 😀

oli18
29. mar 2019

Martinko má čerstvého bračeka Adamka. Mená, ktoré nikdy nezovšednejú 🙂

ondris99
30. mar 2019

@oli18 Krasne prirodzene mena, ziadne hybridy 🙂 gratulujem a prajem vela zdravia

oli18
30. mar 2019

@ondris99 ďakujem, ďakujem, aj ja tvojej rodinke 🙂

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martusik2305
30. jún 2019

Lukáš

melmel78
30. dec 2019

My sme dali Aurel a najskor som s tym nesuhlasila ale som spokojna ze manzel vybral 😊. Boli ludia co pindali ale to neni ich vec. Je to nase rozhodnutie a sme spokojni. Tradicnych mien je az az....kazde druhe dieta je Janko Tomasko a podobne. To sme nechceli. Navyse toto je skoro zanudnute meno a je v Sk kalendari ;). Nebojte sa davat netradicne mena a riadte sa podla vlastneho uvazenia. Kaslite na nazor okolia. To vase dieta vas bude mat rado nech mu date akekolvek meno.

semila001
12. júl 2020

Liam,Lucas,Zara,Kayla,Lara

lilinka2481
28. júl 2020

@narcisa zdravím, viem, starý príspevok ale páčilo sa mi to... Tiež sme mali dilemu v 2005...mam Dariana Matúša počula som to meno vo filme ešte rok pred tým tak to bolo jasné.... Takže nakoniec aké meno ste dali

lauriema
28. júl 2020

@sophia Adam

ondris99
8. sep 2020

@melmel78 Dovolim si nesuhlasit. Tradicnych mien je ako safranu, vsetci davaju teraz divne mena ktore nikto nikdy nepocul. Ked sa nam narodil pred nedavnom Dávid, tak primar na oddeleni povedal ze konecne tu mame normalne mena tento tyzden (ostatne boli tiez normalne mena, nie z filmov).
Ludia nebojte sa davat klasicke mena, aj slovenske ako Juraj, Ján, Peter, Anna. Ved to uz clovek ani nepocuje v skolke take krasne mena. Teraz sa kazdy predbieha kto da divnejsie meno ktore je potom problem si zapamatat alebo vyslovit ☹

melmel78
8. sep 2020

@ondris99 neviem odkiaľ si ale tu v BA mám skúsenosť práve s menami Janko, Peter... Atď... Žiaden nedostatok ale sú tu a ľudia ich veselo dávajú. Nie sú škaredé práve naopak ale ja som husakove dieťa a v mojom čase sme mali Jankov, Petrikov a podobne až až a som presytena. Skôr som za aby prišli mená ktoré sú už skoro zabudnuté a preto sme vybrali Aurela...Ale veď to je jedno. Pokiaľ mu nedáš meno Vinetu tak je to v pohode 😃

ondris99
10. sep 2020

@melmel78 Veď hej, no pri niektorych menach si hovorim ze to dieta ked bude mat rozum raz rodicom podakuje, ake meno (mena) mu dali (napr. Kevin, Darián, Kayla a iné).

melmel78
10. sep 2020

@ondris99 ved uvidíme možno časom zdomacneju aj takéto mená 😊. To dieťa si zvykne. Vždy to tak bolo že sa ľudia riadili podľa trendov. Až raz budú naše deti veľké aj oni budú robiť to isté.

lilianalil
2. okt 2020

@majushkab prosim vas a ako andreasovi hovorite? alebo ste mu hovorili ked bol maly? pretoze andreas je dlhe a na slovensku sa zvykne meno skracovat a zdrobnovat. dakujem🙂