Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

sticker
17. aug 2009

No mne sa páči Júlia, aj tak jej hovoríme dosť často "Džuly" 😅
Ale Jasminka je veľmi pekné meno 😵

mirka
17. aug 2009

mne sa najviac zo všetkých páči Laura, a potom Lujza

lucinka1104
autor
17. aug 2009

a cintia ( Sintia)

zuzana1971
17. aug 2009

Lucinka mne sa paci viac Timea ako Nella, ale vela zalezi od priezviska

lulu aj ja som rozmyslala nad Charlotou

lucinka1104
autor
17. aug 2009

A Šantal?? Nie pre moje divčetko,ale niekomu sa môže hodiť.....
Timea sa mi hodí viac myslím mne sa aj viac páči ako nela tiež len ja som taký špekulant chcem sa rozhodnúť správne 😵

zuzana1971
17. aug 2009

luci mozno tie mena este 3x zmenis 😀

zuzana1971
17. aug 2009

este sa mi paci aj marlena a milena

marianka1122
17. aug 2009

ja som chcela viktoriu ale nakoniec je to matusko. ale paci sa mi aj ivon a alexis a marisa

loo0
17. aug 2009

No mne sa zas paci Zoe.... uz len prehovorit muza 😀

eminkaa113
17. aug 2009

a ja mám Emku(páči sa mi to už od mojich 16 rokov a splnilo sa mito 🙂 )
ja sa volám Emília, tak som to poňala ako podobné meno, keďže u nás mi väčšinou hovoria emi a rodina nie inak ako miluška aj keď už som dooosť veľkáááá 😀

alexandrah
17. aug 2009

mne sa paci michaela (aj tak cakame chlapceka), a volala by som ju michelle (mišel), alebo potom romana - romy.
christiana ma zaujala, lujza urcite nie (byvala mojho muza sa voalal lujza ..), timea je tiez ok, džulie (julie) je tiez pekne, aj zoe ok.

loo0
17. aug 2009

no lujza sa mi absolutne nepaci a ani timea... timea mi pripada take troska mrchovske meno a urcite by som nechcela aby moja mala bola ,,mrcha´´ 😀 ale michaela je pekne 😉 romanu by som tiez nemusela a christiana zaujala aj mna 😎 a julie? hmmm.... asi zacnem rozmyslat.... ale ked ja nemozem aj tak z tej Zoe 😝
jaaj a Emka je tiez krasne meno 🙂

mirusqa
17. aug 2009

my budeme mat Lauru alebo Viktoriu 😎

lucinka1104
autor
17. aug 2009

mne sa zoe paci ale nie zojka to je ako sojka 😀

katy2
17. aug 2009

my mame Hanku - Hana

luciaakubko
17. aug 2009

karolina, tamara, tereza a moj "kubko" 🙂

alexandrah
17. aug 2009

kubko super, aj karolina. tereza nee.

nadhera
17. aug 2009

emka, ale smola,mam dvoch suprovych chlapov a nic uz menit nebudem. ale meno sa mi paaaaaaaci.

jastrab
17. aug 2009

galina, stanislava, nada

csina
17. aug 2009

Doma mám Bianku a teraz ak by to bolo dievčatko by som chcela Tiemeu, Riu alebo René. Nemám pocit, že René je čisto chlapčenské meno, lebo vo svete sú aj známe René...Ale doma mi to neprešlo... 😒

dorotkaa
17. aug 2009

ahojte, mne sa paci dorotka 🙂

zuzana1971
17. aug 2009

dorotka je pekne 🙂

berus222
17. aug 2009

Lujza, Julia, Alzbetka a aj Dorotka su moje naj 🙂

efcso
17. aug 2009

lucka a co tak "sandrika"? 😀 jasne, ze nic v zlom... ale musim ti oponovat, ze z olivie sa neda spravit pekna zdrobnelina - Olili, Lili. nasa je olili 😵 v dospelosti aj tak nebude ficat na zdrobnelinach a ked sa predstavi, ze je olivia, ma to cveng.

alexandrah
17. aug 2009

jeej, nadhera - aj moj bude risko!!! csina - meno rené sa mi strasne paci!!!
baby, mna volaju sandra, ale sandrika ma volala tusim iba jedna kamoska ... take divnee. - olivia by mohla byt livka - ak chcete zdrobnele. olivia je krasne!!! hlavne netradicne!!

meinkonka
17. aug 2009

olivia je krasne meno ale zdrobneniny sa mi nepacia /Livka - fuj hruza des/ takze ked olivia tak len olivia alebo snad este oli. mala som ho v zozname ale u mm ani nahodou nepreslo 😉

lucinka1104
autor
17. aug 2009

efsco mne sa práveže OLívia páči už zo serálu Haksteblovci len skratka nie, presne ako z Timeii sa mi skratka nepáči, však môžem mať názr však jedna baba aj na moju Timeu povedala, že bude mrcha a nenahnevala som sa

lucinka1104
autor
17. aug 2009

A čo poviete na Leona ? mne sa páči forma Leony ale to mi muž zatrhol

meinkonka
17. aug 2009

lucinka Leona alebo Lea sa pacila aj mne ale mne vsetky mena mm zadrhol, takze nakoniec vyberal on a ja som sa prisposobila. vlastne Lea nemohla byt, lebo moj pes sa vola Leo tak to by bolo prilis na jeden dvor. ale cakam chlapceka takze to uz neriesim 😉