Rita, Flóra, Liana

24. mar 2024

Dievcata prosim vas, ktore z tychto mien je podla vas pekne.
S muzom sa nevieme zhodnut.
Dakujem za kazdy prispevok

romikk22
24. mar 2024

Keď už z týchto tak Rita

modrykolibrik
24. mar 2024

Susedovych pes sa vola Rita. Boze baby vi uz fakt neviete ako tym deckam znicit zivot uz pri narodeni

jaass
24. mar 2024

@gejb prečo sa vysmievas z mien? Ako píše jedna baba vyššie, deti sú len odrazom rodiča. Keď sa ty vysmievas tak čo môžeme čakať od tvojho decka🤦‍♀️ autorka sa pýtala na dané mena a ty ich zosmiešniš 🤷‍♀️ nepochopím toto. Ked si ty mala problémy tak si si to mala vyjasniť s rodičmi 👍

x_mery_x
24. mar 2024

Liana

rorino
24. mar 2024

Uff,ak už musí byť tak Liana,Lana by bolo lepsie

rorino
24. mar 2024

@jaass tak Danka a Janka sú oveľa krajsie

rorino
24. mar 2024

@veronicka88 Lada je pekne

rorino
24. mar 2024

@lunademonica tu sa dokážu smiať aj z Katky,že bude Kača🤦

kristiii
24. mar 2024

Keď hľadáte niečo menej časté, čo tak skôr Gréta alebo Glória. Tie mi napadli ako prvé na ten štýl, ale také, že vo mne nič iné neevokuujú (bože to je divné slovo ani neviem, ako sa to správne píše 🤣)

nelca84
24. mar 2024

Z tychto Liana. A co tak Lesana?

jaass
24. mar 2024

@rorino to je len tvoj názor 🙂 každé meno je pekne. Záleží ako volas 😉

panda6
24. mar 2024

Svagrina ma Lianu. Ma 12 r., hovori sa jej Lili, Lianka, Liuška jej hovori babka 🙂, nikdy sa jej nikto nevysmieval, pekne meno.

ptvw
24. mar 2024

@minto3 mne sa tak páčila arya 😅

rorino
24. mar 2024

@jaass a veď o to ide,o názor,
@jaass stačí čítaš s porozumením,autorka práve to chce,vedieť čo sa nám páči😂😂😂😂

lunademonica
24. mar 2024

@modrykolibrik to je aky argument prosim ta?
Poznam ponika s menom Lenka, psa Karola, psa Kamila, alebo kocura Sama...to je akoze dovod preco by sa tie mena nemohli dalej pouzivat u ludi??

jaond19
24. mar 2024

Ja by som to trosku poopravila, namiesto Flóry - Floriana. A je tam aj kusok tej Liany ;) Rita isto nie v nasich koncinách, predurcené k hanlivym posmeskom zial, uz len ked si zdrobnelinu predstavim.

talia16
24. mar 2024

@mircalla Nechápem týmto nepotrebným komentárom. Pokiaľ sa vám nič nepáči tak prečo odpovedať? Nikto vás nenúti tak pomenovať svoje dieťa, ale myslím že každý si vie vybrať jedno z tých troch mien, ktore sa mu pozdáva najviac, aby sme pani poradili pri výbere. Ona nepotrebuje vašu radu o tom že žiadne alebo ine, vybrala si tieto tri a pýta sa len na to ktoré z nich.
Touto správou poukazujem aj na ostatné šikanujúce správy v ktorých ženy zosmiešňujú tieto tri mená nie len vašu (@gejb , @mamamasama , @astika , @basulaak, @daniela2202...) Naozaj ako písala @lucia13022023 deti sú len zrkadlom rodiča a samotný šikanátory prehovorili. PS: mám psa Zuzku

nelka93
24. mar 2024

Z týchto Liana, ostatne sa mne osobne nepáči, ale vždy je to na rodicoch

svetlonos
24. mar 2024

A Florentina namiesto Flóry? 🙂

svetlonos
24. mar 2024

@jaass
ja si nemyslim, ze gejb sa vysmieva, skor ma zle skusenosti a deti vedia byt zakerne ozaj. Ona napisala zrejme prve co vie, ze by deti zopsuli. Ked sme vybersli mena my, tiez som rozmyslala, ci na to nie je debilna skratka ci prezyvka. Staci ze tie decka si dnes najdu kadeco, nemusi to byt meno, aj jed jeden nikdy nevie.

autor
25. mar 2024

@talia16 dakujem pekne. Velmi dobre ste to zhrnuli.
Ano vyberame si medzi tymito menami, toto je uz uzky vyber. Ine mena uz nejdem riesit. Danku, Janku a pod. K niektorym spomenutym menam sa mne osobne neviazu dobre spomienky ( poznam dotycne s tymi menami z detstva nesadli sme si )
Tiez sme mali psa Lilly a macku Ruzenku. Podla toho sa tiez neriadim lebo netreba delit mena na zenske a psie ( ano su aj typicke psie mena ako Dunčo ale vacsina su UNI)
Dakujem este raz ❤️

cali2016
25. mar 2024

Liana.to bolo aj na našom zozname.

trisha_r
25. mar 2024

Ani jedno 😂

oblecenie99
25. mar 2024

Podľa mňa sú pekné všetky tri, milé, dievčenské, svieže jarné, kvetinové 🙂 Rita mi príde viac tvrdé, Flóra by mohol byť dočasný "problém", keď sa bude malá predstavovať a nebude jej ešte poriadne rozumieť ("r" ;) -, to vlastnej aj pri Rite, ale to je už iba taká dočasná úsmevná blbosť), za mňa Liana - je to skrátená verzia Juliany?

10jarka
25. mar 2024

Liana

sunyrose
25. mar 2024

Zdravím, z týchto sa mi najviac páči Liana. Brat má Ester Florenciu..... Výber je naozaj vec vkusu, hlavne, aby bolo bábo zdravučké a meno sa páčilo vám rodičom....