S ktorým letným táborom ste boli spokojní?

1zaneta1
13. apr 2019

Ahojte, poradite nejaky fakt suprovy tabor, s ktorym boli vase deticky spokojne a radi by sa tam aj vratili? Dakujem

sissy27
13. apr 2019

@1zaneta1 twistovo, pohoďák, cevarm, bombovo...záleží od vekovej kategórie a záujmov

stvura
15. apr 2019

@1zaneta1 myslim ze v polovici aprila uz nenajdes volny DOBRY tabor (za dobry ja ako rodic povazujem zaujimavy tabor kde nebudu na pocitacoch/tablete/telefone, aktivne v prirode za rozumnu sumu a v case ktory mi neukroji z mojho 8,5h pracovneho casu) - napr. ja mam chalanov nahlasenych na tabor Vydra a tam su uz vsetky terminy rozchytane od februara!...rovnako ako nas denny tabor v meste (NZ), tam tiez uz nie je miesto...uz su volne akurat tabory co nestoja skoro za nic (maju prichod o osmej a odchod o tretej), pripadne su extremne drahe (denny tabor za 165e na dieta). Zalezi co ma tvoje dieta rado, ci ho chces dat do denneho tabora - tam je vacsia sanca ze este mozno najdes alebo nejaky cool tabor (jazdecky, golfovy atd). Ja budem tento rok chalanov "testovat" na tabore na aky som chodila ja ako dieta - stanovy tabor a uvidim. Sama mam skvele spomienky....este vsak neboli mimo na tyzdnovom stanovom tabore ,tak uvidim (10r a 7r maju chalosi).

jaaaaaaaaaa
4. jún 2019

Dobrý deň, s tábormi Dobrého sveta máme výborné skúsenosti. Profesionálny a osobný prístup, celodenné programové zabezpečenie, krásne prostredie. http://dobrysvet.sk/ Odporúčame