Ako prebudiť záujem u ex?

5. apr 2024

Ahojte. Boli ste v situácii kedy ste zatúžili po záujem ex? U mňa je to tak, že som už skoro pol roka bez vzťahu, ale zhruba každý mesiac sme sa ozvali jeden druhému a aj keď sme chceli komunikovať normálne, vždy sa to pretočilo k odstupu a naštvaným reakciám.
Keď som reagovala odmerane (teda neutrál) nevedel pochopiť, prečo tak divne s nim komunikujem.
Nie som na neho už naviazaná, ale sem tam mi chýba kontakt s nim.
Dá sa niečo s tým spraviť, nezaujima ma, ako sa to nedá, hľadám cestu ako to môže ísť.

colsami
5. apr 2024

Ex je ex pre nejake dovody asi. Zabudni nanho, na co je toto udrziavanie vztahu a hra na macku a mys dobra?

Ak mas zaujem aby bol opat frajerom, spomen si co vsetko nefungovalo preco ste uz mimo seba. A naco inak by Ti bol jeho zaujem?

kristina3791
5. apr 2024

Jedine ako kamarát nie? Alebo ... Najskôr by som si asi ujasnila ako ho vnímaš a prečo sa s ním chces ďalej stretávať či s ním chces byť znova vo vzťahu

autor
5. apr 2024

@kristina3791 vzťah istotne nie, za tieto mesiace som si uvedomila, že by mi je ľahostajný, a už by som nešla s ním

jimi1985
5. apr 2024

Tak naco s nim chces byt v kontakte?

autor
5. apr 2024

@jimi1985 Ako kamarat..nechcem aby ma ťažila minulosť, to, čo bolo.

vyrovnanaosoba
5. apr 2024

Keď to nejde, tak to nejde... Poznáš tú pesničku?

kristina3791
5. apr 2024

Tak vtom prípade by som mu asi normálne povedala napísala ako to je ako sa cítiš že s ním chces byť za dobré a uvidis ako to on prijme hlavne ale zostať pri kamarátske hlavne ak už máš muža aj tomu by som to povedala aby nenastalo zbytočne nedorozumenie

freepalestine
5. apr 2024

Kto sa a kym rozisiel?

autor
5. apr 2024

@freepalestine prišla som s tým ja, že ak nezmení svoj postoj tak končíme

cimage
5. apr 2024

Mozes s nim byt zadobre aj bez kontaktovania sa. Ja ked stretnem ex, tak nemam problem prehodit par viet, ale nepotrebujem si s nim vypisovat a byt v kontakte. Uz je to za nami, naco to silit.

autor
5. apr 2024

@kristina3791 už som mu to, ale on je stále nasrany, že nepotrebuje môj kontakt zrazu. Pred pár mesiacmi to chcel a teraz...

autor
5. apr 2024

@cimage nie sme z jedného mesta, nemáme sa ako stretnúť ani.

cimage
5. apr 2024

My sa stretneme nahodne, urcite sa nevyhladavame. Moze sa stat, ze sa nestretneme aj 5rokov. Len to som chcela, ze zadobre mozete byt aj bez kontaktovania sa. Takto sa nasiera a to nepotrebujes. Zrusit kontakt a bude vybavene. Kazdy si bude zit svoj zivot, najde si noveho partnera a bude klud.

dadka1997
6. apr 2024

Naco s nim udrziavat kontakt ?

mandzula
6. apr 2024

Mozno uz ma inu a jednoducho ho otravujes, chce za tebou urobit hrubu ciaru a ist dalej. Ty by si to mala urobit tiez.

kristina3791
6. apr 2024

Tak sa na to vykašli proste sa snaž nad tým nepremýšľať

danica2711
6. apr 2024

je ti ľahostajný a chceš prebudiť jeho záujem? To je oxymoron. Navyše sa strápňuješ, uháňaš ho a on ťa nechce. Nie je hádam jediný chlap na svete