Fotka v mobile a konverzácia s mužom

20. jan 2024

Mam partnera 2 roky
V mobile som mu našla fotku kde si ho fotil… len tak, a našla som mu v mobile konverzaciu s mužom, sexualnu…
Mam pocit že je gay, pytala som sa ho či je hetero na 100% a povedal že ano, neviem čo mam robit , trasem sa a je mi zle, bojim sa a neviem naozaj čo robiť, pytala som sa naozaj či nieje bisexual a on že nie , čo mam robiť?

reddflowerlife
21. jan 2024

urcite je gay.. nemas co riesit ale rychlo sa rozist aby si este HIV nechytila

dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. jan 2024

@reddflowerlife gay podla mna nie, skor Bisexual, lebo ved sex je v poriadku u nas, aj celkovo ženy sa mu lubia, pozera sa na ne a podobne

luccija
21. jan 2024

V dnešnom online svete a x možnostiach je choré čo robia ľudia.Mozno ho to vzrušuje, možno je bi, má nejakú úchylku mne by sa zhnusil

dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
21. jan 2024

Preco klame? Lebo ako kazdy clovek prichyteny pri veci, co robit nemal, nechce niest plne dosledky.

Tak prizna tu cast, co je neodskriepitelns, zo zvysku sa snazi vykrutit, aby zmiernil dopad.

huxy
21. jan 2024

Prečo klame? Lebo ľudia sú hnusni egoisti, ktorí sa boja niesť následky za svoje činy, rozhodnutia.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. jan 2024

@huxy no ale je to horsie ked sa na to pride..

huxy
21. jan 2024

Ale takému človeku je to jedno. Už som ti písala, že niekedy sa ani pravdu nedozvies, a nepotrebuješ mať zodpovedané otázky. Musíš spraviť správne rozhodnutie. A myslím, že je úplne jedno, prečo to spravil. Jeho činy vypovedajú o ňom,aký je. Nie o tebe. Hlavne nehladaj chybu v sebe.

dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loliki
21. jan 2024

@dharmasanata Presne.
Autorka, niečo si písala, netuším čo. Vyriešte si to medzi sebou. Majte sa radi. Niektorí veria tomu, že je to vrodené. Tak nech to tak berú. Pravda je možno iná. V každej rodine sú nejaké problémy. Život je už raz taký.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konikmodry111
21. jan 2024

Čo ti na to povedal ?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konikmodry111
22. jan 2024

On sa ti zjavne neprizná ani keď sa na hlavu postavíš. To je kkt, takto ta klamať. Ktovie kolky ešte boli. Ja by som ho poslala do haja 🤦🏼‍♀️

dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. jan 2024

@konikmodry111 Je mi zle z toho ze musim sama zistovat pravdu. Ze sa “prizna” az ked je neskoro, ked su karty vylozene

mk22
22. jan 2024

Tebe môže byť jedno prečo to robí a co ma v hlsve..podststne pre teba je, že ti klamal.. Podľa toho sa zariad.

autor
22. jan 2024

@mk22 ano ja viem, klamal, ale ked su tam dovody ze sa hanbil , ze sa bal, a podobne, viem ho na jednu stranu pochopit, ze je to asi tazke pre neho, no tajit to roky… to je priserne… neopustitelne…

mk22
22. jan 2024

Tie dôvody ti povedal on?
Mne by boli jeho dôvody ukradnuté, ty mu môžeš aj nemusíš veriť.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. jan 2024

Boji sa ze to niekomu poviem hlavne, rodine, co mam povedat vsetkym ked sa budu oytat preco sme sa rozisli? Ako to mam vysvetlit? mam byt svina a priznat vsetko?

mk22
22. jan 2024

Prestaň počúvať tie kraviny, že nevie.. Odfotit si vtáka, poslat chlapovi a následne sa vyhovárať na stres z prace.. Tomu snáď neveríš..

vieronika14
22. jan 2024

Urcite klame...alebo chce skusit aj chlapa...mam osobnu skusenost