Fotka v mobile a konverzácia s mužom

20. jan 2024

Mam partnera 2 roky
V mobile som mu našla fotku kde si ho fotil… len tak, a našla som mu v mobile konverzaciu s mužom, sexualnu…
Mam pocit že je gay, pytala som sa ho či je hetero na 100% a povedal že ano, neviem čo mam robit , trasem sa a je mi zle, bojim sa a neviem naozaj čo robiť, pytala som sa naozaj či nieje bisexual a on že nie , čo mam robiť?

dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mk22
22. jan 2024

Tak si ho kontroluj ci honka s mužom, či so ženou.. A zariad sa.
A odborník vám dá návod ako nepodvadzat.
Pozri, odteraz si dá lepší pozor, keďže mu sliedis notb. A ide do zahraničia, nebude ho kontrolovať nikto.

mk22
22. jan 2024

@dharmasanata 😃😃😃to vazne😁😃

stanielka17
22. jan 2024

Ty si vazne myslis, ze sexuolog z neho spravi hetero muza? Orientacia sa neda ani nadobudnut, ani zmenit. Ty si dobre mimo…

mk22
22. jan 2024

@stanielka17 a naučí ho odolať ovládať a nepodvadzat

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa0504
22. jan 2024

Autorka, aj keď by ešte sex s mužom nemal, tak časom bude mať. Láka ho to. Prepáč ale si naivná. Bude to odteraz len viac skrývať a ty budeš mať nervy vždy, keď bude preč. Či si to s nejakým chlapom nerozdáva. Potom príde domov, tými ústami ktorými pred chvíľou vyfajčil iného ťa pobozká a možno sa aj pomilujete s jeho penisom, ktorý bol pred chvíľou v niečej riti.. prepáč za stručný opis, ale si naozaj na toto odkázaná? Ukončí to, kým sú to len 2 roky a nie 10 aj s deťmi. A predstav si, aj geyovia majú dobrý sex so ženami, lebo si predstavujú iného. Ony sa za to samý hanbia a predstierajú. Väčšinou je to mačo, čo obletuje ženy, lebo sa to snaží zakryť

autor
22. jan 2024

@denisa0504 A preco je kazdy taky presvedceny o tom ze ten sex bude mat a ze bude pokracovat? Nemoze sa clovek zmenit? Nemoze clovek po tom ako urobil chybu ako urobil nieco take prestat kvoli tomu aby tu o tu osobu neprisiel? Ano to nemal ani predtym robit samozrejme, no nieje mozne ze proste sa to uz nestane? Ze nebude uz klamat?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa0504
22. jan 2024

Tak mu ver ale potom sem nepíš, keď mu na to prídeš, že čo máš robiť. To je jasné už teraz a aj ti to tu píšu a nedáš si poradiť. Ak si rada klamaná, tak čo už, no

stanielka17
23. jan 2024

Nie, nemoze sa clovek zmenit. Sexualna orientacia sa neda zmenit, a ked ho raz lakaju chlapi, budu ho vzdy lakat chlapi. To sa neda nejak vypnut.

mk22
23. jan 2024

Človek sa môže zmeniť napr alkoholik prestane piť, zacne robiť všetko preto, aby sa z toho dostal, gembler pôjde na liečenie.. Ale keď je niekto sex orientovaný, toto sa liečiť nedá.
Tak ako teba priťahujú muži, pôjdeš kde, aby ti niekto ukázal že ťa majú priťahovať aj ženy? K akému Dr pôjdeš, orientácia je v tebe.
Jeho zase priťahujú muži s týmto neurobíš nič.

autor
23. jan 2024

@mk22 pritahuju ho muzi aj zeny, no byt bisexualom neznamena ze musi mat obe. Moze sa zmenit a prestat s tym co robi. Byt verny.

stanielka17
23. jan 2024

Ale on uz chce mat obe, vid jeho aktivity s inymi muzmi. Teraz je len rozdiel v tom, ze si ho s tym
konfrontovala, predtym ti do oci klamal. Teraz si da lepsi pozor, aby si nic nezistila, na co je praca v zahranici uplne idealna. Povazujes za realisticke, ze on sa dozivotne pre teba vzda vtakov, ked ma na nich chut?

dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mk22
23. jan 2024

A teraz co, odprisaha ti ze sa už nikdy na vtáka nepozrie? To si taka naivná?
Tak mu venuj ešte 5rokov, modli sa a ver mu.
Potom zistíš že v zahraničí sukal kade tade muž žena.. A možno ťa osvieti.

autor
23. jan 2024

Ved ja viem tu ide hlavne o vernost. Ktoru porusil. Je jedno ako a skym. Proste ta vernost. Ale clovek dokaze byt verny po takejto skusenosti nie? Dokaze sa udrzat a neurobit to znova ? Ja viem ked povedie raz tak aj druhy krat aj treti, no aj ked sa na o prislo? Ved ked sa na to pride 2. krat co sa pride aj keby neviem co, vzdy sa pride na vsetko, tak by zase riskoval?

vieronika14
23. jan 2024

Jasne ze bude ristovat...ja pisem z vlastnej skusenosti

mk22
23. jan 2024

Prečo si nutné potrebuješ komplikovať život?
Už som sa Pýtala, koľko máš rokov?
Ste manželia, mate deti? Spoločne bývanie, úver majetok?
Tu ženy riešia neveru.. Majú deti, dom.. Riešia rozvod, delenie majetku, zmenu školy, skolky..lebo muž im klamal, podvádzal.. Odpustila raz, kvôli deťom.. Urobil to opäť s jedine co ľutovala, bola ta šanca, ktorú mu dala..

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanielka17
23. jan 2024

Ja sa ta opytam takto - kde beries ty tu istotu, ze ak “niekto dokaze”, tak to dokaze aj ten tvoj? Nie, nie kazdy dokaze, a ten tvoj uz dvakrat nedokazal. Zmenit sa nedokaze kazdy, a ten tvoj ta uz klamal, tak kde beries istotu, ze ta neklame aj teraz? A to su len dva razy, o ktorych nahodou ty vies Povedal on vobec, ze pojde k sexuologovi a zmeni sa, alebo si to iba ty malujes v predstavach? Kde beries tu istotu, ze si teraz len nebude davat vacsi pozor? Ako to chces odsledovat, ked bude v zahranici? Boze zena, preber sa prosim, tieto tvoje vylevy sa nedaju citat.

mk22
23. jan 2024

Zrejme si mladunka, možno prvý vážnejší vzťah.
Daj si dole ružové okuliare, vzchop sa, maj hrdosť.
Je možné že máš pred sebou ešte 5 nevydarený h vzťahov, z každého sa poučis a skončíš s mužom kt si ta bude vážiť, bude ti verný, nebude si honjt úd poza tvoj chrbát.
Ty si môžeš vybrať to najlepšie z najlepšieho. A ie sa tu hrať na matku terezu a rozmýšľať aký odborník naučí tvojho priateľa nepodvadzat neklamal a už vbc nie meniť orientaxiu.
Véd ide do zahraničia, netlac na pílu daj tomu voľný priebeh, nech ti on dokáže ze si jediná a miluje iba teba..

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. jan 2024