Je normálne, že nerandím?

30. apr 2024

Ahojte. Som single a bez záväzkov. Je normálne, že nerandím? Jednak mám svoj program a záľuby. No popravde, ani nestretávam mužov, s kt by som aj chcela niekde ísť 🤷🏽‍♀️
Všetci sa čudujú, prečo som sama. Ale tak čo mám robiť? Mám azda ja pozvývať mužov? A takýmto štýlom randiť? 😂 Toto ja jednoducho nerobim…

pralinka25
1. máj 2024

to bude ten problem. asi budes musiet zacat vytvarat prilezitosti.

@tundra ten je z dalekaaaaaa 😉

tundra
1. máj 2024

Chces polohu?😂😂😂Ak Ta to neodradi,850km z Bratislavy smerom do Alp.Z Mnichova 3,5 hodiny a 1,5 hodiny z rakusko-švajciarskej hranice🤣🤣🤣.
Ale ja som verny bosorkam😉

autor
1. máj 2024

@tundra 😱 + 500 km do BA 😂 A čo znamená, verný bosorkam?

tundra
1. máj 2024

To uz je na Tebe,ako si to vysvetlis😉

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

Aha tak ked cakas, ze ti pecene holuby budu padat do huby same, tak teda cakaj no 😃

autor
1. máj 2024

@tundra 🤔

autor
1. máj 2024

@vanilkovazmrzka Máš pravdu. Idem hneď do prvého baru ktorý najdem a zbalím tam desať chlapov na šupu 🙄😂 (hoci do barov ani nechodim) 🤷🏽‍♀️

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

Vies asi by si sa skor mala zamysliet nad svojim vyzarovanim a celkovym nastavenim, ked tie podla teba “podpriemerne” si nasli zivotnych partnerov, aj napriek tomu, ze oni pravdepodobne tiez nevymetali bary 🙂

bylinka25
1. máj 2024

Tak začni loviť ty.

autor
1. máj 2024

@vanilkovazmrzka diky 😂

libertz
2. máj 2024

a odkial si? Ja mam sice menej o rok jak ty ale mozno by som ta skusil zavolat von. Nemam problem byt iniciativny (tymto sposobom). Skoda ale ze to tu pises anonymne. Ked tak napis do spravy.

matttech
2. máj 2024

Ahoj,ja mám 38 a tiež nerandím...som tým pádom divný?len vo svojom okolí nestretávam ženy ktoré by za to stáli a ktoré majú o mňa záujem tie ma veľmi nepritahujú...

lopka1313
2. máj 2024

Pocuj, viem, ze je to mozno divna otazka... Ale vie sa, ze sa vztahu nebranis? Si na nejakej zoznamke? Lebo mna kebyze oslovi niekto len tak (vravis, ze v praci nie a ani pri Tvojich zaujmoch nie je nik, kto by Ta oslovil) - napr. v buse alebo v parku (alebo neviem kde inde), tak ho povazujem za uchyla a bocim od neho... Myslim, ze ani chlapi uz neoslovuju nazivo, pokial o Tebe nieco nevedia (asponz ze si naozaj single a na muzov), alebo sa pravidelne nestretavate niekde v praci/partii/aktivite (aspon ten moj to tiez tak mal, a jeho kamarati tiez). Takze navrhujem bud zoznamku alebo aby o tom vedeli kamarati a ti Ta s niekym, kto bude vediet, ze si single, zoznamili... Alebo sa na to vykasli, ale neviem, ci spadne niekto len tak z neba...

autor
2. máj 2024

@libertz východné Slovensko 🙈 ty?

autor
2. máj 2024

@matttech tak to si možme podať ruky 😝

autor
2. máj 2024

@lopka1313 nie som na žiadnej zoznamke. Ale keď tak čítam, čo si napísala… mám kamoša, inak orientovaného (to viem o ňom len ja) a veľa ľudí si mysli, že sme už roky spolu, že tvoríme pár 😂 divne to znie, ale niečo na tom asi bude 🤔

lopka1313
2. máj 2024

Tak ako sa cudujes, ze nerandis, ked je o Tebe mienka, ze si stastne zadana s nim a este k tomu ani nedavas nikomu prilezitost Ta oslovit?

libertz
4. máj 2024

preco vzdy ste na opacnom konci krajiny 😅 tie zakony schvalnosti si ma vzdy najdu.. ja som na zapade