Klame, že sa stará o mamu

17. feb 2024

Nechcem niekoho obviňovať z klamstva, ale príde mi to skôr ako také zveličovanie.
Priateľ sa po 8 rokoch vrátil bývať naspäť k mame. Myslela som si, že to je dočasné, ale on sa vyjadruje, že mu je tam dobre a že ten byt je už skoro jeho. Minule mu volal brat a pýtal sa na mamu, načo priateľ odpovedal, že sa má dobre a že sa stará o ňu najviac ako dokáže. Podotýkam, že má 51 rokov, je normálne zdravá, pracujúca. Tých 8 rokov dokazála prežiť sama. Normálne sama doma varí. On možno sem-tam ide sám na nákup. Uprace si vlastný bordel. Vyvenčí psa. A vozí ju do roboty a z roboty. Nič iné. To je podľa vás staranie sa o niekoho? Pretože mne to skôr príde normálne. A mám skôr dojem, že tam ostáva a nazýva to staranie len kvôli tomu, aby potom dostal ten byt. Lenže to tam s ňou chce bývať ďalších 30-40 rokov?

colsami
17. feb 2024

A to je Tvoj expriatel? Ak ano, co riesis? Jasne ze mu je (pravdepodobne) mamahotel prednejsi, ale nie je to Tvoja starost v podstate tak neries.

A ak je to aktualny priatel, je jedno aka je vyhovorka, skor by ma trapilo ze nezvazuje spolocnu buducnost vas dvoch, ale "vratil sa" k mame. Nerozumiem kde byval. Spolu ste byvali?

viestta
17. feb 2024

My nevieme ake ma on plany, vsak sa ho spytaj ako planuje tych dalsich 30 - 40 rokov riesit svoje byvanie

gejb
17. feb 2024

On sa o ňu nestará. Vrátil sa do mama-hotela.
Už by som s nim do buducna nepočítala, keďže sa vyjadril že je mu tam dobre.

marseillefan
17. feb 2024

Mama sa stará o neho...

pribinak
17. feb 2024

Toto je už ex priatel ? Dievča buchni šampanské….zbavila si sa idiota

Že stará sa o mamu, 51 ročnú pracujúcu 👏👏👏😁😁😁🤪🤪🤪

autor
17. feb 2024

@pribinak ešte nie je, ale po tej vete o údajnom staraní sa, to asi začínam zvažovať

majada35
17. feb 2024

Vrátil sa domov. Jednoduchšie pre neho, mama je rada, že má doma opäť syna a že môžu spoločne tráviť čas. Asi sú tam pekne väzby. A kde si ty? No, popremýšľaj.

rorino
17. feb 2024

😂mama hotel,o nič podstatne sa nemusí starať,mamička zariadi.Ak chces vzťah radšej sa poobzeraj po druhom

pribinak
17. feb 2024

Dievča, veď ti musia blikať všetky kontrolky🚩🚩🚩🚩🚩🚩 že presťahuje sa k maminke … aká je perspektíva väzni vzťahu? Podľa mna mizerná

tykat
17. feb 2024

Mam 51 a keby syn rozhlasoval ze sa o mna stara tak ho tak zapriahnem ze az 😁 hladal by si byvanie este v ten den a sam od seba

pribinak
17. feb 2024

@tykat super nápad, 2 hektárovu záhradu by som kúpila

majada35
17. feb 2024

@tykat tak nejaký dôvod predsa uviesť musel. 😁😂

queen_mary
17. feb 2024

A si si ista ze to je este priatel? 😀 lebo ved za od teba odstahoval naspat k mame, nie?

egonsk
17. feb 2024

Nie, nerobi to koli bytu, ale preto, aby bol od teba oddeleny. Zrejme spolocne byvanie mu nevyhovovalo tak, ako si predstavoval a ako bol zvyknuty v mamahoteli.

autor
17. feb 2024

@queen_mary vrátil sa z iného mesta, kde žil

gabika0825
17. feb 2024

Ja by som sa s ním rozišla… neviem si predstaviť byt s tak vypočítavým človekom. A tých 8 rokov ste spolu predpokladám žili v spoločnej domácnosti. To musí ako veľmi niekomu prepnúť že sa len tak zoberie a ide bývať k mame

la_dolce_vita
17. feb 2024

Sranda, mam vek tej matky a syna 30 r a rozhodne nepotrebujem, aby sa o mna staral. Som samostatna a aktivna. Nie sme ziadne nemohuce stareny, do dochodku tiez daleko 🙂.. a ohladom toho dedenia sa radsej nevyjadrujem. Takze, toto nie je chlap do zivota..

maca1984
17. feb 2024

Jésus, to je chmulo 😂 až je to na smiech.

autor
17. feb 2024

@gabika0825 8 rokov býval mimo mesta. Pracoval tam a časť z toho býval s bývalou. Rozišli sa, tak sa vrátil naspäť do mesta ku mame

koniarova
17. feb 2024

Starý capák nie je schopný ani samostatného života. Pri tom by ti bolo ozaj sveta žiť. 😁 Preber sa.

dskjhfdlkdjhl
17. feb 2024

No, tak asi radsej byva s mamou ako s Tebou, tak sa podla toho zariad. A je vobec priatel? Ak dobre chapem, on je asi pomerne cerstvo rozideny, tak isiel byvat domov, mozno Teba berie iba ako kamosku.

amelie2017
17. feb 2024

Pockaj, priatel ako partner alebo priatel ako kamarat? A on sa rozisiel teda kedy rozisiel s tou byvalou? Ak teda partner, on sa rozisiel s byvalou, odstahoval sa spat k mame a potom sa dal dokopy s tebou alebo sa rozisiel, byval s tebou a potom sa odstahoval?

Mimo toho vsetkeho. Starat sa o 51 rocny zdravu zenu, ktora pracuje? Mnoho 51 rocnych ziet ma deti na ZŠ a tie sa staraju o tie deti. 51 rocny clovek nepotrebuje opateru. Moj svagor bude mat tolko o par mesiacov a teda zije zivot bezdetneho 30tnika.

babulkomale
17. feb 2024

@queen_mary to kde vidis, ze mladi spolu byvali?

autor
17. feb 2024

@amelie2017 priateľ ako partner. Minulý rok sa rozišiel s bývalou. Odišiel od nej a išiel ku mame. Vtedy sme sa spoznali, keď už býval pri nej, tak ja som myslela, že tam býva dočasne. Že si potom nájde bývanie. Ale neskôr prišli tie vyjadrenia ako mu tam je dobre. Spolu sme nebývali nikdy

autor
17. feb 2024

@babulkomale ono to tak asi vyznelo z toho slova “vrátil”. Ale nenapísala som, že vrátil odo mňa

monika2012
17. feb 2024

"Stará sa" o 51 ročnú zdravú ženu. No mňa picne. Normálne ma to rozosmialo. A to ju čo, ovieva palmovým listom, keď sú horúčavy? Skôr je chlapec mamánek, lenivý a neschopný samostatného života. Mama by ho mala kopnúť do prdele.

heleninamama
17. feb 2024

Chlapec išiel zo vzťahu do vzťahu a cíti, že to nie je ono. Nechce sa hneď viazať a robiť záväzné rozhodnutia, keďže to tak necíti a tak to rieši takýmto spôsobom. Zrejme čo-to prežil s bývalou, kvôli niečomu sa rozišli a nechce znovu zopakovať svoje chyby. Vždy lepšie ako keď by ste hneď začali spolu bývať, urobil by ti dieťa po pár mesiacoch a potom ťa opustil, ako je tu zvykom.
Netreba ho hneď urážať. Otázka je, ako s týmito faktami naložíš ty.

danica2711
17. feb 2024

som v podobnom veku, pracujem, športujem, teším sa zo života, ale asi musím zavolať synovi, aby okamžite pribehol a začal sa o nás starať (manžel je ešte starší)... tamtomu tvojmu by som povedala, nech sa stará, o koho chce, hlavne nie o mňa

autor
17. feb 2024

@heleninamama ale veď ja od neho ani nevyžadujem, aby sme spolu bývali. Išlo mi skôr o vyjadrenie, že tam chce ostať a zakrývanie to za nejaké staranie sa o niekoho. Dospelí ľudia väčšinou plánujú odísť z domu bez ohľadu na to, či by to bolo so mnou, s inou, alebo sám

autor
17. feb 2024

@danica2711 ja poznám aj 74 ročnú, čo býva sama a nestará sa o ňu nikto a zvláda to lepšie než väčšina mladých ľudí. Tvrdiť, že sa musí starať o 51 ročnú samostatnú, mi skôr príde ako urážka voči nej