Návštevy rodiny

9. máj 2024

Ahojte,chcem sa vás opýtať ,aká je frekvencia návštev partnerovej/ mojej rodiny ak ešte nemáme deti ? Partner keď je doma zo zahraničia chce byť pomaly pri rodine každý druhý deň,ale nemáme deti,čiže nevidím dôvod tráviť toľko času s budúcimi svokrovcami,ešte k tomu keď sa ma nič nepýtajú,skoro celý čas sú ticho...mne to príde ako somarina tam chodiť,ale priateľ chce aby som tam s ním chodila,aj keď mu vysvetľujem že nie sme ešte manželia ani nemáme deti,čiže nevidím dôvod prečo by som mala veľa času tráviť s jeho rodinou ,ešte k tomu oni sú takí že nás vytiahnu na hocijakú akciu,okej som rada že majú záujem ale oni sa so mnou dokopy ani nerozprávajú tak čo mám reálne z toho ? Je rozdiel keď niekto je zhovorčivý že by nám bolo dobré ,ale pre mňa to nemá nejaký hlbší zmysel chodiť tam iba preto ,že sa to patrí ,čo si o Tom myslite?

lisymbia
9. máj 2024

Úplne chápem partnera, najmä keď žijete v zahraničí a vída sa s rodinou málo. Skús sa s nimi viac zblížiť a nájsť spoločnú reč, rodina je najviac a nevidím dôvod frekvenciu návštev nejak zohľadňovať podľa toho či sme/niesme zobratí alebo máme/nemáme deti. Pre mňa je tiež rodina najdôležitejšia a rada s nimi trávim čas pretože chcem, nie preto že sa to patrí 😊

caroline_
9. máj 2024

Pre mna by to bol dosť problém keby môj muz chcel byť tak často s rodinou..

brrunetkaa
9. máj 2024

Tak možno rozbehni konverzáciu s jeho rodinou ty a uvidíš. My tiež nie sme snúbenci ani to nie je v pláne momentálne a ja vždy idem s ním k jeho rodičom a aj on k mojim. Príde mi to normálne aj s nimi udržiavať nejaké vzťahy. Hlavne dobuducna je pre mna dost dôležité aby sme boli čo sa týka rodiny za dobre 🙂 nie len tak z povinnosti