Neschopnosť komunikovať s ľudmi

30. jan 2024

Mam problem komunikovat s novymi ľudmi, ci na uradoch alebo u lekara v obchode kdekolvek..ak cloveka nepoznam tak sa neodvažim komunikovat a aj ked sa odvažim tak sa citim strašne vyčerpana a vystresovana buši mi srdce a strašne ma to unavuje...myslim že je to psychickeho pôvodu..rada by som našla nejakeho online psychologa plateneho s ktorym by som si mohla popisať o mojom probleme..existuje niečo take? Na osobne stretnutie sa určite necitim ani neodvažim. Mam aj nizke sebavedomie kedže som vychovavana bez matky a tak že vždy bolo všetko zle a neschopne viem ze to nie je vyhovorka ale chcela by som sa nejak odraziť a vylepšiť to

pribinak
30. jan 2024

Pozri si na fcb stránku hľadám psychológa / psychoterapeuta

lindous
30. jan 2024

Super, že chceš na sebe pracovať, ja som mala online terpaie cez ksebe.sk a poznám ešte hedepy.sk 🙂

autor
30. jan 2024

@lindous prosim vas a to bolo asi na live kameru vsak?

lindous
30. jan 2024

Áno, boli to videohovory, teraz som si všimla, že ty hľadáš niekoho na popísanie… ale bolo to naozaj veľmi fajn, tiež som sa najskôr bála toho ako sa niekomu cudziemu rozhovorím, ale išlo to ľahšie ako som myslela

prizrak7
30. jan 2024

Ahoj, napiš mi prosim ťa, tiež som niekedy takyto ako paralyzovany čo sa tychto situacii týka, Ja som vyrastal bez otca a tiež je moje sebavedomie katastrofalne. možme si popísať a možno zlepšíť navzajom naše problemy.

margarita
30. jan 2024

títo sú super a majú aj iba chat/mail:
https://ipcko.sk/