Neviem opísať ako sa cítim

4. nov 2023

Úplne nemožná a neschopná. Od mala sa to somnou vezie. Mala som prácu a snažila som sa ako som vedela a aj tak som nebola dosť dobrá . Ľudia sa ma pýtali prečo som taká , zazerali po mne a ja som nechápala čo robím zle. Myslíte že to neviem skryť , keď sa zle cítim a druhý to vidia ? Sú to moje myšlienky ktoré sa mi akoby vracali a neviem to ani identifikovať je to chaos. Vlastne teraz som na Materskej a ten kolotoc mi nerobí dobre . Som sama doma celé dni , cítim sa na všetko sama .

zmrzlinka2021
4. nov 2023

Mas nejaku psychiatricku diagnozu? Manio-depresiu? Schizofreniu?

autor
4. nov 2023
zmrzlinka2021
4. nov 2023

A prečo na teba okolie zazerá? Aký mas hadicap?

jesenzima
4. nov 2023

Začni mať na háku, či sa na teba niekto pozerá, alebo či si o tebe niekto niečo myslí. Je to super pocit 👍

luccija
4. nov 2023

Aké myšlienky sa ti vracali, že si neschopna?to je o sebavedomí, že si neveríš, možno Ťa v detstve niekto stále kritizoval, ponižovali okrikoval také pocity, že nie som dosť dobrá pochádzajú z detstva, vychovy
Väčšina žien je na MD sama.Ak sa cítiš zle či nerozumieš svojim pocitom choď k psychologicke.Negativne myšlienky musíš odháňať a nepitvat sa v tom.Niekto nie je dokonaly

autor
4. nov 2023

@jesenzima ďakujem skúsim , možno to mi pomôže

adka176
4. nov 2023

Myslím si, že len potrebuješ mať rada seba, prijať sa taká aká si, dôverovať sebe.... nikto nie je dokonalý a všetci, každý jeden z nás a aj TY si jeden nádherný ORIGINÁL a ak to budeš v sebe nosiť, že si originálna, tak sa zmení tvoja vnímanie seba.... ži si po svojom, tak ako chceš, rob si malé radosti, tešiť sa môžeš z úplne jednoduchých vecí, každý deň si povedz na čo sa chceš tešiť a každý deň si povedz že len ty si výnimočná..... že len ty si ten Originál a preto sa nechceš podobať na nikoho, lebo každý originál je DOKONALÝ