Ozval sa vám niekedy bývalý po roku - dvoch?

26. feb 2024

Ahojte, ozval sa vám niektorej bývali po nejakom dlhšom čase ako je napr rok,dva,tri? Resp to bolo myslené tak, že ste spolu neboli v žiadnom kontakte a z ničoho nič vám jedného dňa napísal...a v poslednom rade ma zaujíma to či ste sa niektorá ku nemu vrátili🙂

liz_lemon
26. feb 2024

neozve sa ti, prestan na to cakat, zacni zit

karolinakr
26. feb 2024

ano, rychlo som ho zrušila, lebo no vyšlo najavo, že nebol dobry človek, len ta zamilovanosť..mala som naňho slabost, ozval sa niekolko rokov po sebe, ale čo s ním, ked sa nevie správať, čakalo by ma peklo
Ak sa ti pozdava, kludne sa daj dokopy, zas v tom nejaky problem nevidím
Ak ĺutuješ rozchod a stale ho lúbiš

kiwi3
26. feb 2024

"bývalý"? autocorrect? mne sa to stalo asi s kazdym, neviem, ci to je nejake vynimocne. podla mna, velmi vo velmi malo pripadoch ma naozaj zmysel obnovovat nieco, co nefungovalo.

viestta
26. feb 2024

Niektori sa ozvali, ale kazdy z nich mal smolu. Vzdy bol nejaky dovod preco uz boli byvali a ten dovod bol dovodom na to, aby som ziadneho "nevzala na milost".
V kazdom pripade je nacase aby si sa prestala hrat na cakanku ale pobrala sa dalej. Predpokladam, ze dovod preco je byvaly je este stale, len ty zijes v planej nadeji, ze sa stal nejaky zazrak a uz by vam to fungovalo. Nie, nefungovalo. Nehovoriac o tom, ze on ta uz ma uplne na haku a ak aj sa nahodou ozve, tak nie preto, ze sa ten zazrak stal.

muchacici
26. feb 2024

Áno, viackrát, ale podľa mňa tiež nemá zmysel vstupovať do tej istej rieky dvakrát

dadka1997
26. feb 2024

Ozval sa, hned som ho blokla

nikoletta1712
26. feb 2024

Áni, ozval a boli sme spolu na káve…Doteraz sme kamaráti, volávame si, píšeme si..S jedným som bola tri roky a s druhým síce len pol roka, ale bolo to intenzívne…

egonsk
26. feb 2024

ano, aj po viac rokoch.

subartic
26. feb 2024

Mne sa ozval nedávno bývalý po skoro 30 tich rokoch , napísal mi niečo v tom zmysle že je rád že karma funguje a všetko sa mi vrátilo . Odila som od neho k mužovi s ktorým som bola 27 rokov a rozviedli sme sa . Dozvedel sa to a takto mi napísal 🙂

domkakvet
26. feb 2024

Nie neozval sa mi.

queen_mary
26. feb 2024

Kazdy sa nakoniec ozve 😀 teda aspon ja a baby v okoli mame taku skusenost.

kristinka92
26. feb 2024

@subartic tak tomu si riadne dlho ležala v hlave😄 keď si musel kopnúť po 30rokoch🙈

ivangeline
26. feb 2024

Ano. A nie raz. Nevratila. Cakam 5te dieta a mam manzela. ;D

kvietocek31
Dnes o 08:43

Áno, ozvali sa, ale už to bola pre mňa minulosť, nechcela som dvakrát vstupovať do tej istej rieky, keď som vedela, s kým som mala tú česť...

maxalla
Dnes o 08:50

Ozvali. S jednym som ostala kamaratka. Samozrejme uz len kamaratka, bez ziadnych vyhod.