Poznáte zázračný liek na rozchod?

12. jan 2024

Ahojte. Poznáte nejaký zázračný "liek" na rozchod? Je tomu pár dní,ale škrípalo to už dlhšie. Ukončila som to ja, pretože už sme sa točili len v kruhu a nikde sa to neposuvalo. Netajím sa,že ma to nebolí, chýba mi,ale asi len preto,lebo som si zvykla,boli sme spolu 2roky. Ako ste vy "rýchlo zabudli" ,čo Vám pomohlo? Ďakujem krásne za všetky odpovede.

aeruginosa
12. jan 2024

Čas.

diewcatqoo
12. jan 2024

Jedine cas. A snaz sa nesediet doma a neutapat sa v zlych myslienkach. Venuj sa konickom, chod na prechadzky, plavat, do fitka.. venuj sa nejakej fyzickej aktivite, kde si mozes vybit nervy a smutok. A hlavne, nesnaz sa vybijat klin klinom.

pjosa
12. jan 2024

len čas

autor
12. jan 2024

@diewcatqoo aj to mi napadlo,ten klin klinom,ale tiež som si povedala,že by to bola tá najväčšia sprostosť, ktorú by som urobila. Športujem pravidelne,bike,behanie,tak asi začnem oveľa viac. Boli to však naše spoločné športy,aj to mi ho pripomenie. Najlepšie bude nájsť si niečo iné.

muchacici
12. jan 2024

Len čas obrúsi hrany a zacelí rany. Venuj sa sebe, choď za kamoškami a daj si psychohygienu, zabav sa s nimi 🙂 poplač si, lebo to niekedy človeku príde ťažko na srdci, ale dlho sa v tom neutápaj. Uži si samu seba, čoskoro bude aj vonku teplejšie a ty sa už budeš cítiť oveľa, oveľa lepšie

muchacici
12. jan 2024

Klin klinom, k tomu len toľko, že pomôžeš si chvíľkovo, ale niekomu môžeš ublížiť, keďže pre teba to bude iba dočasná náplať. No keď príde fakt super chlap, tiež si ho nenechaj ujsť ;) ale ešte ti bude smutno, že už nie si sama 😃

autor
12. jan 2024

@muchacici presne preto to nechcem tak riešiť,niekomu by som mohla tým ublížiť a to určite nechcem. Čas bude asi ten najlepší liek a známa veta "Zíde z očí, zíde z mysle". Začnem asi znova maľovať a viac cestovať.Ďakujem 😊

domak2
12. jan 2024

Keď si spomeniem ako som cely vankúš preplakala😅 Teraz sa už fakt len smejem. Naozaj čas a snažiť sa tu osobu vidieť v reálnom svetle, nie po tme s ružovými okuliarmi.

huxy
12. jan 2024

Jedine čas ti pomôže. A klin klinom vybijat. Je možné, že sa na žiadneho chlapa nebudeš vedieť pozrieť tak, ako na bývalého. Teda že si s nikým iným nebudeš vedieť predstaviť vzťah. Aspoň do vtedy, kým sa s tým nevysporiadas.

muchacici
12. jan 2024

Presne tak 😊 Keď som sa rozchádzala s bývalým, kamošky mi hovorili, že ako mi dobre, že si môžem trochu užiť single life 😄 a baaang, stretla som mojho manželína, čo mi dal do života to, čo potrebujem. Držkaj sa, maľuj si, cestuj, oddychuj, pa pa ❤️

banderaska29
12. jan 2024

Ahoj, ja ti poviem ako je. nezabudni nanho, nechci sa sustredit na zabudnutie, aj mne moj ex obcas preleti hlavou, ale už spolu niesme takmer dva roky. nieje to v zmysle, že mi chyba, proste si spomeniem 🙂 . sustred sa na dovody, pre ktore to skončilo. sustred sa teraz na seba, začni si plánovať každy den svoj čas. ak nemáš deti, mas priestor travit cas s priatelkami, priateľmi, začni maľovat (mne toto pomohlo, stetce, platno a akryl z Tedi a ideš 😀 ) začni počuvat hudbu, ktoru si nikdy nepocuvala a ktora ti ho nebude pripominat. ..a hlavne - teraz si daj na čas stopku so vztahmi 🙂

absolutne odporučam, ak mas instagram, sledovať Dr. Lipová. veľmi mi pomohli jej prispevky k vyliečeniu.

vilma7
12. jan 2024

Prečo potrebuješ rýchle zabudnúť, keď ťa to ani neboli?

petra001210
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra001210
17. jan 2024

ja som mala vzťah 3 roky s mužom, ktorého som nadovšetko milovala no nesprával sa práve najlepšie a ukončila som to s ním .. dala som tomu čas, no láska bola silnejšia a dala som mu šancu, pretože som videla, že sa postupne mení a uvedomuje si chyby, ktoré napáchal ... doteraz som s ním a napriek menším hádkam, ktoré sú snaď u každého som s ním oveľa spokojnejšia a hlavná vec, že sa ľúbime a samozrejme, že sa zmenil, to je najhlavnejšie.. nemusí všetko skončiť zabudnutím, láska prekoná všetko a ak ho naozaj ľúbiš daj tomu čas a priestor, ak uvidíš zmenu a že naozaj dokáže byť tým ako si si ho predstavovala tak nad tým aspoň porozmýšlaj. Čo ti na ňom najviac vadilo?