icon

Randenie s mužom pred štyridsiatkou

22. okt 2025

Ahojte. Randila som doteraz s jedným mužom po dlhej dobe a ostala som celkom prekvapená z toho, že aj keď má tesne pred 40 tak ako keby sa chcel hrať na mačku a myš. Stretávali sme sa mesiac, ani nič intímne nebolo okrem obyčajnej pusy a on mi povedal, že mu vadilo, že zo mňa cítil, že mám oňho záujem. Pritom mám svoje kamarátky, koníčky, nikdy som nerušila program kvôli nemu ale ak som mala čas a spýtal sa či sa strrtneme tak som súhlasila. Keď písal a bola som na telefóne som odpísala normálne ako každému. Ja som to nedávala nijak najavo, bola som milá, niesom ani koketný typ, skor submisívny a som šoku. Ja neviem, či som stará mám o 10 menej ale hry na nedostupnosť ma absolútne nepriťahujú. Samozrejme som si vedomá, že chlapovi sa žena nemoze núkat, ani hodit hned okolo krku a ani nič podobné to mi je jasné.

anonym_0154a4
22. okt 2025

@anonym_autor nezaoberaj sa ním, je to číry debil, nech to ide skúšať na niektorú, z ktorej bude cítiť, že ho má na háku a neuspeje u nej, ani keby bol posledný na zemeguly. Kokso, cítil z teba záujem, čo akože čakal? Veď keby si nemala záujem, tak sa s ním asi ani nestretneš

anonym_724975
22. okt 2025

@anonym_autor hm, to naozaj vyzera ako jeho problem. ak vies, ze mas ako svoj zivot tak aj cas a lasku pre partnera, tak je jeho problem , ze ma potrebu vzdy sa odtahovat a chce zenu len vtedy, ked mu uteka, alebo ked ju chce aj niekto iny. to
si on so sebou musi riesit. skoda casu s takym.

avatar
denkabemommy
22. okt 2025

@anonym_autor aspoň vieš, prečo má 40 a stále iba randí 🙂

avatar
pribinak
22. okt 2025

40 ročný a stále len randí? To bude nejaký vadny kus

avatar
vernnik3
22. okt 2025

Tak ak mu toto vadí, tak to nie je normálny chlap ale asi len takí, ktorí sa chce zahrávať a o vážny vzťah mu nejde. Nestrácaj s ním čas, máš ešte dobrý vek na to, aby si si našla normálneho muža, ktorý bude mať seriózni záujem o teba

avatar
enmery
23. okt 2025

Poďakuj mu v duchu, že Ti ukázal, prečo je v 40tke sám. Je to iba debil. Sorry, inak to nazvať neviem. A viac nereaguj.

avatar
sova7
23. okt 2025

Také ohreblo ti fakt netreba

avatar
pribinak
23. okt 2025
@sova7

Také ohreblo ti fakt netreba

@sova7 tento vyraz som nepočula snáď 100 rokov

sticker
avatar
sova7
23. okt 2025
@pribinak

@sova7 tento vyraz som nepočula snáď 100 rokov

@pribinak ale pasuje na neho 🤣

avatar
mirola
23. okt 2025

normalne proste nema zaujem, nevedel co povedat tak povedal prvu kravicu co ho napadla... ak by ta naozaj chcel, tak by ziaden tvoj zaujem nebol problem... proste s tebou travil cas z dlhej chvile a uz ho to prestalo bavit. Pohonil ego a ide dalej

anonym_a1955c
23. okt 2025

@anonym_autor ja mam tuto skúsenosť takmer s kazdym muzom zo zoznamky. Paradoxne, ked ja nie som iniciativna, ti muzi aj tak žiadnu iniciativu nevyvinu. Beriem to tak, ze skratka nemajú dostatocny zaujem, a ked sa mi niekolko tydnov neozve, bez slova blokujem.

avatar
monro
23. okt 2025

Povedať žene, v čase randenia, že mu vadí jej záujem by mi stačilo na to, aby som ten záujem v sekunde stratila. čau a pá.

anonym_810e1b
23. okt 2025

Nezaujala si ho, preto nebolo ani nič intímne. Tak hľadal ďalej a zrejme nenašiel, keď je stále s tebou v kontakte a toto ti povedal. Lepší vrabec v hrsti, ako holub na streche. Keby si ho zaujala, bolo by jeho správanie úplne iné. Ale je pravda, že toto môže povedať žene jedine debil.

avatar
romiada
23. okt 2025

@anonym_autor ja som tiež nemala ani nemám rada tieto debilne hry dostupna/nedostupná, zavolam/nezavolam. Potom reálne nevidíš človeka aký je naozaj.

avatar
bg92
23. okt 2025

"on mi povedal, že mu vadilo, že zo mňa cítil, že mám oňho záujem" 😀 no to som sa dlho takto nezabavila 😀 a ty kvoli takemu debilovi zakladas diskusiu na MK a vobec nad nic rozmyslas?? ser na to ozaj.

anonym_aad872
23. okt 2025

@anonym_autor Naco sa zaoberas takym starcom?

avatar
brontofuz
27. okt 2025

a skadial si? =)))))))))