Rozchod

25. feb 2024

Nedávno som sa rozišla možno aj dobre tak lebo časom vidím že to pre mňa bolo lepšie ako ostať v tom vzťahu keďže mi robil veci aké robil kontroloval telefón ,podozrieval ma aj keď nemal dôvod buď som bola snim alebo doma alebo práci čo som sa tiež nepočúvala keďže robím viac b mužskom kolektíve a podobne veci dni zvládam ale noci sa budím zo snov kde poukazuje on na mňa ze ja som ta najhoršia a môžem za celý rozchod aj za to ako sa ku mne správal 🤷🏽‍♀️potom som z toho na dne dokym to cele rozdýcham lebo aj cez to všetko som bola zaslepená a milovala som ho 🤦🏽‍♀️

ella1234
25. feb 2024

To ze sa ti o tom sniva máš vlastne dôkaz samu pre seba aký bol tvoj bývalý manipulátor lebo aj po rozchode ma na teba taky vplyv ze je "všetko tvoja vina".
To co si tu popísala nie je vztahu normalne, takže ano dobre si spravila.

dadka1997
25. feb 2024

Dobre si spravila, ocividne bol riadny manipulátor, a s nim nič dobre by ťa nečakalo

wolf_
25. feb 2024

Áno, dobre si urobila. Mne osobne sa často sníva o tom, čo ma aktuálne trápi. Je to pre mňa taký indikátor toho, že toto ma fakt zožiera a potrebuje to moju pozornosť - mimo noci - vyriešiť ten problém, či už navonok alebo v svojej hlave, pochopiť ohľadom toho nejaké veci, pustiť to už, atď. Podľa toho o čo ide...

autor
25. feb 2024

A to správanie trvalo iba pol roka prvý pol rok bol krásny a dokázalo ma to tak zmeniť že po čase som zistila že ja niesom ja taká ako som bývala šťastná potom aj za to išiel do mňa že čo mi je čo mu tajim a keď som mu povedala že kvôli tomu ako sa začal ku mne správať povedal mi že idem stále to iste dookola