Žiadny darček od priateľa

20. dec 2023

Žienky poradte ,ako by ste sa citili,ak by vam priatel s ktorym ste par mesiacov vo vztahu nedal darcek,a vy ste mu predtym dali a on nič,mrzelo by vas to?

janai1
20. dec 2023

však vianoce sú o 4 dni. To už teraz vieš ze nič nedostaneš?

banalu
20. dec 2023

Ja som sa s mojim dala do kopy v Novembri a uz na Mikulasa mi kupil cokoladu 😂
Hladaj si chlapa co ti splni ocakavania...
kazdopadne, nic nie je stratene, Vianoce su az 24. 🙂

autor
20. dec 2023

@janai1 nebudeme spolu

autor
20. dec 2023

@banalu nebudeme spolu

banalu
20. dec 2023

To este neznamena, ze darcek nedostanes po vianociach... ci uz sa nikdy nestretnete?
Inak ak ti ani potom neda darcek, treba si to hned vydiskutovat.. nieze budes hrat ofucanu a ten chudak ani nebude vediet ktora bije 😂

banalu
20. dec 2023

A kolko mate rokov?

autor
20. dec 2023

@banalu tak mozno po Vianociach ktovie,len to človeka mrzi

autor
20. dec 2023

@banalu 37

alex49
20. dec 2023

možno kúpil a nestihlo mu to prísť

lindous
20. dec 2023

Ja napríklad nikdy nedávam darčeky dopredu, pokiaľ sa vyslovene nedohodneme... ale keď už si mu ty dala a on tebe fakt nič (aj keby to dodatočne mal rýchlo kúpiť), tak to je ťuťmák teda 😅 počkala by som a ak nič, potom by som sa o tom normálne porozprávala, že ťa to zamrzelo...

mamina7070
20. dec 2023

to fakt 37? nechce sa mi verit
pockaj do noveho roka ci nahodou

a na dalsi sviatok mu nedaj nic ani na valentina ak este budete spolu

a ty si mu co kupila?

autor
20. dec 2023

@lindous vedel dopredu ze mu dam

autor
20. dec 2023

@mamina7070 taku drobnost ale od srdca

zuzanka.zuzu
20. dec 2023

no asi je fakt nemožný... a rovno máš aj odpoveď prečo sa ho žiadna nedrží 😀

nika_4
20. dec 2023

Mám podobny typ priateľa😀sme spolu pár mesiacov a už sa poučil z chýb a na rovinu sa ma spytal co by som chcela na Vianoce😀poslala som mu zoznam a nech vyberie sam😊naposledy sme mali totiž výmenu názorov lebo nepochopil že na sviatok by sa patrilo niečo kúpiť keďže som mu povedala, že nič nechcem a on zo vzal doslova😀takze nič nie je stratené😊

autor
20. dec 2023

@nika_4 ok

nika_4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika_4
20. dec 2023

Povedz mu to na rovinu, aj keď ti to nebude asi prijemne (ani mne nebolo) ale on to fakt nechape, takí sú niektori chlapi skratka🤷🏼‍♀️uľahčis si tým veľa veci a hlavne nervov😀

autor
20. dec 2023

@nika_4 ano tak urobim mrzi ma to velmi

patriciavojto1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melindaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujza123
21. dec 2023

Toto je dobre si vydiskutovať dopredu, ake sviatky, aký typ darčekov a za koľko. Predídete sklamaniu na obidvoch stranách. Každý vníma sviatky ináč, aj môže byt inak zvyknutý z domu, niekde sa napríklad vôbec nedávajú darčeky na meniny, na Vianoce len po jednom, niekto je zas zvyknutý na drahé a honosné dary, jeden čaká na Valentína kyticu a večeru a druhý môže tento sviatok bojkotovat a ešte sa aj urazí ked niečo dostane

autor
21. dec 2023

@lujza123 ano to je pravda

lindus_esterka
21. dec 2023

Keď vedel dopredu, že mu niečo dám a aj tak sa neobťažoval niečo kúpiť tak by ma to naštvalo. a keďže chlapom nedochádza, tak by sa aj otvorene spýtala či mu to nie je blbé

autor
21. dec 2023

@lindus_esterka ved to ze vedel