Ide o neveru?

28. nov 2023

Poslednú dobu je v partii celkom dusno. Ide o dva páry. Kamarátka je s manželom, druhé dieťa na ceste a druhá kamarátka má dlhodobý vzťah so svojim partnerom. Práve som sa dozvedela celkom nepeknú skutočnosť. Popri tom ako je jedna vo vzťahu a druhá má rodinu, spomínané kamarátky spolu po tajomky udržujú intímny vzťah a v súkromí sa bežne bozkávajú a na verejnosti si veselo fungujú ďalej so svojimi chlapmi. Všetko popierajú a že k sebe majú "blízko" nikomu nehovoria.

Aký máte na toto celé názor? Dá sa to považovať za neveru? A čo sexuálna orientácia? Asi ich môžeme zaradiť do kategórie bisexuálne orientované alebo hetero baby, ktoré možno hľadajú len "nepoznaný zážitok"?

Pred týždňom sa to prevalilo a jeden chlap sa už chce rozísť. Čo si o tom myslíte? Som z toho dosť smutná.

syslik81
28. nov 2023

ze ta do toho prd makovy ...

melanta
28. nov 2023

Myslím si, že nás do toho nič a teba tiež. Na tvojom kamarátstvo, ak je skutočné, to vplyv mať nebude.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
28. nov 2023

A teraz tú o červenej čiapočke.

harrisson
28. nov 2023

Vzťah žena so ženou nepovažujem za neveru

autor
28. nov 2023

@harrisson Kamarátka tiež hovoria, že to nie je nevara a že nie je lezba. Za to jej priateľ sa cíti oklamaný a podvedený neverou a to, že zatajila svoju sexuálnu orientáciu.

moonlight1210
28. nov 2023

Ak nikomu nehovoria, ze maju k sebe blizko, tak ako to vsetko mozes vediet ty?

monikkatt
28. nov 2023

😂 ty sa musis dobre nudit

januska12323
28. nov 2023

@moonlight1210 asi závidí, že na ňu sa neušlo

alickapusinka
28. nov 2023

Teba čo zaujímajú cudzí ľudia načo to je dobre sa medzi niekoho miešať.

rorino
28. nov 2023

Nie,nie je to nevera,to je oveľa horsie

dharmasanata
28. nov 2023

@harrisson a keby spolu šukali tí chlapi poza chrbát svojim ženám? To by bolo?

autor
28. nov 2023

Kamarátka mi píše, že je na dne a plače. Chlap jej vynadal, že ho podvádzala vyše roka, že je lezba a rozišiel sa s ňou.

martinka13
28. nov 2023

Priateľka nech sa nečuduje. Expriatel ma pravdu.

walentina7
28. nov 2023

Je to nevera tak či tak. Ked niekomu prisahám vernosť,tak sa to týka, že mu budem verná navždy a celkovo. Prečo by mal byť v tomto, že je to" len žena so ženou" rozdiel? Ten muž čo ju chce opustiť robí dobre.

autor
28. nov 2023

Samozrejme, že som na jeho strane. Takáto nevera je ešte horšia.

katkazuz
28. nov 2023

Zrejme sa vám rozpadne partia. Alebo sa všetci štyria upokoja a budú si užívať všetci spolu a zmiešane- prepáč to sa sem moc nehodí, ale mi to nejak nedalo.