Milujúci muž má druhú tvár, ktorú mi ukazuje iba niekedy

22. mar 2024

nechcem tu rozduchat plamene vasni a hadky, a ani nic podobne a ani urazky prosim vopred. Ak chcete komentovat v zlom, radsej to nerobte. prosim vas, uz tiez mam hlavu v zmetku pre mna je to nepochopitelne tiez a neviem si sama poradit niekedy myslim, ze najlepsie je odist.
chapem ze neni normalne co teraz napisem. ale muz je milujuci, nezny, sladky, roztomily, kvetinky nosi, sarmantny, priatelsky, kupi mi co chcem, charizmaticky, stara sa o mna pekne, navari, sem tam uprace, je prijemny, stale ma chvali, ospevuje aka som uzasna krasna, ako ma stastie, ze ma stretol, ze je stastny, je opatrny ohladuplny, pocuva ma, kazdy den mame takmer dokonaly sex, je velmi vasnivy, nepije, nefajci, je rodinne orientovany, berie ma vzdy na vylety, do kina a pod ( zijeme spolu v taliansku, je talian )naozaj mi dokazuje svoju lasku, robim si co chcem, som nezavisla zena,
mame prakticky idealny a idylicky vztah, ktory nam moze hocikto zavidiet navonok. Ale ! jedno obrovske ale je tu ktore sa hanbim pred niekym hovorit. vsetko vyzera az prilis sladko no neviem ako to povedat.hmmm je extremny ale ze az extremny cholerik a ma uplne zatmenie pred ocami od agresie a hnevu nevie skontrolovat sa, no pocas hadok ma neraz preplieskal ci uz po tvari alebo po chrbate. Stalo sa to za tie roky asi 10 krat, ale hrozne som sa citila ponizene, ako decko, proste nechapem to. Ako moze taky uzasny chlap ma agresivne preplieskat len tak, za to, ze na seba kricime a ja nesuhlasim s nim. Potom sa na druhy den sopravedlnuje klaci, prosi, a zas vsetko ide do starych kolaji, povie mi ze mal zatmenie a ze zacneme odznova, ze ho to trapi a je smutny. *donesie kvety ja mu odpustim za par dni a ideme dalej. o mesiac znova zatmenie. A takto to ide uz par rokov. prosim nesudte ma, ja len nechapem ako moze byt taky uzasny gentleman a pozorny chlap milujuci, ktory dokazuje lasku denne takmer mne, ako moze byt zaroven taky agresivny cholerik ze pocas hadok ma preplieskava. ja som mu nikdy nevratila. prosim nesudte ma vazne mam 29 aj on. zijem tu spolu, robime a tajk ako casnici

enmery
6. apr 2024

To nie je prvýkrát, kedy spomínaš talianov a ich bitky a chytáš sa každej, ktorá sa k tomu ozve, takže Tvojej irónii neverím. Sú ženy, ktoré začínali v 42jke s 3 deťmi a nechali debilovi aj dom, len aby sa zachránili. Škola sa dá dokončiť stále. Nie je hanba padnúť, hanba je ostať ležať. Ja som v kvôli jednému chlapovi prišla tiež o celoživotné úspory a do toho som ťažko ochorela a začínala som v 34ke od nuly. Život je len jeden, tak sa nechaj otĺkať, lebo hej to je presne o Talianoch🤣🤣🤣a presne toto je láska🤣🤣🤣už som to tu spomínala, že môj ex bol Talian a pracujem s rôznymi národnosťami, aj Talianmi. Agresívny vymletý narcis nie je o národnosti.

katkami123
6. apr 2024

@kocurikpupcek
Ja si myslím, že je to len výhovorka, lebo však deti nemajú, spoločný majetok tiež nie, tak na čo sa vyhovorí, keď už 2 roky zakazdym odchádza a stále je tam?
Žeby až tak blbo nevyzerala? Lebo už tu z jej strany padlo, že ona ho ľúbi, preto nedokáže odísť.

bessie12
6. apr 2024

@enmery presne to iste som jej napisala. Ze tam nejde o národnosť, ale o povahu / charakter človeka. Napisala som jej, nielen ja, o mojom živote s debilom tyranom a ona aj tak si ide svoje. Tolko krát napisala, ze odíde a doteraz to neurobila. Su to len prázdne slová, ktoré nič neznamenajú. Dôležité sú činy a ona sa k činu vôbec nemá. Tak nech trpí, ked jej to očividne dobre robí. Inak by robila všetko pre odchod od somára.
Ja sa nehanbím za to co sa mi stalo. Nemam problem o tom rozpravat. To je hanba toho tyrana a nie obete.

ivanasi
6. apr 2024

Jednoducho si na ňom závislá.Pises,že si v zahraničí roky a vybudovala si si tam niečo a preto sa nechceš vrátiť na SK.
Nič si si nevybudovala,ak nemas 200eur na psychológa.Pracujes ako čašníčka počas sezóny.Nemozes momentálne odist od agresora-nemas nič iba jeho…preto vyvádzas ak mu niekto píše alebo flirtuje-bez partnera by si ostala sama s min mzdou.
Necháš sa mlátiť a hľadáš problém v tvojom detstve-proste ti príde výplata,kupuj letenku a chod domov k rodičom.Radsej žiť pár mesiacov u rodičov ako s agresorom… a ak si taká krásna,milá a múdra…nájdeš si iného partnera hneď.
Ale nič z toho nebude-ty budeš stále ta pekná čašníčka obletovaní chlapmi,ktorá bude písať na SK ako sa ma v Taliansku úžasne …a doma chudera s modrinami(ktoré na instagrame nieje vidieť)

nurielka
6. apr 2024

@katkami123 jednu takú som poznala, fackal, mlátil ju, a po 5 rokoch ju poslal kade ľahšie, lebo nebola pre neho dosť dobrá do manželstva, ona chodila pol roka ešte po rozchode plakať ku jeho bráne, myslela si, že sa nerozišli. Išla si stále svoje, veď ju musí ľúbiť, že to neboli veľké facky atď. Až keď ho videla na ulici ako ide za ručičku s druhou pochopila. Jednému proste nevysvetlis, že sa zbavila aspoň blbca. S tou druhou sa do roka vzali, bohvie ako to s nimi dopadlo.

enmery
6. apr 2024

@bessie12 Čítala som Tvoje komentáre, si silná a múdra žena! Ďakujem, že si sa jej snažila tiež pomôcť. Bohužiaľ sú ľudia, ktorí na každé riešenie nájdu problém. Ona je jednou z nich, tisíc výhovoriek prečo sa niečo nedá...v príspevkoch si odporuje, vlastne on už ju tak nemláti...ona má super kariéru v Taliansku, pritom nemá zvyšných 200 na psychológa či letenku...úspech v zahraničí si predstavujem inak. Ona iba chcela počuť, že ju všetky chápeme a vlastne sa nič nedeje, má super chlapa, lebo takí sú Taliani🤣🤣🤣A taký je silný muž, keďže dobrí ju nudia...silný muž ženu nebude mlátiť ani riešiť iné chudery popri nej. Silný muž ženu chráni, podporuje, motivuje a rešpektuje. Nikomu sa nezverí a najhoršie je, keď jej niekto napíše ja ťa chápem=potvrdzuje jej, že žije ok a má ostať. Ostatné nečíta. Ide si furt svoje....už tu jedna dáma písala, že to bude taká jednoduchšia osoba a tiež si to myslím. Keď bude všetko stavať len na svojej kráse a pocite, že ju niekto musí milovať, lebo ona je krásna a ona to chce, bude celý život nešťastná. Pritom stačí tak málo-urobiť prvý krok a nechať si pomôcť. Už som tu písala, že to nie jej hanba, že ju mužská nula mláti a nerešpektuje. Pomocné ruky jej tu boli podané od vacerých-nič. Skúsenosti od týraných žien-nič. Ja nechápem načo zakladala diskusiu🤷‍♀️

xckaretxxx
6. apr 2024

Vysvetli mi prosím, čo znamená slovo - preplieskat

enmery
6. apr 2024

@xckaretxxx nič, je to prejav lásky talianov a silného vyrovnaného muža, ktorý miluje svoju partnerku🙂

autor
6. apr 2024

@xckaretxxx nevieš čo je preplieskat?

autor
6. apr 2024

@xckaretxxx keď ťa niekto rýchlo preplieska ze nestačía reagovať na nič. Po rukách nohách tvári chrbte proste ťa akoby pleskne udrie no neviem to nazvať inak. Buchne dajme tomu s otvorenou dlaňou..to je preplieskanie nie

autor
6. apr 2024

@enmery nondovol...prečo som jednoduchá ?za to že neviem opustiť týraná?to nedokážu ani ženy s dvoma vs nie je to predsa o vzdelanosti

katkami123
7. apr 2024

Je to tu úplná strata času. Majte sa baby 🤚🏻

alexnina777
7. apr 2024

@katkami123 🤣🤣ale dlho si vydržala, no nič je to naozaj strata času tuto..

katkami123
7. apr 2024

@alexnina777
😀😀😀MK je strašná prokrastinácia v mojom živote. Hanba mi.

alexnina777
7. apr 2024

@katkami123 chápem, človek si myslí, že by aj pomohol, ochotne vloží svoju energiu do toho tu, a potom zisti že uplne zbytočne.. naozaj si treba vážiť svoj čas a energiu, tam kde to ocenia..

katkami123
7. apr 2024

@alexnina777
Tak, tak a to som sa mala učiť na skúšku, už mám časový sklz, ale moja vina… ten mobil ma vždy vcucne a potom sa len čudujem ako čas beží.

katkati
7. apr 2024

Autorka, neviem či to na nás hráš, ale ak nie, si stratený prípad. Stále sa ohanaš vysokými školami a berieš si príklad z niekoho len preto, že má dve VŠ. Môže mať tituli a popritom to môže byť labilný človek, závislý na iných, neschopný samostatne existovať. A naopak. Titul nikomu nezaručí patent na život, tak nech za teba rozhoduje tvoja hrdosť a nie niekoho neschopnosť odísť od tyrana.

hope87
8. apr 2024

@autorka ano, si mimo...prepac ale je to tak. Keby si nebola, uz davno s takym chlapom nie si. Nielenže mal aferky ale aj tieto dopisovacky atd a ty po nom potom hucis, ziapeš, si ako zmyslov zbavena (sama si to, uz neviem, na ktorej strane napisala, ze si totalne spustila) a este sa od neho nechavas otlkat! Co viac moze byt mimo normalneho zmyslania a fungovania?? Pozri, tu ti zeny radili, vystrihali ta, ponukali pomoc, atd atd...ty sama vidis, ze toto je chory vztah...a aj napriek tomu si stale ides svoje ako ho nedokazes este opustit. Dokonca ho obhajujes (aj ked pises, ze neobhajujes), ze ta nemlati totalne, ze len slabe facky a strkacky 😀. Ano, z tych slabych faciek a buchnatov a strkaciek mavas modriny, ze? Ty si totizto stale hovoris, ze to predsa nie je az take zle, kym nemas na tvari viditelne fokle alebo zlomene hnaty, ze? Aby ta do toho leta nestihol nabuchat a uz si povies, ze nemozes odist, lebo si tehotna alebo ta tak zmlati, ze nebudes vediet čia si a zo strachu neodides. Och zena, vsetko prilis zlahcujes a natahujes cas, lebo chces verit tomu, ze sa to zmeni...no nezmeni.

ninka2018
12. apr 2024

Už pochop že taliani sú prijebaní národ...a odid dievča...nedaj bože bude dieta a si skončila...

zooeynka
13. apr 2024

@ninka2018 slovak nikdy zenu neudrel? Cech, nemec....?

bessie12
13. apr 2024

@ninka2018 tam nejde o národnosť násilníka, ale o jeho charakter/ povahu. Rovnakým debilom môže byť aj Poliak, Rus, Američan, Holanďan, Slovák, Maďar atď...

vikiki29
13. apr 2024

Po dlhšom čase som opäť navštívila diskusiu a vidím, že zmena žiadna. Tak ako som predpokladala na začiatku… nuž tu presne platí, že rozum nie je ako obočie - nemáš, nenakreslíš 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️