Poloha žena hore

23. apr 2024

Ahojte babu, už som asi stará ale ja neviem proste robiť túto polohu. Keď vyjde hore tak mam ísť najprv pomaly a potom zrychlovat?? Lebo po necelé minúte nevládzem a neviem ako začať a koľko tam byt. Lebo cely sex predsa nemôžem byť hore Lebo by som dostala infarkt.... viete mi ešte poradiť nejaké polohy ktoré sú optimálne do slovenských posteli?😄 nič krkolomne. Keď sme skúšali lyžičky tak a nie a nie ho dostať dnu, neviem prečo, nemá malý... len ja veľký zadok?😂😂 /nie som tucna/. Ďakujem

fido69
23. apr 2024

@danniiee8 Ale potom sa už žena nepohybuje... To skôr muž priráža zdola na jej zadoček... 🤔

danniiee8
23. apr 2024

@fido69 všetko sa dá neboj 😏 ale teda chce to aj trochu fyzickej predispozície, hlavne nemať veľké bachory a malý penis

januska12323
23. apr 2024

@fido69 ale pohybuje 😉

@danniiee8 poznačím si do denníčka, pri najbližšej príležitosti spravím experiment 😁

fido69
23. apr 2024

@danniiee8 Najviac sa mi páči, že ako ženy mate záujem zdokonaľovať sa v tejto posteľnej gymnastike a nielen zatvoriť oči a čakať na to čo príde. Kde ste boli keď som si hľadal partnerku? 🤔

danniiee8
23. apr 2024

@fido69 len jediná škoda, že keď nejaká žena napíše príspevok s prosbou o radu ako sa zdokonaliť, namiesto nakejto pochvaly ako si ty teraz dal sa väčšinou dočká len výsmechu a hlúpych komentárov, všimla som si to tu viac krát. Napríklad čo som zaregistrovala naposledy príspevok ,,ako ho spraviť ústami," (a sama som šla z neho čerpať inšpirácie 😅 a autorka sa dočkala len výsmechu namiesto dobre mienenych rád a pochvál) ale i viac podobných príspevkov, ktoré tu sú a nikdy z nich nič nenacerpam 🥲

zuzanka.zuzu
23. apr 2024

@danniiee8 úplne súhlasím. ja by som brala sex education aj v mojich rokoch ☺️ to nie je len pre teens. im stačí to čo už ja mám daavno za sebou 🙂 a presne ten orál v téme čo spomínaš tuším jeden muž popisoval a potom ho asi zmazali, nestihla som 😥 ale pitchoviny od čarodejníc zahatané na 5 strán akože vtipné 🙄

danniiee8
23. apr 2024

@zuzanka.zuzu presne tak, ja by som to brala tiež, stále sa je v čom zdokonaľovať a je fajn prísť s niečím novým, preto nechápem niektorým komentarom, ja si vždy rada prečítam čo ostatní radia.
Inak ja som ten jeho popis ešte stihla a bolo to pre autorku začiatočníčku fajn opísané + ešte možno ďalšie 2-3 komenty... ale ozaj, ostatné komentáre úplne od veci, buď vysmech alebo tie trápne detinské akože vtipné dopisovačky vhodné do súkromného chatu, potom som to prestala sledovať ale predpokladám, že autorka sa už ďalších rád nedočkala 😒

fido69
23. apr 2024

@zuzanka.zuzu @danniiee8
Mal som priateľku, ktorá vedela oralny sex urobiť brutálne dobre. A ak sa občas náhodne stretneme, tak vždy si na to v myšlienkách spomeniem. Ale rozprávame sa len o súčasnosti. K tomu čo bolo sa už nevraciame. 😉

danniiee8
23. apr 2024

@fido69 nepísal si tam ten podrobný super popis náhodou ty? Ak nie tak hoď to sem nech sa inšpirujeme 😅
Inak ako muž by si mohol aj ty nejak autorke poradiť, čo ty na to?

fido69
23. apr 2024

@danniiee8 Nie. Ten opis si pamätám, ale malo to rozsah románu na pokračovanie, tak som to celé nečítal. To by chcelo skôr praktické cvičenia než siahlodlhé opisy. 😊

zuzanka.zuzu
23. apr 2024

tuším to bol @thirstymonk nemáš to niekde uložené? pošli do správy ak áno 😏

isis234
23. apr 2024

@krasavec007 😅😅 100 bodov

zobaka
23. apr 2024

popracuj na kondičke, po minúte nevladat? Budeš sa cítiť lepsie

zobaka
23. apr 2024

@danniiee8 😂👍

zobaka
23. apr 2024

@macatt presne, dá sa ohnúť dopredu a podoprieť rukami, len pozor na kríže, aby človek "nezdrevenel" po urcitom veku😂

danniiee8
23. apr 2024

@zuzanka.zuzu ja to mám uložené (chvíľu som sa hanbila to priznať) 🤣🤣
@fido69 žiaľ, keď niekto nevie ani ako to chytiť, či ako sa k tomu postaviť tak asi ťažko bude dobrý v ,,praktických cvičeniach" a tie ,,siahodlhé opisy" (citujem ťa) sa mu hodia 😏

pralinka25
23. apr 2024

@danniiee8 @zuzanka.zuzu a vy ste prispeli do takychto tem podrobnym opisom ako bola ta o orale? ono aj ked su tu len nicky mnohe baby su tu dlhe roky popisali o sebe kadeco podla coho ich mozu znami spoznat. myslis ze niekto ti tu bude pisat podrobne opisy a rady? proste toto su temy ktore ti tu rozoberat ziadna baba nebude. konieckoncov nerobite to ani vy. mozno na nejakej inej platforme alebo keby aj ostatni mohli byt anonymne. ale takto tazko.

danniiee8
23. apr 2024

@pralinka25 náhodou teraz som prispela takže kľud. V tej o orale som neprispela takže sa ti ospravedlňujem. Pokiaľ nemám ako rozumne prispieť aspoň nevypisujem blbosti. Ahoj.

pralinka25
23. apr 2024

@danniiee8 ja som ale ze absoltne kludna. neviem preco by som nemala byt. bola to len normalna otazka.
ja nicky nesedujem takze neviem presne kto co kde pise. je mi to fuk ale kopec ludi tu lustruje kadeco takze opatrnost je celkom na mieste

danniiee8
23. apr 2024

@pralinka25 oki, asi som ťa zle pochopila prepáč. Mňa napríklad nikdy nenapadlo sledovať nicky, možno som tu len krátko a nikdy som o sebe nepísala podrobnosti, takže nemám problém sa k hocicomu vyjadriť ak to má niekomu pomôcť

babulkomale
23. apr 2024

@danniiee8 ano v podstate tak, a on ma vsetko poruke a po puse 😃

babulkomale
23. apr 2024

@fido69 mna inak fascinuje selektivna pamat chlapov. Na jednej strane netusia, co som povedala pred minutou, na druhej strane si taketo a podobne veci ako pises pamataju roky rokuce...s par byvalymi mam dobre vztahy a co si ti pamataju spred 25 rokov, to je neuveritelne 🤭

pralinka25
23. apr 2024

@danniiee8 no ved ani ja ale za roky co som tu som uz zazila kadeco preto to pisem. ono ked tu budes dlhsie a budes to brat takto (kedysi sme to vsetky brali takto pretoze konik nebol takou velkou komunitou ako je teraz) ze sa nemas problem ku kadecomu vyjadrit tak sa to narata a ver ze niekto to raz zneuzije. to je len dobra rada. vazne. by si neverila co tu niektore osoby dokazali porobit aky stalking. nemyslela som to ani rypavo ani ako utok. ale cim som tu dlhsie tym viac viem ze mnohe veci tu treba brat velmi triezvo a s nadhladom a opatrne. tento anonymny nick casom zacne davat ludom co ta poznaju zmysel. tiez by som tomu pred rokmi neverila. ale je to tak. je vela sposobov a metod ako si spojit anonymny nick s niekym konkretnym. ja to nerobim lebo na to nemam chut ani cas a ani ma to nezaujima. ja dokonca nicky ani necitam. ale ludia su tu kadejaky

fido69
23. apr 2024

@babulkomale Teraz si to vystihla absolútne presne... 😅
Jednoducho ak neustále niečo hovoríš ohľadne domácnosti, upratovania, povinností, detí,... tak priemerný chlap si to nepamätá ani pár sekúnd po tom čo si vyslovila.
Ale kvalitný oral si bude pamätať ešte aj s Alzheimerom na smrteľnej posteli. 😅

babulkomale
23. apr 2024

@fido69 a ešte aj na špeciálnych miestach! ☝️🤪

barborachors
23. apr 2024

tu sa niekto musí odbavovat na týchto témach

cukorfalat
23. apr 2024

Ja s hopkanim nemam problem, ale mne zas cecky mic lietaju vtedy. Ale to vie patrner ustrazit rukami.
No co ti poradit, bez kondicky je to trosku narocne. Taka lahsia forma je, ked nedrepujes ale klacis.
No bud v tej polohe kolko mozes a maj rychlost ktora je prijemna. Predsa nie su to nejake preteky

zuzanka.zuzu
23. apr 2024

@danniiee8 tak mi to pošli 🙏😂

macatt
23. apr 2024

@zobaka nooo, treba sa rozvičiť predtým 😅

danniiee8
23. apr 2024

@cukorfalat tak s týmto našťastie ja problém nemám, ale aj tak to sem tam stráži rukami a to je fajn 😅
@autor ešte ma napadlo, po sedačky si neskúšala? Tak že partner sedí napr na nižšej taburetke a pod? Aj to je fajn.