17-mesačné bábo nechce jesť

tedina7
16. feb 2023

Mám 17 m babatko. Asi 2 týždne vôbec nechce jesť, neotvorí si ústa (ešte kojím ho, teda materské mlieko zje) cez víkend bol chorý, mal horúčku, zvracal, teraz uh len kašle. Ale pár dni je veľmi unavený, a veľa chce spinkať. Predtým už len raz za deň zvykol asi 2,5-3 H, a teraz 4-5 h… som veľmi nervózna že čo mu je?! Doktorka je chorá, neviem snou hovoriť.

doriiis
16. feb 2023

Ak je doktorka chorá,má zastupovanie....už dávno si tam mala byt

tedina7
autor
16. feb 2023

@doriiis pred tyzdnou som bola, ze syn nechce jest, vysetril ho, a povedala ze mozno len zuby… tento tyzden, po chorobe volala som ju, a vysetril syna “cez telefon”.

tenerifka
16. feb 2023

@tedina7 ak bol cez vikend chory, su to dozvuky choroby. Ak sa chce kojit, neries a bud rada, ze nieco zje. Deti na UM to maju zlozitejsie. Proste koj ho a ponukaj nadalej jedlo, nezje on-zjes ty.
Mam vnucku zavislacku na maminom cecku, ma 2 roky a su Dni a Dni, proste ho nechaj ho, ked bude mat chut na jedlo, tak sa naje

tedina7
autor
16. feb 2023

@tenerifka pondelok urcite idem aj K lekarom. aj on ma rad velmi cecku 🙈

tenerifka
16. feb 2023

@tedina7 v pondelok uz urcite bude v poriadku, hlavne sa vyhni cakarñam plnych chorych deti, aby znova nieco nechytil. Ak ma len malu chut do jedla, ale kojit sa koji v pohode, tak neries, prejde to, doktor aj tak nic neurobi, proste po viroze je to proces, ze dieta sa znova pomaly rozbehne co sa jedla tyka

veronika729
16. feb 2023

Nechaj ho spinkať, vtedy sa telo lieči, ešte asi neni uplne dolieceny. ak má MM, tak mu to zrejme stačí, keď hlavne spinka.... dôležitá je hydratácia, určite mu začne chutiť, keď bude úplne fit🙂skoré uzdravenie prajem🤗

zorkahorka
16. feb 2023

Staci,ak bude pit. Moj syn tiez takto strajkoval,ked bol chory... to prejde