6 mesačný nechce jesť varené príkrmy, ale Hippku zje celú.

dana06
17. feb 2019

Ahojte 🙂
Malinky mi nechce papat varene prikrmy ale ked mu dam Hippku tak ju zje celu. Od narodenia je na UM.
Zacala som s prikrmom od ukonceneho 4 mesiaca a varila som mu. Asi po mesiaci ked sme niekde boli alebo nebol cas na varene som mu dala Hippku. A potom zas som varila. No posledne 3 tyzdne nechce zjest nic co mu uvarim a place pri tom. Ked mu dam Hippku tak prestane plakat a celu ju zje. Ovocie na desiatu mu pripravujem ja a to zje.
Mali ste niekto nieco podobne? Ako ho donutit jest varenu stravu?

lauricka
18. feb 2019

Mojim som dávala aj aj, nikdy extra neriešili, či také, či onaké, Môžem ťa ubezpečiť, že príde čas, kedy o Hippku prestane javiť záujem. Moji by dnes niečo také kašovité určite do úst nedali. Netreba si robiť starosť 🙂

zuzkanka13
18. feb 2019

To velmi dobre poznam . Mala som ten isty problem. Po case si zvykol aj na varene ci zelenina maso cestoviny atd . nebon bude dobre 🤗

nikinka1111
18. feb 2019

netráp sa tým, buď rada že aspoň niečo ti spapá bez problémov. môj teraz 6,5r syn odmietal otvoriť ústa na čokoľkcek. varené, kupované, ovocie, jogurty, ani mlieko... jedine ak nejaké Hipp kašičky.... 1,5 roka čisté psycho, bola som na psychiatriu. celý deň som len kŕmila.. prvý rok v škôlke nedal do úsť vôbec nč. no a druhá dcérka, prený opak. tá by len jedla. ako by ani súrodenci neboli. má 3 roky a ešte stále si pýta UM mlieko. a inak je mlynec na ovocie 🙂

katmi
20. feb 2019

@dana06 v prvom rade - hlavne nenútiť! nie ste ani prvá ani posledná..