9-mesačný syn dal stopku obedom

nefertiti_19
17. dec 2020

Ahojte, môj maly už skoro 9 mesačný synator ,odmieta 3 týždeň akýkoľvek obed,v podobe zeleniny a masa 🤷‍♀️predtým zjedol aj 180 ml prikrmu. Zub ma 1,nespozorovala som ,že mu idú ďalšie, aj keď ten prvý vyšiel, ani sme nevedeli kedy. Stretli ste sa s tým,niektorá z vás?

ivanizna
18. dec 2020

Ahoj, môj malý mal tiež také obdobie v deviatom mesiaci, že skoro nič nezjedol, no a potom to zrazu prešlo a začal naspäť papať. Aj som sa vypytovala žien v rodine, a vraj to tak detičky niekedy majú, dokonca som volala lekárovi, aby som sa pre istotu poradila. Aaaa potom začali aj rásť zúbky ako hubky po daždi 😉

andreatytler
18. dec 2020

@nefertiti_19 Ani nas nezje vela na obed a tak som mu zacala davat mixovanu zeleninu s masom na ranajky a to zje pekne. Potom na obed dostane normalne jedlo, co jeme my ale z toho zje len velmi malicko lebo to nie je mixovane... ale budem nukat, lebo nechcem aby sa naucil len na mixovane ale zase potrebujem aby mal nejake ziviny a tak mu davam tie mixovane ranajky.

lienka.7
18. dec 2020

@nefertiti_19 nasa 8 mesacna papala pekne, teraz asi posledne 3 tt katastrofa 😱😱😱
Taky rev spusti ked vidi jedlo ze az... ale nezje na obed... zje vecer👍
Presne ako pise
@andreatytler dam jej aj o 10.ked je hladna... hlavne nech neprestane papat 👍
Tiez nam idu zubky 🙈🙉🙊

nefertiti_19
autor
19. dec 2020

@nefertiti_19 ďakujem zienky, skúsim dať zeleninku na večeru, ráno nestiham pripraviť to hneď ranajkujeme,ako vstane😊