Aké sú najlepšie hrnce?

lyduuska2
26. feb 2014

Ahojte... 😉 😉 😉 Chcela by som si kúpiť nové hrnce, pretože tie moje pomaly ale isto doslužujú.... Chcela by som sa spýtať, aké sú podľa vás najkvalitnejšie hrnce a panvice... Čítala som, že hliníkové menia chuť jedla.... ja už fakt neviem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ skúste prosím poradiť.... za každú radu budem vďačná 😉 😝 😝 😝 😝 😝

lyduuska2
autor
26. feb 2014

dakujem za rady 😉 😉 😉 😉 😉 veeeelmi ste mi pomohli a hlavne ulahcili vyber 😅 😅 😅 😅 😉

anetalip
30. máj 2014

my máme doma liatinové hrnce a síce boli trošku drahšie, ale sú kvalitné a nedám na ne dopustiť 🙂 mali by vydržať fakt dlho(naše už máme 2 roky a stále vyzerajú ako nové) a dá sa na nich variť bez oleja, čo veľmi oceňujem, keďže chcem aby deti mali zdravú stravu. ak by ťa zaujímali ďalšie informácie o liatinových hrncoch tak si môžeš o nich prečítať napr. tu: http://www.liatinovyriad.sk/Magazin/clanky/odpo... 🙂

igigi
30. máj 2014

celkom dobre su aj fissler....
ja mam aj zopar z Ikea 365+ a su tiez super..

patka6
28. júl 2014

@mery333 prosim ta a funguju aj na idukcii? vdaka🙂

marthuska
28. júl 2014

Bernorf sandrik- super a slovenskeeee🙂) oproti tescome urcite lepsie. Ak chces viac investovat, tak fissler

madono
28. júl 2014

@stary_ujco ja mám čerešne

tinach
28. júl 2014

Najlepšie hrnce sú plné 😀

dendy1
28. júl 2014

@tinach aj umyté 😀

nikawero12
28. júl 2014

Pre mňa sú najlepšie obyčajné smaltované hrnce a rajnice vyrobené ešte za socializmu, dodnes mi vydržali v dobrom stave....proste poctivá výroba 🙂

aadkag
1. nov 2016

@linda20111 si aj s odstup casu spokj a s hrncami Tescoma Triumph? Odzajtra budu v Tescu, tak uvazujem o kupe 🙂. Dakujem za odpoved 🙂

julls51
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viks696
1. nov 2016

Vidím, že tu máš ohlasy aj na Tescomu ... aj my doma kupujeme od Tescomy ... a mám nato aj kupóny na zľavu tak ti ich pripájam snáď sa zídu 🙂 ( http://www.kuponyzdarma.sk/
)

linda20111
7. nov 2016

@aadkag ano, stale v nich varim, bez problemov. Odporucam.

aadkag
7. nov 2016

@linda20111 uz som ich kupila a zatial su fajn 🙂. Dakujem 🙂

dievca
7. nov 2016

@lyduuska2 ja mam od Tescomy-Tulip,ale veru uchytky na pokrievke palia,ked chytim rukou 😉

wanda123
7. nov 2016

ja mam fissler velku sadu uz 10 rokov a su neprekonatelne. sklenene pokrievky, nepaliace uska, a to ich davam aj do rury..

pera
13. nov 2016

@anetalip prosim ťa akú značku tých liatinových hrncov máte

kiminka111
25. mar 2017

ahojte, predám amc hrnce aj navigeniom. cena dohodou. 0908753815

12zuzka7
2. sep 2017

@kiminka111 ahoj este su aktualne ?

slniecko682
27. apr 2018

Ahoj baby, ja mám teraz hrnce tak rôzne. Niektoré smaltované po maminke, pár neznámeho pôvodu, väčšinou kúpených ešte počas študentských rokov niekde v supermarketoch... Chcela by som poriadnu sadu a čoskoro budem mať narodeniny, tak som si o ne požiadala. Mám si vybrať aké. Páčia sa mi tieto od Tescomy https://eshop.tescoma.sk/suprava-riadu-presto-1... ale vravím si, či neísť rovno o triedu vyššie a zobrať tieto https://eshop.tescoma.sk/suprava-riadu-ultima-1... . Z recenzií na heuréke o nich básnia iba chválu. Máte ich niekto? Ako sa vám v nich varí? Alebo, šli by ste do nich? (predsa len sa mi bude na darček skladať polovica rodiny... :D)

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myfo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
5. dec 2018

čo su to za hrnce? Aku maju značku a kde sa take hrnce kupuju? Alebo ich objednavate z nejakeho eshpu?

julinka29
5. dec 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

značku Nordic kitchen som videla a počula o nej. Tusim v nich varia v TV, aspon ti ta vyzera, maju podobny, resp. rovnaky design

myfo
5. dec 2018

@essenceee najdete na nete. dajte do google vyhladavaca napr. alza. sk a tam potom do vyhladavaca hrnce...a tam najdete hrnce aj s popisom, ktory je naco dobry 🙂

12romi34
29. jan 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

velmi dobre su aj hrnce značky Tescoma. Su naozaj kvalitne za to si aj pekne zaplatite. lenže to aj niekolko rokov vydrží. Do nich sa vypplati investovat.

escape09
6. okt 2022

@anetalip Zdravim tiez hladam liatinove hrnce viete mi odporucit aj nejaku znacku ?Pripadne aku znacku liatinovych hrncov mate vy ak ste s nou spokojna Dakujem 🙂