Ako nakŕmiť 12 mesačné bábätko?

leniiiii
24. feb 2022

Píšem v mene mamky Lenky keďže ma malo času...
Lenka mala nedávno horúčky a približne 2 dni potom stratila mlieko resp. ho ma malo a čo ma tak da hneď Natálke, lenže to nestačí a mala je stále hladná a nechce spať...
Senovku a benedikt papa už 2 deň... len čakáme že zaberie aby sa spustila laktácia.
Ešte pred teplotami mala mlieka až až.... sme museli odsávať teraz ho nemá skoro vôbec.....
Umele nechce a nechce ani cucať cez cumeľ skúšali sme jej dávať mlieko inej mamy cez prikrmovaciu hadičku spolu s prsníkom a nič... odmieta....

v podstate nevieme ako ju mame nakŕmiť.... keďže všetko odmieta....

Prosím poraďte nám....

kandelabra
24. feb 2022

12 mes? je to správne? Lebo v tom veku by už jedlo aj príkrmy a nebol by problém

pribinak
24. feb 2022

Nie 12 dňové? Ak 12 dňové, tak nenechám dieťa hladovať, ale dám mu fľašu s UM.

cervenaruza123
24. feb 2022

@leniiiii Ked je to male babatko, co pije este len mlieko, kontaktuje laktacnu poradkynu vo svojom okoli, vedia niekedy velmi dobre poradit. Alebo ked nechce cez flasu, tak nakrmit aspon cez lyzicky, je to pomale, ale aby aspon nieco zjedla. Pripadne skusit iny typ flase.

leniiiii
autor
24. feb 2022

@kandelabra pardon 12 týždňové

leniiiii
autor
24. feb 2022

@cervenaruza123 ok ok Ďakujem za radu skúsime aj aj 🙂

andreatytler
25. feb 2022

@leniiiii Nech mu flasu da niekto iny, nie mama. Lebo dieta vie ze mama su prsia a ked dostne od mamy flau tak je sklamane. Vyskusajte rozne mliecka a rozne cumle.