Ako naučiť 12-mesačné dieťa piť zo slamky?

ligyakovak_gmail
23. aug 2022

Ahojte maminy, ako sa vam podaril prechod na slamku ? od narodenia pouzivame avent natural. Skusala som ponukat flasu so slamkou casto ale skor do toho kuse. Skor pochopil ako sa napit z pohara, to je ale pracne lebo sa vzdy obleje cely a v zime je to obzvlast neprakticke.

gabika9878778
23. aug 2022

@ligyakovak_gmail nooo neviem či ja mám zázračne decko ale môj pije so slamky už asi od 8 mesiacov. Keď nie menej. Skúšaj. Skúšaj skúšaj úkaz mu to ako ma dať pusinku. Skúšaj naučí sa

viestta
23. aug 2022

Len musí skúšať. Kým sam na to nepride, žiadne finty nepomôžu.

natalala
23. aug 2022

@ligyakovak_gmail vobec sme nepouzivali slamku 🤷🏼‍♀️ Pila z poharika, najpr z takeho s dierkami co tiekol a potom z normalneho skleneneho. Na cesty mala taku flasu s cucakom.

moni2522
23. aug 2022

@ligyakovak_gmail u nas vsetky deti naucil dedko 😄 nie zeby sme my nechceli, ale asi mal z toho radost 🙂 dal do pohara co najviac vody, skoro po okraj a dal slamku (tym padom sa velmi dieta nemusi namahat) a robil take s ustami, ako ked robite rybku 😄 deti opakovali a takto sa naucili pit so slamkou🙂

haley7897
23. aug 2022

Moja mladšia vedela nejako hneď sama, ale staršia nad tým maturovala. Pomohlo keď som jej kúpila ochutené mlieko v krabičke a trochu stlacila krabičku aby jej odtiaľ cez slamku vyšlo do úst. Keďže bolo sladké hneď sa chytila 🙈

gladys_07
23. aug 2022

Moj pochopil pri ovocnych kapsickach ako treba cucat, potom to uz slo

tamarkissova
23. aug 2022

Ja som to môjmu vysvetlila, že som mu to ukazovala a hovorila napi sa dookola a naučil sa to do pól hodinky 😃

dada0902
23. aug 2022

Moja pije z obyčajnej flasky zo sosakom asik len skusat co bude pre neho najlepsie