Ako robíte obložené chlebíky?

angel2000
2. feb 2015

ahojte vase inspiracie,tipy cim ozdobujete alebo co davate na oblozene chlebiky dakujem

luliu
2. feb 2015

sunku, paradajka, paprika, vajicko a navrch postruhat syr + niekedy oliva, troska tresky prip. ineho salatu

chikitka
2. feb 2015

ja mam rada ze: majoneza miesto masla, sunka, paradajka, vajicko, postruhany syr.
alebo: maslo, sunka, vajicko, postruhany syr a ďubka kecupu
alebo: maslo, horcica, malokarpatska salamka, vajicko, zavarana uhorka na tenko krajana.
to su take klasiky, co kazdy zje asi.

ale moze byt fajn vymysliet nieco so syrom, susenou paradajkou v olivovom oleji, pripadne s tuniakom, syrom, olivou, kapari, a tak. podla mna pekne vynikne, ak salatovu uhorku nebudes krajat, ale tou skrabkou nasupes. alebo na maslo polozis list salatu a na to poukladas ostatne zeleniny, syry a neviem co. inak ja vzdy obdivujem, ked ma niekto pekne urobene chlebicky, ale sama sa s tym nerada babrem 😀 som zvedava na ostatne tipy 😉

ivetlo
2. feb 2015

Ahoj, mi máme radi klasiku. Ja natieram tatárskou, na to šunku alebo malokarpatskú salámu, potom pekne nakrájam tak 1cm x 4cm tvrdý syr, na to potom už podľa chutí vajíčko, kúsok uhorky, aj zaváranej, rajčina, ...

maja2039
2. feb 2015

Maslo,sunka, salamka,klobaska, vajicko, zelenina-paradajka, paprika, uhorka,alebo kapia ktoru si sama nakladam a struhany syr- vela syra😀

sunshineka
2. feb 2015

ja davam syrokrem alebo banovecku smotanovu natierku pripadne maslo,sunku,syr bud pokrajam na trojuholniky alebo tensie platky,paradajku,salatovu uhorku a kuceravy salat.ten kuceravy salat to krasne doladi.vygoogli obrazky,ja rada vyzdobujem a tam je mnoho inspiracii

jaya47
2. feb 2015

Ja mam najradsej: maslo, sunka, salama, vajicko, paradajka, uhorka, paprika a parizsky salat 🙂
Hmm, dala by som si ;))

petruska77
2. feb 2015

ja mam vzdy uspech ked urobim nie uplne klasicke a to tak, ze na chlieb dam vrstvu napr. parizskeho salatu (alebo vajickoveho) a na to dam sunku a nejaku zeleninku podla chuti... ak robim normalne, tak do masla primiesam kremzsku horcicu, nech to ma lepsiu chut 😉

baba127
28. feb 2015

Ja ich mam najradsej, ked je na nich co najviac jedla :P. Cize: jasnacka maslo alebo taveny syr, pradajky, uhorky (kludne aj sterilizovane) paprikove kolieska, syr, vajce a sol. Sunku, salamu, klobasu a pripadne namiesto masla sardinkovu natierku mozete dat tiez, ale ja som vegetarianka takze ja to na ne nedavam. :P

horana
28. feb 2015

co dum dal, napr:
- maslo, losos, cerstvy kopor, oliva alebo salat, citron
- zapeceny s nivou, pazitka
- emental, vajicko, camambert, paradajka
- zemiakovy salat, sunka, uhorka, struhany syr
- treskovy salat, kaviar, kus petrzlenovej vnate