Ako sa volajú Nutrilon kaše v Poľsku?

gabikas82
3. okt 2011

Ahojte baby,
mam doma 2,5 mesacnu dcerku a davam jej Nutrilon z Polska, teda Bebilon. Od 4 mesiaca ked zacneme pomaly s prikrmami, tak som pozerala na nete kase Nutrion v Polsku no zial som nic take nenasla. Neviete mi poradit ako sa tam taketo kase volaju a ci ich vobec maju?

gabikas82
autor
12. okt 2011

Kto nakupujete kaše v Poľsku poraďte....

lauri
12. okt 2011

@gabikas82 preco chces nutne nakupovat kase v polsku? 😕

dominikaa
12. okt 2011

@gabikas82 ahoj,aj my kupujeme Nutrilon z Polska a videla som tam aj kase no uz presny nazov neviem, Bebiko alebo tak nejako 😉

evka4
12. okt 2011

@gabikas82 ahoj, bebilon kase v polsku asi nie su...aspon ja som ich tam nikdy nenasla... maju nestle a potom velky vyber z kasi znacky bobovita... vsetky tam vyjdu o dost lacnejsie ako na SK.

vierkasteffi
12. okt 2011

@gabikas82 ja kupujem v polsku kaše bobovita a nestle a nasmu strasne chutia nevie sa ich dojest 😉

gabikas82
autor
18. okt 2011

lauri, preco chcem kupovat kase v Polsku? No lebo budu urcite lacnejsie ako na Slovensku. Ved len Nutrilon mliecko tam stoji okolo 9 eur a u nas minimalne 14. Tak to je dost velky rozdiel nemyslis?
Ja som sa baby pytala kvoli tomu, lebo kase ktore sa zarabaju do vody, tak aby boli toho isteho typu ako je mliecko nie? Ci to nebude vadit ak budu ine? Zatial s kasami nemam ziadne skusenosti kedze je to moje prve babo ☹

gabikas82
autor
18. okt 2011

dominikaa Bebiko je u nas zname ako Hami. Potom sa v Polsku objavuje este Bobovita, ale to neviem pod akym nazvom sa predava na Slovensku. No mam v tom dobry chaos, fakt neviem aky typ by bol najlepsi ☹

niki080
3. dec 2011

bobovita su najlepsie,maju rozne druhy 🙂

janka257
3. dec 2011

Aj my kupujeme bebilon a kase jej k tomu davam Bobovita. Maju rozne druhy a vyjdu o poilovicu lacnejsie ako u nas. Gramas je 230 g, a stoja cca 1,70 eur

luciferkax
3. dec 2011

My sme rástli na Bobovite, drobec má cez tri roky a doteraz si na nich pochutná :") čo nezjde, dorazí MM 🙂

mima595
3. dec 2011

my sme mali aj Bobovita - aj mliecne, aj nemliecne...vychadzaju lacnejsie ako na Slovensku..nam najviac chutili tie viaczrne, alebo na dobru noc.....ale su uplne v pohode..tak ako aj bebilon

niki080
5. dec 2011

aj gerber je vyborna znacka 🙂

gabikas82
autor
6. dec 2011

a akou kasou ste zacali, tych bobovit je tam viac druhov. Malu este len teraz zacinam prikrmovat, bude mat 5 mesiacov. Tak neviem ktoru by som mala zacat. U inych znaciek existuju take ze prva kasa. U bobovity som nasla len viac nejake rozne ochutene co su vhodne od 4. mesiaca.
Inak doktorka mi moc neodporucala davat kase uz teraz. Tak neviem ci mam pockat, a potom jej kupit az tie od 6. mesiaca? Poradte prosim 🙂

vierkasteffi
6. dec 2011

náš ma 10 mesiacov a v pohode mu chutia aj tie čo su od 4 mesiacov 🙂
ja som začala prikrmovať od 5 mesiaca a tiež som kupovala tie bobovita, najprv len nemliečne zarabala som ich s MM, ale teraz uz nekojím tak kupujem mliečne 😉
@gabikas82