Ako ste spokojné so stoličkou na kŕmenie Cam-Campione?

martuly
28. jan 2011

Ahojte, máte niektorá stoličku Cam-Campione, ako ste spokojné?

luboh
22. mar 2013

Žienky moje zlaté, kedysi boli dostupné multifunkčné polohovateľné stoličky len renomovaných značkových firiem ako CAM, NEONATO, JANÉ,... ktoré boli vyššej cenovej kategórie, ale už pár ročkov sú na trhu "menej značkové" multifunkčné polohovateľné stoličky tých istých funkcií, bezpečnosti a pohodlia ako Cam Campione, Neonato,..ale trochu lacnejšie. Ja som predajca výrobkov pre deti /kamenná predajňa obchod Nikolka Babycool, Martin, pešia zóna pri divadle,www.babycool.sk/, okrem iných vecí predávame aj stoličky, v dnešnej dobe u vačšiny ľudí rozhoduje hlavne cena. V našom obchode ponúkame hlavne stoličky, ktoré sa dajú použiť od 4-5 mesiacov veku dieťaťa, aby vydržali čím najdlhšie, teoreticky do 3 rokov, momentálne držíme stoličky PEPE,PEPE COLORS, ZOPA SPACE ktoré majú 6 poloh výškového nastavenia, 3 polohy opierky chrbta, 3 polohy pultíka, ktorý má odnímateľnú servírovaciu tácku, dá sa úplne odňať a podsunúť za veľký stol, majú stredový kolík medzi nožky dieťaťa, ktorý sa dá neskor odmontovať, majú makké polstrovanie a bočnú oporu tela, 5-bodové traky, bezpečnú podstavu proti prevráteniu, košík na drobnosti a praktické kolieska s možnosťou zabrzdenia. Cena sa pohybuje od 69,-73,-€. S pozdravom Ľubo Hudec.

luboh
22. mar 2013

Ešte ma napadlo, že ste spomínali problém polstrovania, na stoličkách Cam Campione /Neonato/ majú tvrdšie koženky, ktoré, ako starne materiál praská, trhá hlavne okolo otvorov, ohybov, stoličky PEPE, PEPE COLORS, ZOPA SPACE majú makšie koženky a mne sa v praxi potvrdilo, že sa povačšine časom menej praskajú ako u Cam Campione. Náhradné poťahy sa u mňa v obchode dajú v rámci dobrých vzťahov vyreklamovať zadarmo v rámci reklamačnej doby, alebo po záruke, kto kúpi u nás stoličku, predávame originálne náhradné poťahy na Cam Campione za 30,-€ a na PEPE, ZOPU za 25,-€. S pozdravom Ľubo Hudec.

ziza55
18. aug 2015

@sareenah BABY ALE MYSLIM ZE AK JE NIECO V ZARUKE A PO ROKU SA ZACNE TRHAT POTAH..TAK JE ICH POVYNOST TO VYREKLAMOVAT...A NEVYHOVARAT SA NA DOBRE VZTAHY

mariana44
4. jún 2016

Starý prspeok,ale nikde som sa nedocitala aku nosnost unesie stolicke,teda do kolko kil ta moze dieta sediet...viete niekto?