• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste spoznali, že treba dokrmovať?

17. októbra 2016 
Ahojte ja mám 3tyzdnove bábo a kojim ale posledné tri dni mi nechce spinkat po kojeni aj si odgrgne ale stále pýta ja mám mliečko stále a stále sa mi vytvára len on niekedy nespinka ani dve hodiny po kojeni a stále plače a tak newem či mám dokrmovat ale stále prikladať na prsník keď pýta poraďte mi prosím
17. okt o 09:07  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikolakrupova ako vies ze pytaj jest? plakat moze aj preto ze ma v brusku vzduch a boli ho. prikladas ho spravne? nemusi spinkat hned po kojeni. taky drobcek nema rezim
17. okt o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@xlucia lebo mi otvára ustocka a keď mu dám že cumlík tak ho ťahá ako keby mal prsník v ústach...A môj malunky mal režim pekne mi spinkavali 3 hodiny a potom sa zobudil ale teraz je že ani nespinka a stále placka ....A s bruškom asi nie lebo zakaždým mi pekne prdi a aj stolicu má takú akú má mať takže ja newem
17. okt o 09:33  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikolakrupova cumel nedávaj. Prikladať stále, keď si zapyta. Kojenie nie je len o jedení, je aj o upokojení, dieťa potrebuje aj sat naprázdno, aj tým sa stimuluje tvorba. V tomto veku býva aj rastový špurt, dieťa vyžaduje častejšie papať. Nechaj ho napojeného, nech si cucka koľko chce. Režim detí sa mení veľmi často, takže to čo platilo včera, dnes už nemusi
17. okt o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok