Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako vyčistiť gumové tesnenie na termoske?

andy11111
19. jan 2015

Má prosím niekto zaručený návod, ako vyčistiť gumové tesnenie na termoske? Skúšala som ho už prevariť len v čistej vode, nepomohlo. Potom som skúsila do vody pridať aj jedlú sódu, trochu to síce pomohlo, ale stále je guma cítiť od kávy a čaju a nepekne to zapácha. Za každú radu vopred ďakujem 🙂

jaja1979
19. jan 2015

@andy11111 Skusila by som ponorit do octu, ten zbavuje pachov.

monicm
19. jan 2015

@andy11111 nám nezabralo nič,ani ocot 😢

kengurica
19. jan 2015

Ja som to skusala vselijako...jar, ocot, soda, ..nic nepomohlo. Jednalo sa o tu kovovy dvojplastovu (nie sklo) ternosku ktora ma ten ventil, ktory ked sa stlaci, tak tekutina tecie
Aj ked som to vzdy umyla, ked som ju napr. v lete nepouzivala, tak to zosmradlo...

Nepomohlo nic..... Tak som kupila novu, tiez kovovu, ( v kauflande) ibaze nema ventil s gumou , ale ma srobovaci stupel plastovy. Izuje rovnako....Skoda, ze sa neda kupit k termoske samotny ventil....ale ved na co by sme predavali ventil, ked mozme predat celu termosku 😱

andy11111
autor
21. jan 2015

No mne prave tiez nic nepomohlo......ocot, jedla soda, ponorene a vyvarene vobec nic, smrdi to dost.... 😀 praveze som kdesi na nete nasla tie nahradne gumy na to sa daju zvlast kupit, len som cez google dala vyhladat ze nahradne gumove tesnenie na termosku alebo co a naslo, ale chcela som najprv skusit nieco ine, kym to budem musiet asi teda kupit....lebo inu termosku nechcem 😀 tato je super lebo je nadherne pomalovana a ci by som taku este zohnala neviem 🙂 ale dakujem za rady aj tak

Tu začni písať odpoveď...

Odošli