Čajík pre bábo

kosimo
20. jan 2016

ahojte baby ake mate skusenosti s tymto cajikom je vhodny uz od prveho tyzdna piste diky 🙂 sunarek feniklovy

bajana
20. jan 2016

@kosimo nedávala by som takýto čaj...voči instantným mám nedôveru a nech si na obale tvrdia, čo chcú...navyše plne dojčene dieťa nepotrebuje iné tekutiny až do príkrmov

kosimo
autor
20. jan 2016

@bajana ciže nemam vobec davat caj?,?,

pribinak
20. jan 2016

Kup normalny sypany, tieto granulovane nie su prave najzdravsie
Normalne bud v lekarni alebo napr v DM-ke

pribinak
20. jan 2016

@kosimo pokial je babo plne dojcene, tak nemusis

kosimo
autor
20. jan 2016

@pribinak to som nevedela mne vraveli ze je lepsie davat babu cajik a fenkilovy aj kvoli vetrom a ked ho aj brusko boli

pribinak
20. jan 2016

@kosimo ak ho boli brusko, ze nema prdiky, tak mozes, inak mozes ho pit aj ty

kosimo
autor
20. jan 2016

ja??,?

pribinak
20. jan 2016

@kosimo hej ;) mne to poradila laktacna

kosimo
autor
20. jan 2016

no ak mi bude chutit tak v pohode 🙂

vika35
20. jan 2016

nuz neviem ci to vobec fenikel videlo aspon z vlaku. radsej kup normalny sypany, ale naozaj to nieje potrebne. to uz radsej cistu vodu.

zabina27
20. jan 2016

@kosimo granulove by som nekupovala vobec, radsej sypany alebo sackovy, nesladeny. feniklovy zevraj vela babatkam nesedi, ze ich prave z toho boli brusko, tak mozno nejaky iny. inak mas marcovy termin, ked pridu prve tepla(moze byt uz v maji, juni), aj kojenemu babatku by som ja osobne caj alebo vodu ponukala pocas dna

lajlilinka
20. jan 2016

Ja som dávala na začiatku feniklovy z lekárne ...potom som kúpila hipp a to je teda pekný rozdiel... Hipp krásne vonia a ten z lekárne ako seno...
Skôr by som dávala klasický ako instantny...
Ponukaj kľudne, potom neskôr aj čistú vodu...

kosimo
autor
20. jan 2016

mas obrazok na ten hipp

lajlilinka
20. jan 2016
kosimo
autor
20. jan 2016

@lajlilinka dakuujem

bajana
20. jan 2016

@kosimo samozrejme, radšej pi čaje ty, všetko predsa prejde do mlieka...ozaj by som novorodenca netlačila čajmi

maykaaa1122
26. mar 2016

Ahojte, ja davam mojej malej harmancekovy caj pre deticky..ked ju bolelo brusko tak feniklovy. 🙂

rebekazpekla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz