Cirok a amarant

alex2019
7. júl 2020

Ahojte, nas maly (15m) pekne papa rozne kase a tak som rozmyslala, ze by som mu skusila dat aj nejake co este nemal. Ma rad aj pohanku, pseno, quinou. V obchode som si vsimla, ze maju nominal kasu s cirokom a tiez tusim v nejaj knizke co mam pisali, ze amarant je fajn. Nepoznam vsak nikoho kto by taketo kase dietatu daval, tak by ma zaujimalo, ci tu s tym niektora mate skusenosti. Bola by som rada, aby maly ochutnal rozne veci, najma tie zdrave samozrejme, ale tieto dve som zhodou okolnosti ani ja este nejedla, takze ocenim vase rady. Dakujem.

sunny8
7. júl 2020

Pozerám na nadpis témy a ja že to sú nejaké názvy liekov alebo alkoholu 🤦😁 nepoznám vôbec tieto názvy ani nikoho kto to je .. ani v obchode som nevidela také kaše .. ale zaujíma ma to tiež

emilka_1
7. júl 2020

@alex2019 ano, dávala som od prvých prikrmov rôzne obilninove kaše, aj cirok a amarant. My obilniny ale doma jeme bežne, u nás je to normálne. Ja to vnímam skôr ako rôznorodosť do jedálnička, nemôžem mať raz maso so zemiakmi, inokedy s ryžou a považovať to za pestrú stravu 🙂
Takže kludne. Ibaže ten amarant sa na chuja vari 😀 je to miniaturne a treba odhadnúť množstvo vody, aby nebol gumový nakoniec.