Čo na večeru pre 1,5 ročné dieťa?

lucana82
25. mar 2021

Dobrý deň mamičky. Prosím co konkrétne dávate na večeru 1,5 ročným deťom. My sme doteraz dávali krabicové kaše zarabane s vodou. Velmi chutia. Ale zistili sme ze jej robia zle...V noci uz nekojim ani nepije vnoci žiadne mlieko. Spinka celu noc. Preto poprosím o rady maminky co padajú drobce večer a tiež prespia noc...Velmi ďakujem

renca1977
25. mar 2021

@lucana82 dobry den moja ma tok a pol uz nekojim sama sa odstavila pred 4 mesiacmi my na veceru kripicu s mliekom uz mudi trocha mlieka papat z obeda ked ostane polievocka alebo pyre so zeleninkou, alebo robim pomazanky chlebik zelenina a pomazanka, kasa hipp na dobru noc, cestovinky spi mi celu noc umele mlieko ani citit nemoze

dada011
25. mar 2021

Ahoj, my mame tiež 1.5 ročne dievčatko, nwkojim, kojila som len prvé tri mesiace potom bola na umelom mlieku a teraz pije už normálne mliečko. Na na večeru u nás ide jigurtik s piškótami, puding, krupicova kaša alebo uvarené zemiaky s masielkom, to ma veľmi rada. Ja jej dávam všetko papať, čo jeme i my a v pohode nemá problémy s bruškom a prespi celú noc od 7 večer do 6 rána 🙂

pribinak
25. mar 2021

1.5 ročne dieťa už nie je bábätko, na večeru mize papať aj to čo ostalo z obeda, alebo to čo vy. Kľudne to môže byt aj sucha večera, chlebík s narieka, cestoviny, krupicu, ...

tncka
25. mar 2021

@lucana82 ja som davala chlebik,domace pomazanky,syrokrem,obcas sunku,zeleninu vzdy k tomu,hlavne rajciny,redkovku na male kusky,papriku. U nas sladka kasa na veceru ani nahodou. Skor na ranajky som jej davala. Alebo vecera polievka s chlebikom,alebo spagety s cuketovou omackou,tie mala velmi rada. Vyjasila som sa,vymyslala som recepty na zeleninove omacky a vzdy chutilo 🙂

patka06
25. mar 2021

1,5 ročná dostávala na večeru takmer to isté čo my ,,okolo 18stej a potom ešte okolo 19.30 - 20.00 kašu, jogurt, pribináčik alebo niečo podobné

punka24
25. mar 2021

@lucana82 donedávna som robila krupicovu kašu ale asi mesiac kakaukuje... Cez deň zje čo zje ale večer si sám vypýta kakao.. má rok a pol...