Dokedy ste prevárali vodu?

verronicka
15. jan 2013

Mile maminky,
dokedy ste prevarali svojim detickam vodu? my mame 9mes. a ja stale prevaram este kupovanu. Asi by som mohla uz prevarit aj z vodovodu nie?? 😀 mame mestsku pitnu vodu (nie zo studne). A dokedy ste vlatne vobec prevarali vodu.... dakujem 🙂

samantha223
16. jan 2013

odporucanie lekara: Do 10 mes prevarat dojcensku, teraz uz su take co netreba, do roka prevarat z vodovodu, od roka normalne.

luciannka83
16. jan 2013

@saranata Odkiaľ vieš?

luciannka83
16. jan 2013

Malému dávam od narodenia len prevarenú vodu z vodovodu! Naša voda má dobré zloženie, je podľa mňa zbytočne vyhadzovať peniaze za to, čo tečie z kohútika, len preto, že je to vo fľaši.

pimpulienka
16. jan 2013

Do roka som prevarala dojčensku vodu

dudduli
16. jan 2013

@verronicka nikdy som vodu nekupovala,od narodenia som prevarala len vodu z vodovodu,a len do roka,potom som uz neprevarala 🙂

gloria9
16. jan 2013

ja do roka a teraz pouzivam filtračnu kanvicu inač ak chcete mam jednu na predaj za 9 eur uplne novú nepoužitú s čistým filtrom novým len nemam ju tu v inzerátoch...originál balenie..

zuzuj
16. jan 2013

Ja dlho uz si nepamatam kolko...ale som uz v tomto veku neprevarala kupovanu, len davala neprevarenu kupovanu...ved uz je prikrmy a tie su kupovane resp. jej davas rožok a ten mohol aj spadnuť hoc kde aj ho chytí viacej ludí kym sa do tvojich a malej ruk dostane a viac bacilov popapá ako si dáva ruky do úst a pod. vodovodu teraz tak od 2 rokov pije asi...ale to len preto, lebo taky pocit som mala ze nechcem,...ani ja z vodovodu nejako vodu nemusím...

lucinocka
16. jan 2013

tu sa tiez nepredava dojcenska voda..ja osobne by som ju ani nekupovala, kedze som citala kolko svinstiev prejde z pastu do vody..a co vsetko sposobuje v tele a hlavne v tele deti.. cv porodnici nam neodporucali ani ako matkam pit kupovanu vodu z flias..ja stale prevaram z kohutika a dnes som kupilaeste filter na vodu, lebo sme mali vela vodneho kamena..

saranata
16. jan 2013

@luciannka83 samozrejme od lekárov, mám tri deti a na SK je najlepšia voda takze stačí do cca. 8 mesiaca prevarat, ale kedze do pol roka som vzdy len kojila , deti pili postupne vodu az od pol roka tak som par krát prevarila, potom už nebolo treba vobec🙂

jojomama
16. jan 2013

@gloria9 ahoj, ja by som mala zaujem o filtracnu kanvicu, ak je volna. Aku znacku?
Diky

gloria9
17. jan 2013

@jojomama ahoj napíš mi tvoj e-mail pošlem foto je uplne nova aj s krabicou nepoužitá mám ešte jednu tak preto som ju nepoužila...

jojomama
17. jan 2013

alenakarlikova@gmail.com
Diky

zudan
18. jan 2013

@verronicka ja do roku a teraz má 13 mesiacov a dávam čaj sunarku

fulinka2000
11. mar 2013

Mile maminky,dokedy ste prevarali detom vodu?mala ma rok a myslim ze by uz mohla pit aj neprevarenu vodu z vodovou co vy nato?